LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ostatnikrwawygang złoty interes to zrobił ten który tego gościa podpisał.... Nie powinno go tu być w ogóle
0
@urbie999 o 5 ? O całe 12mln euro rocznie tej pensji. Sabotażysta ustrugsny z drewna
0
@Kos111 po sprowadzeniu Raphinhi nie widzę takiej potrzeby , fajna okazja by utrzeć nosa temu zdziercy . Gorszy od dembele napewno nie będzie
0
Jeśli Rafinha przejdzie do Chelsea ... to Dembele zostanie z niczym
0
Ciągle się mówi o budowaniu drożyny. Tak jak by tam obecnie byky grajki ze środka tabeli . Już nie można tego słuchać!
1
Siusioko coś się przeliczył . Myślał że znajdzie innych naiwnych którzy będą płacić kilkanaście mln euro za granie na konsoli w domu z kontuzja przez 2/3 sezonu .
1
Albo obniżka pensji albo ciau ciau bambino . Wszyscy w kadrze niech zejdą z pensji by książę porcelany miał się dobrze .... no nie
0
2/3 kontraktu przesiedział na trybunach połamany, pokazał swój szacunek do klubu. Tyle czasu bral pensje za sama grę na konsoli w kapciach w domu że powinien się wstydzić. (Zostawcie sobie komentarze nie na temat w kieszeni typu : ja za takie pieniądze też bym siedział w domu ) jeśli ktoś nie ma pojęcia o takich wartościach jak uczciwość, sumienność, rzetelność, wdzięczność to nie moje zmartwienie. Nie pozdrawiam pasożytow :)
0
Skończy się tak że prywatny inwestor wkroczy na scenę w odpowiednim momencie. Napewno już jakieś spółki, konsorcjum, fundusze z bliskiego Wschodu obserwują rozwój sytuacji.
0
Jak się o tym dowie Dembele ....
0
Tu ktoś płacze za De Jongiem ? 80mln i 4 gole , 5 asyst ? W 44 spotkaniach ? Ludzie opamiętajcie się.
0
Brać nie zastanawiać się....
1
Przy kazdej informacji dotyczącej tego osobnika coraz to większego obrzydzenia nabieram pod jego adresem . Jakoś inni przychodząc do Barcelony nie gadali tyle o $$ , wręcz przeciwnie. Chyba spadl jakiś hejt na familie Halandow za te roszczenia finansowe. Psg to jego miejsce :)
1
Trzeba by upaść na głowę płacąc takie sumy samych prowizji !!! Nigdy !!!!
0
Na to samo wychodzi bo jednych i drugich rozrzucaja jak gnój po polu :)
0
No i tym samym mamy jasność.
Nie. Udanej przygody w psg lub city .
0
I dobrze ze się pozbył
0
Gość NICZEGO I NIGDY nam nie ułatwiał. Bezproduktywny totalnie .... trzeba dac mu odpocząć bo jeszcze jakaś kontuzje złapie....
3
Słabszy niż Dembele nie będzie napewno . Ciągle gdy wypowiadam nazwisko tego osobnika to widzę jak trzyma się za tył uda z grymasem bólu, oraz zmarnowana 100tke w pierwszym meczu z Liverpoolem .
0
@BKSChemik jakieś 4 lata temu może to jeszcze było aktualne :)
0
@Moov wątpię. On nawet wchodząc po schodach na trybuny Camp Nou pewnie jest na granicy urazu ...
0
@Patry10 jedyne karty jakie on rozdaje to te wypisu ze szpitala ...
0
@Ostry1980 bajka było by gdybym wymienił ich wszystkich ... wspomniałem TYLKO O JEDNEJ OSOBIE więc tego typu uwagi kieruj do innych odbiorców. Torres jest bardziej osiągalny niż Sterling .
0
Wstydził by się !! 5 lat pobierać pensje z czego do syspozycji był może 1/3 sezonu jak nie mniej . Osobiście wolal bym ju by do nas przyszedł Torres niż grać z tą porcelana ...
1
Wystarczy rozwiązać sytuacje z Umtitim. Z jego pensji kurat można pokryć pewnie ze 2 takich Ronaldow .
7
To było do przewidzenia że ten sezon będzie podwaliną na przyszłe. Cała ta sytuacja pozwoliła nam poznać Gaviego i Nico o których byśmy być może nie usłyszeli i nie poznali w tym wymiarze gdyby nie nasza sytuacja kadrowa . Byle by skończyć ten sezona na 3 miejscu w lidze ... myślę że pod wodzą Xaviego jest to do zrobienia . Nie liczę na wygraną w Monachium ... chciał bym się mylić.
0
@Przemas8411 polecam obejrzeć powtórkę wyczynów Roberto w meczu z Bayernem a potem się zastanowić kto pisze glupoty . Gość prawie się rozpłakał na boisku . Poczekajmy z osadami do stycznia i wrócimy do tej dyskusji dobra ? Miłego dnia .
0
@MrCental no to w styczniu się zdziwisz . Roberto jak zagra to w Pucharze króla z jakimś 3cio ligowcem 1 mecz i po sezonie . To jego poziom .
1
Napewno będzie lepszy od Roberto. Ten gość w.wieku 38 lat ma wiecej zapału niż nie jeden młodzian. Ma też do zaoferowania więcej niż sama wydolność... cytując klasyka "lojalność ku$×0, charakternosc ku$×0 " bardzo go lubię, szanuje i podziwiam . Grał pewnie będzie za grosze i pokaże wyzszy poziom od innych dojacych ten klub .
9
Od kilku miesięcy ten gość bawi się w dziwne zagrywki i stwierdzenia . To już nawet nie zakrawa na ściąganie presji z piłkarzy...