LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyKibicBarcy04 jeszcze trzeba je wygrać:D
0
@Litman Strzeliliśmy im tyle co strzelili im Espanyol czy Sociedad, ale za to nie mieliśmy obrony.
0
@draxidox Papierowe słomki, ekopodatki itp...
0
@45 Jest chyba najbardziej transparentną osobą i biznesmenem w kręgu medialnym
1
@kch Valverde w sumie był dobrym trenerem, trofea zdobywał i taktycznie miał jakiś plan. Jedynie co to nie był to dobry trener pod względem stylu, drużyna nie grała tak pięknie jak każdy oczekiwał, ale mimo wszystko stawianie go w tym samym rzędzie z Setienem jest krzywdzące dla Valverde
1
@kanver_ Kolejny taki zawodnik pewnie za kilkanaście/kilkadziesiąt lat
Mam tu na myśli 20+ bramek w lidze top 5, bo drugiego zawodnika o boiskowej klasie Lewego nie będzie być może już nigdy w naszym kraju
0
@Who_you_mam Może 2 a może 5, przy nie płaceniu za tranfer tak naprawdę nie ma to znaczenia, Gundo był tylko rok, ale był jednym z najlepszych i pomógł drużynie.
Tyle, że to powinien być "dodatkowy" transfer do drużyny po dopięciu stopera i "9", a to będzie ciągnęło sie pewnie do sierpnia, a Bernardo będzie chciał znać swoją przyszłość jak najszybciej
Z pewnością będzie łakomym kąskiem na rynku, raczej nie będzie czekać na Barce, a wzięcie go w ciemno i później szukanie kasy na napastnika byłoby słabe
1
@esem91 Raczej łatwiej robić liczby w Barcelonie
1
@Hasszz No właśnie u nas radził sobie dosyć srednio na SO i robił prezenty rywalom. Nie bez powodu to jego wypchneli na PO, a nie Araujo.
W tym sezonie pewnie mógł być próbowany na SO, bo faktycznie Cubarsi czy Garcia zawodzili, ale na przyszły sezon trzeba po prostu kupić klasowego stopera
0
@kocuur Czy tak lubi środek obrony? Niby jego naturalna pozycja, ale gdy tam grał to popełniał sporo baboli. I kto na PO? Cancelo?
Chyba łatwiej kupić klasowego stopera, np Bastoniego.
Jakoś nie widzę w Kounde boiskowego lidera
20
Długi odpoczynek, mecz u siebie. Nie ma wymówek :)
0
@PaprykFCB To chyba super?
0
@Browaldo Ale może by je dobrze wykonywał, bo z tym też mamy problemy
2
@Who_you_mam 32 lata to jeszcze daleko do sportowej emerytury, ale finanse to racja - pytanie ile naprawdę by nas kosztował i czy możemy sobie na niego pozwolić mając potrzeby na innych pozycjach
4
Kusi, bo to wciąż klasowy zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie miał dopiero 32 lata. Tyle, że to "darmo" jeszcze bardziej obciąży nam budżet płacowy, a priorytetami są "9" i stoper. Gdyby wystarczyło na niego kasy to bardzo chętnie - zawodnik do środka pola, zmiennik dla Yamala.
Gdyby Roony odszedł to by sie przydał, w środku pola również bez Pedriego sporo tracimy na jakości.
5
@campnou1996 Z tym, że sam Gundogan był najlepszym albo jednym z najlepszych zawodników w sezonie
1
@Safrani Niestety, jedynie na miejsce zamieszkania, może kiedyś sie uda zamieszkać w cieplejszym klimacie :)
2
@Safrani Zazwyczaj jednak grilujemy w plenerze, pogoda jest bardzo ważna. Juz nie mówię o deszczu, bo to całkowicie rujnuje plany, ale trząść sie z zimna przy 7-8° zamiast siedzieć w sloneczku przy tych 15-18° to jest różnica :D
1
@escarabajo Niedziela Wielkanocna też była ladna w tym roku, ale maj znów zapowiada sie kiepsko.
W poprzednim roku miałem tydzień dobrej pogody latem - w Grecji, reszta to raczej pojedyńcze naprawdę słoneczne dni.W tym roku nigdzie sie nie wybieram, więc liczę, ze pogoda będzie łaskawa i da trochę radości, niestety początek maja nie daje powodu do optymizmu
@kamiVeB podobno 8-11° na zachodzie Polski i 6-8°na wschodzie :)
0
@FcPortoFan1999 Nie dobijaj :/
A tak serio to raczej obojetny jest mi ten finał pod kątem wyniku.
1
W tym roku grillowanie na majówkę będzie ciężkie, grube kurtki i czapki mogą sie przydać
1
@Zoker 20. gospodarka świata... A będzie tylko gorzej, bo taniej siły roboczej przybywa z różnych części świata, a tej "lepszej" pracy dla wszystkich nie wystarczy
2
@gumaz Hmm wynajem za połowę wypłaty albo kredyt na 30lat(i rata na połowę wypłaty)na to samo mieszkanie, które za komuny ludzie dostali za pół darmo.
Piekna perspektywa.
Sam wyprowadziłem sie mając 25 lat, ale koszta dzieliliśmy razem z żoną, bo samemu zwyczajnie nie dałoby rady płacić za mieszkanie i żyć normalnie.
Dopóki dwoje zarabia to jest ok, ale weź tu teraz załóż rodzinę i z jednej pensji(z której prawie połowa pojdzie na wynajem/kredyt) utrzymaj 3-4 osobową rodzinę.
To jest główny powód tak słabej dzietności - nie chęć wygodnego życia, ale strach przed życiem w biedzie i skazaniem na to wlasnych dzieci
@Azazel_Pazuzu W jaki sposób kredyt 2%(którego juz dawno nie ma i był dostępny przez krótki czas) miał na to wpływ? Właśnie taki kredyt był jedyną szansą dla młodych ludzi na usamodzielnienie i założenie rodziny. Bez tego kredytu 2% niestety większości małżeństw nie stać na kredyt i na dzieci(których nie będzie bez wlasnego mieszkania).
Przecież nikt na kredycie 2% nie kupował po kilka mieszkań, ale tylko jedno dla siebie - to chyba dobrze?
16
@szyper dopóki nie zmyśla tylko wyciąga niewygodną prawdę to spoko, na tym polega dziennikarstwo
1
@RobertNieLewandowski jaką reklamę?
3
@Deviler byle lato było lepsze niż ostatnio
1
Oczywiscie komentator z wadą wymowy to absurd, ale chłop juz komentuje kilkanaście czy kilkadziesiąt lat i dopiero ludziom zaczęło przeszkadzać, no nie rozumiem:)
0
@VAMOS1899LaMasia no nie uwzglednilem co nie zmienia faktu, ze nic jeszcze nie jest pewne. Możemy bić się do ostatniej kolejki albo skończyć z +15pk.
Będę spokojny dopiero po Klasyku o ile pójdzie po naszej mysli do tego momentu
1
@Aragorn33 Kupią klasowego rozgrywającego i z miejsca wskoczą poziom wyżej i wtedy faktycznie z tej kadry wycisną dużo więcej
6
@michaleu Taa, towarzyski.
Wystarczy jedna nasza wtopa w jednym z 3 meczów przed klasykiem( przeciwnicy są trudni) żeby juz klasyk był grany o coś. Jeśli po klasyku zostaną nam 3-4 punkty przewagi to juz tak kolorowo nie będzie.
Mamy fajną przewagę, ale w którymś z wyjazdów przed klasykiem niemal na pewno stracimy punkty, oby nie w obu