LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 piłkarz tak , menadżer daremny .
0
@Murazor kosztować dużo więcej odejście tej imitacji menadżera ? Hahahah wstyd by mu było się odwracać za siebie w bramie . Od blisko 30 lat kibicuje i oglądam mecze Barcelony, takiego pasma shitu nie pamiętam od dekady . Nie bolało tak Liverpool i Roma jak to co ten przybysz z Koziej ligi na bliskim wschodzie odpiwrnicza w tym sezonie . OUT
2
Mam nadzieję że wynik będzie jak najwyzszy dla Realu . Dlaczego? żeby ta imitacja trenera nie miała najmniejszego pola manweru do głupiej polemiki i jego pragmatycznej gadki . Dlaczego ? Że ktoś go w końcu wyrzuci z tego klubu gdzie jako menadżer się nie nadaje . Ancelottiemu to on może marynarkę potrzymać . Śmieszny gość , żenujący pyskacz , daremny przywódca, najsłabszy trener od lat .
0
Xavi się obsrał by wynik był mizerny i nie poszedł od razu no chociażby po Victora . Taktyczny marazm . Żenujący pragmatyczny gość mądry tylko w gadce .
1
Jaki ojciec taki syn … obaj wybitni* w tym co robią
1
Ten sezon już sobie poprostu darowałem … i daruję każdy kolejny gdzie ta imitacja trenera będzie zarzadzac* ta szatnia .
Goście nie mają żadnego usprawiedliwienia. Kadra ?? Bardzo dobra … przykład jest prosty z Girona … gwiazd 0 , ale zaangażowania, walki, pomysłu itd 104958474x więcej niż u tych ….
11
Świetny fachowiec. Profesjonalista. Można tylko zazdrościć …
0
@Kamiloza91 ps. dziaiejszy popis przeciwko potężnym napastnikom Almeria z 13 minuty , o tym mówię .
0
@Kamiloza91 nie na temat misiu kolorowy . Moje subiektywne zdanie to nie głupoty , nie myl czyjegoś wrażenia z opinią bo to 2 różne rzeczy . A wywodów o tym jaki to nie jest Puyolowaty nie musisz mi robić bo cenię Araujo jak żadnego innego obrońcę w tej drużynie od lat .
0
A temu co znowu ? Drugi dembele .
0
Araujo od jakiegoś czasu wydaje mi się rozkojarzony, ucierpiała na tym po prostu jego postawa w meczach . Im szybciej się zamknie ten wątek tym lepiej dla nas .
7
Z perspektywy realu Madryt wręcz wymarzonym i napewno by chcieli żeby został aż do degradacji do segunda
0
Ciekawi mnie komu i na co budują ten nowy większy lepszy stadion . Idąc tą drogą za 2 lata liga aurooy to bedzie szczyt możliwości tej zbieraniny nienażartych piranii .
0
@LS nie to właśnie świetny czas , dobry moment . Na co czekać na odpadnięcie w 1/8 lm i spadek poza strefę pucharową w lidze ? Na co Ty chcesz czekać ? Gość się nadaje do prowadzenia fikołków w podstawówce a nie kierowania szatnią Fc Barcelony
0
Hahahhaha wstyd . Tyle w temacie . Carlo Ancelotti i cała elita europy śmieje się z tej zbieraniny grajków . Całe szczęście że jakoś nazbierali te punkty na wyjście z grupy i to. Y było na tyle . Nikt sensowny tu już nie będzie chciał przyjść bo i nie ma po co .
0
@Emhyr więcej wysiłku wkłada w pajacowanie na pokaz i szukania sposobów by się pokazać w mediach niż na boisku . Cyaaaaa
1
Wszedłem tutaj poczytać ile osób zwalnia xaviego . I słusznie. Gość kupuje czas , drużyny z składami jakościowo na papierze teoretycznie o połowę gorszymi rozjeżdżają Barcelonę . Ileż można słuchać tego pitolenia o fazie budowania drużyny . Żenada . Jest poprostu za slaby na Barcelonę .
Ciekawi mnie też fakt jak długo funboye Lewandowskiego będą go bronić i usprawiedliwiać . Tak mizernej, nijakiej i mdłej dziewiątki nie mieliśmy od dekad .
0
@Bilon87 nie powie tak bo …. Nie zna angielskiego
0
@Emhyr w życiu
1.za daleko od bramki
2. W bramce stoi bramkarz
0
Jak już czytam ze Bojan ma coś robić to złe mi się to kojarzy .
0
A kim tu jest lewandowski żeby mu nie było można uwagi zwrócić?
0
@GeneralXavi tytan naturalny , ewentualnie tytan ten błękitny.
0
@Culer_1906 zobaczymy pod koniec sezonu jak te liczny będą wyglądały.
1
@GeneralXavi też wypatruje i oczekuje ale odnoszę wrażenie że stacjonarnie nie ma opcji ich nabyć . Jestem pozapisywany do powiadomien w sklepach z elektronika , pozostaje odświeżać maila heheh.
2
@Comentateiro bo się skonczyl . Więcej gada i pajacuje z tymi cieszynkami i tak PO KARNYCH , niż gra .
1
@Comentateiro wincyyyyyyj premi rylom , wincyjjjjj
0
@Pawlak1992 napewno pod Probierzem gorzej niż z Czechami, macedonia i albania grali nie będą więc spokojna twoja.
0
Wincyĵ pomocników, napastnicy ? A na co a po co to komu ?
1
I tak go nie wypełni . Kiedyś skonczy się ten huraoptymizm .
0
Kandydat a nominowany to zupełnie inne kwestie ...