0

@masq cały czas przypomina mi się ta kolacja Messiego, busq i alby ... skandowanie teraz w meczu w 10 minucie tego nazwiska będzie takim pluciem.pod wiatr ... niby chcesz się tylko pozbyć śliny a ocierasz oko .

0

@betonito 10 baniek taki pinokio .... w relaku 2 stoperów pewnie tyle.zarabia , a potem płacz że nie ma.za co kupić zawodnika ....

1

@bartas97 a Barcelona gdzie ?

Śmiechłem

0

@Benz najlepiej to staczać się finansowo w dół i prosić piłkarzy żeby grali tu za etosy , kupować ich za skrzynkę Estelli

0

@SenseiFCB w sytuacji w której znajduje się Barcelona to bylo nieuniknione. Myślałem ze to nastapi później.

3

@Gracek10 nie mógł poczekać.... bo nie zaoferowali by mu 50 mln rocznie . Tu chodziło TYLKO o pieniądze.

0

@RoberDzik ani trochę... tam gość siedzący cały sezon na ławce nie zarabia 25 baniek, tylko 5 . Pomnóż sobie te różnice w pensjach tych " kochających klub" x 10 lat takiego drylowania finansów i masz odpowiedź.

1

Next please !!

Przynajmniej szybko w tym okienku zamykaja się pewne opcje , to dobrze .

0

@MOLESTA a Ty w jakim wieku przejdziesz na emeryturę? Też 33 ? 35 ? 38 ? .... I rozumiem że Twoja emerytura będzie 3x wyższa niż ostatnia umowa tak ?

0

@Ali094 pewnie ze pieniądze, jak 3 lata temu miał tutaj kontrakt na 50mln rocznie to nie narzekał, płacz się zaczął na konferencji . I to nie mój!!! Zaznaczam i uprzedzam nieudolne prowokacje .

1

@PatrychoO yntelygencie przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz wywiad z mundo deportivo , NIJAK maja się slowa o miłości do klubu a to co wybrał . Gdyby nie chodziło mu o pieniądze to podjechał by do biura osobiście i zapytał gdzie mam podpisać jak Dani Alves .

Yntelygencie i wyznawco kultu Messiego w żaden sposób nie dyskredytuje tego co , ile dał temu klubowi, całej instytucji jaka jest FC Barcelona , ale jak ktos mydli oczy i jest najzwyczajniej zakłamany jak jego ojciec " Leo chce przejść do Barcelony" ... po spotkaniu z prezydentem Laporta gdzie OSWIADCZYŁ mu ze familia Messich leci do Miami ...

Szlochajcie tam w ciszy do poduszek za nim , a on to wykorzysta za rok, dwa w podbiciu kontraktu z arabami .

26

Pojawiają się już wzmianki o umowie uciemiezonego Lionela Messiego który tak kocha ... Ale pieniądze. Nie chciał znów przechodzić przez to samo ... czyli widmo głodu za 25 mln euro rocznie

Ma dostać 50 mln rocznie , procent apple , udziały w sprzedaży koszulek... może w końcu odbija się od dna ...

Przestańcie już za nim tak płakać bo się wypiął na klub . Nie dyskredytuje go w żaden sposób, ale otwórzcie oczy w końcu...

0

@LRey znając Xaviego wyjdzie i zamknie za sobą drzwi jeśli taka sytuacja miała by miejsce

1

@Jackazz a ja ze nie . Nie lubię fałszywych i udanawnych uśmiechów i uścisków

0

@Gregor1899 tak wysprzedac wszystkich by przyszedł 1 gość który zarabiał by I tak więcej niż 5 razem do kupy zebranych .

1

@Kapiczek "ona czuje we mnie piniondz ... "

1

@clyde odpowiedź jest prosta . NIE

0

Mam taką propozycję by od teraz blokować wszystkie posty , informacje, kopiowanki w Twittera dotyczące Messiego . Ileż można??!!

Idziemy dalej !

0

@pomi11 Messi zostqc bez klubu? Nie żartuj sobie , co było 2 lata temu ? 2 dni minęły i podpisany w psg.

Jeśli by chciał, to podpisał by umowę jak Alves za 100k , ale poumierali by z głodu on i następne 5 pokoleń..... które ma już ustawione

0

@deiw99 dla arabów będzie grał za rok lub dwa, spokojnie

0

@Serducho mógł.podpisac za 100k euro, ta najniższa stawkę, ale by rodzina z głodu poumierała . 400 baniek na koncie i ciągle mało .

0

@payn100 show się kończy... na całe szczęście.

3

Najlepsze:
Tytuł La Liga, superpuchar Hiszpanii

Najgorsze :
Okienko transferowe otwarte i lawina bełkotu o Messim

0

Oby ten cyrk z Messim się skonczyl jak najwcześniej. Niezależnie jak się to potoczy, najlepiej dla wszystkich było by już to poprostu zamknąć.

0

@AduŚ07 No taki drugi Bangladesz by mieli

0

@michal26 tak i utrzymywał go będzie też opiekun .

3

Odnoszę coraz to większe przekonanie że to Mendes jest tu dyrektorem sportowym ....

0

Ansu F jakoś tak bardziej mnie drażni niż Deulofofoleu swego czasu .

0

@Rewolucja123 spokojnie w 2027 przyleci jakiś szejk pod nowy stadion , kopnie 2x w mur i powie "biere to" jak na taki 2 letni z przebiegiem 100tys widowni to może być.

0

Już się zblaznili ... więc kompromitacji ciąg dalszy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?