1

@APTAPT A dlaczego akurat PSG oprócz Lucho?
Tak jak kolega wyżej mówi, arabskie brudne pieniądze to rak futbolu

2

Sędziowie trochę okradli Bayern, bo skoro w pierwszym meczu dali karnego za naciąganą rękę to dziś też powinien być karny, ale fakt, ze Bayern dziś zagrał słabiutko, skrzydła nie do poznania, środek pola nijaki.
PSG szybko zdobyło bramkę i zagrali dokładnie tak jak powinni - rozwaznie w obronie, straszyli skrzydłami i zniechęcali Bayern do odwaznych zapędów w ofensywie.

No szkoda, lepszy Bayern w finale niż szejki. Chociaż ten Lucho, takie pocieszenie

Z Arsenalu pewnie zostanie mielonka tak jak z Interu rok temu

0

@Gaucho Jeden z najlepszych LS na świecie, dziś też nie gra tak zle

1

Ulala korupcja, bo jak inaczej to wytłumaczyć?

2

Znów będzie 6-7 bramek, ale juz Bayern daleko od finału, szkoda

1

@PatrychoO a o co grali w lidze? O 3 miejsce?

3

@KamQiX Bez Yamala pewnie i tak byłoby ciężko, ale faktycznie ten Arsenal jest do przejścia

0

@MirusAmisz no Lewy zepsuł tam jeszcze dwie "200%" okazje

3

@cchesterr43 albo ma dosyć 7 miesięcy pizgawicy i docenia każdy ciepły, słoneczny dzień w tym ponurym kraju

0

@Azazel_Pazuzu Kilka miesięcy po skończeniu nauki - co to było ta delta i na cholere sie tego uczyliśmy?

2

@Kozinho. tak, z pewnością daliby 160mln za farbowanego PO po slabym sezonie

0

@Ilka Remis wystarczy, będzie jak zwycięstwo :)

5

Na Eleven 3 feta Interu, nasza za tydzień :)

22

Co by nie mówić to czysto pilkarsko Vini jest bardzo dobrym skrzydłowym, gorzej z jego paskudnym charakterem

8

@malypuzon Nie rozłożyli, po prostu są bardzo słabi

0

Czyli dopiero za tydzień, Espanyol nie wygląda na drużynę która tu może strzelić bramkę

0

@kaamil1910 jego statystyki mówią wszystko.

2

Chlop musiał sie odsunąć żeby nie było faulu

0

@Laminedependencia Podobno nie żyje no chyba, ze pomyliłem nazwiska

0

@Barceloniarz987 jeśli wczoraj nie zagrał nawet minuty to w Klasyku pewnie wejdzie na końcówkę

1

@CurryTheGoat30 cofnięta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Manzano odklada świętowanie :D

0

@Kuchar Nie, w La Lidze. Wczoraj też nie zagraliśmy najlepsze meczu, ogolnie ostatnie tygodnie gramy srenio tyle, ze w miarę skutecznie i to oczywiście jest na tym etapie najważniejsze, ale nie uważam żebyśmy my w ostatnim czasie grali znacząco lepiej od Realu

1

@Kuchar A wczorajszy mecz oglądałeś?

4

@majkiii Ale Christensen... jeszcze przedłużą z nim kontrakt

1

@Solenya Bo za często nie gra:D

1

Mendy to jest człowiek kontuzja

1

@CurryTheGoat30 Jeśli liczysz na szpaler to i tak go nie zrobią

1

@RosjaninBut Jak grał rzadko to miał formę, teraz gra więcej, bez konfuzji i forma słabiutka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?