1

@PatrychoO a o co grali w lidze? O 3 miejsce?

3

@KamQiX Bez Yamala pewnie i tak byłoby ciężko, ale faktycznie ten Arsenal jest do przejścia

0

@MirusAmisz no Lewy zepsuł tam jeszcze dwie "200%" okazje

3

@cchesterr43 albo ma dosyć 7 miesięcy pizgawicy i docenia każdy ciepły, słoneczny dzień w tym ponurym kraju

0

@Azazel_Pazuzu Kilka miesięcy po skończeniu nauki - co to było ta delta i na cholere sie tego uczyliśmy?

2

@Kozinho. tak, z pewnością daliby 160mln za farbowanego PO po slabym sezonie

0

@Ilka Remis wystarczy, będzie jak zwycięstwo :)

5

Na Eleven 3 feta Interu, nasza za tydzień :)

22

Co by nie mówić to czysto pilkarsko Vini jest bardzo dobrym skrzydłowym, gorzej z jego paskudnym charakterem

8

@malypuzon Nie rozłożyli, po prostu są bardzo słabi

0

Czyli dopiero za tydzień, Espanyol nie wygląda na drużynę która tu może strzelić bramkę

0

@kaamil1910 jego statystyki mówią wszystko.

2

Chlop musiał sie odsunąć żeby nie było faulu

0

@Laminedependencia Podobno nie żyje no chyba, ze pomyliłem nazwiska

0

@Barceloniarz987 jeśli wczoraj nie zagrał nawet minuty to w Klasyku pewnie wejdzie na końcówkę

1

@CurryTheGoat30 cofnięta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Manzano odklada świętowanie :D

0

@Kuchar Nie, w La Lidze. Wczoraj też nie zagraliśmy najlepsze meczu, ogolnie ostatnie tygodnie gramy srenio tyle, ze w miarę skutecznie i to oczywiście jest na tym etapie najważniejsze, ale nie uważam żebyśmy my w ostatnim czasie grali znacząco lepiej od Realu

1

@Kuchar A wczorajszy mecz oglądałeś?

4

@majkiii Ale Christensen... jeszcze przedłużą z nim kontrakt

1

@Solenya Bo za często nie gra:D

1

Mendy to jest człowiek kontuzja

1

@CurryTheGoat30 Jeśli liczysz na szpaler to i tak go nie zrobią

1

@RosjaninBut Jak grał rzadko to miał formę, teraz gra więcej, bez konfuzji i forma słabiutka

0

@Camel_46 Douglas

5

Czyli w Klasyku wystarczy remis i mamy mistrza no chyba, że Real wyłoży sie juz z Espanyolem

2

Olmo jak był co chwilę polamany mniej irytował niż teraz, nic chłopu nie wychodzi, psuje najlatwiejsze sytuację, zawsze czegoś mu brakuje

6

@turhiay A może zaczął grać slabo, bo dostawał mało minut?

0

@Destroyer_of_Worlds Alvarez i tak nie będzie wzmocnieniem na skrzydło, a to glownie od nich wymagam dryblingów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?