LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO a o co grali w lidze? O 3 miejsce?
3
@KamQiX Bez Yamala pewnie i tak byłoby ciężko, ale faktycznie ten Arsenal jest do przejścia
0
@MirusAmisz no Lewy zepsuł tam jeszcze dwie "200%" okazje
3
@cchesterr43 albo ma dosyć 7 miesięcy pizgawicy i docenia każdy ciepły, słoneczny dzień w tym ponurym kraju
0
@Azazel_Pazuzu Kilka miesięcy po skończeniu nauki - co to było ta delta i na cholere sie tego uczyliśmy?
2
@Kozinho. tak, z pewnością daliby 160mln za farbowanego PO po slabym sezonie
0
@Ilka Remis wystarczy, będzie jak zwycięstwo :)
5
Na Eleven 3 feta Interu, nasza za tydzień :)
22
Co by nie mówić to czysto pilkarsko Vini jest bardzo dobrym skrzydłowym, gorzej z jego paskudnym charakterem
8
@malypuzon Nie rozłożyli, po prostu są bardzo słabi
0
Czyli dopiero za tydzień, Espanyol nie wygląda na drużynę która tu może strzelić bramkę
0
@kaamil1910 jego statystyki mówią wszystko.
2
Chlop musiał sie odsunąć żeby nie było faulu
0
@Laminedependencia Podobno nie żyje no chyba, ze pomyliłem nazwiska
0
@Barceloniarz987 jeśli wczoraj nie zagrał nawet minuty to w Klasyku pewnie wejdzie na końcówkę
1
@CurryTheGoat30 cofnięta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Manzano odklada świętowanie :D
0
@Kuchar Nie, w La Lidze. Wczoraj też nie zagraliśmy najlepsze meczu, ogolnie ostatnie tygodnie gramy srenio tyle, ze w miarę skutecznie i to oczywiście jest na tym etapie najważniejsze, ale nie uważam żebyśmy my w ostatnim czasie grali znacząco lepiej od Realu
1
@Kuchar A wczorajszy mecz oglądałeś?
4
@majkiii Ale Christensen... jeszcze przedłużą z nim kontrakt
1
@Solenya Bo za często nie gra:D
1
Mendy to jest człowiek kontuzja
1
@CurryTheGoat30 Jeśli liczysz na szpaler to i tak go nie zrobią
1
@RosjaninBut Jak grał rzadko to miał formę, teraz gra więcej, bez konfuzji i forma słabiutka
0
@Camel_46 Douglas
5
Czyli w Klasyku wystarczy remis i mamy mistrza no chyba, że Real wyłoży sie juz z Espanyolem
2
Olmo jak był co chwilę polamany mniej irytował niż teraz, nic chłopu nie wychodzi, psuje najlatwiejsze sytuację, zawsze czegoś mu brakuje
6
@turhiay A może zaczął grać slabo, bo dostawał mało minut?
0
@Destroyer_of_Worlds Alvarez i tak nie będzie wzmocnieniem na skrzydło, a to glownie od nich wymagam dryblingów