0

0

@dominiczek12 ostatnio pochłonąłem 2 sezony "You"

0

@Mario96w kosztowałem kiedys enana ale na mnie nie zrobił wrażenia i do niego nie wrocilem . Sprawdzal sie u mnie zawsze cypek i to w różnych konfiguracjach .

0

@Mario96w moge Ci tylko powiedzieć że szczepionka w połączeniu z cypionatem i tura wymiata . Myślę że w późniejszej fazie cyklu to ju beż znaczenia . Nie wiwm jak inni ale ja jak coś odpale to mam wlasnie taki stan przeziębienia po kilku dniach . Potem już to wszystko się uspokaja.

1

@Mario96w tren dopiero wejdzie. Towarzyszy mi od 3 lat wiosna i latem. Myslalem ze tren potrafi sponiewierać ale to co robi Astra to kosmos :)

4

Jestem po szczepieniu AstraZeneca pierwsza dawka. To co te małe cudeńko z człowiekiem wyprawia to niesamowite .
Od 1 do 4 mialem takie dreszcze ze nie mogłem sobie nalac wody z butelki do szklanki. Od razu pojawiły się bóle w stawach i mięśniach.
Trenbolon przy tym to syropek dla niemowlaków.

0

@Yosemite matko jedyna. Dobrze ze bartomololoeleu nie jest prezydentem bo by pewnie po niego jechal

5

@Fabik87 przeciez to madryt... tam gdzie nie zajrzysz to dziura

1

Jak podaje ESPN Borussia Dortmund wyceniła Erlinga Hålanda na 180 mln euro.

JUZ SIE BALEM ZE NA 320 MLN.
UFFF

2

@Gregsky10 kolejny który lansuje się na całym tym zamieszaniu . Wiwlki parlamentarzysta. Poza bzdurnymi dysputami na ulicy pytam się nad jakim projektem ustawy pracowal by REALNIE pomóc?

15

@Ratamahatta powoli powoli . Nie szarżował bym tak z tym . To co wyprawiał Luis Suarez w Liverpoolu i u Nas to kosmos. Mialem i mam Luisa za naszą najlepsza 9tke .

Lewy to od Bońka i Lato jest lepszy ale tak daleko bym nie szedł z opiniami. Twoje zdanie szanuje . Mam inne.

0

@izabella droga Izabelo ... "wasz ramos"? Zawsze zanim komus sie odpowie warto zajrzeć na szczegóły danego profilu . Tffffuuuuu !!

1

@jeyx77x taaaaa jak schlany emerytowany klawisz kłapie dziobem to napewno niepodważalne źródło i autorytet służby więziennictwa....

72

Zrobili to specjalnie by nas wykończyć ekonomicznie ... xD

2

@izabella jak będzie grał real ? "tak samo dobrze" ? - oby tak bylo i tego im i sobie życzę :D dziwne teorie ? To dlaczego te .... od zawsze narzekały ze Barca przed el Clasico ma 72h odpoczynku a oni tylko 48 ? dlaczego mazgaili przy kazdej okazji ze terminarz niesprawiedliwy? TAK MA ZNACZENIE CZY W KLUCZOWEJ FAZIE SEOZNU ROZEGRA SIE 2 LUB 4 MECZE WIECEJ bo to nie siedzenie na kanapie i pisanie komentarzy. Przedreptac można mecz z Huesca i Eibarem ale nie dwumecz z City albo Bayernem !

0

@JohnnyBarca oj tam . Panowie wspominali stare dobre czasy z okresu liceum i sie zasiedzieli .

3

@Coutinho007 kto ? juventus kriszcziano ?

0

Marcelo Bechler dziś o 15:00 ma ujawnić „bombową wiadomość” ws. kapitana Blaugrany. [@gerardromero @marcelobechler]
Leo wychodzi i rzecze :

" Dobra cules. Dlugo zastanawiałem.sie co zrobić z wolnymi 200 mln euro. Postanowiłem kuoic sobie Neymara "

Takie tam poczucie humoru przy piątku.

1

Bombowa wiadomosc :

"Dobra cules dlugo zastanawiałem się co zrobić z wolnymi 200 mln euro . Postanowiłem kupic sobie Neymara. "

Poczucie humoru przy piątku.

0

@BarcaInfo sa drużyny które zdobywaja trofea, sa tez takie kuźnie jak RB Lipsk. Juz to widze jak by w Barcelonie to funkcjonowało :) Tak czy inaczej pochwały godny jest ten sposób planowania drużyny na następny sezon. U nas pewnie będzie znow goraca relacja na żywo zostatniego dnia okienka transferowego.

18

" Panie ... daj Pan 2 złote "

Jedyne slowa które cisna mi się na mysl patrząc na ramosa.

2

@Deeespacito wiesz my tu po wsiach bedziemy grali . Kartoflowiska itp. Boje się że lokalna spolecznosc kibicowska 60+ mogla by tego nie przezyc ( kolor skóry zawodnika) a takie zmartwienia nie są mi potrzebne .

54

Zalozylem wlasnie amatorska drużynę w C klasie. Pierwszym moim celem transferowym jest Lenglet . Potem postaram sie o kogos lepszego . Na liście jest lokalny listonosz, 3 górników, 3 mechaników i spawacz.

1

@Barca1992 hahahaha znalazl sie restukturyzator . Moze czas sie skupić na polskiej lidze kopaczy kartflowisk .

1

Ale boliiii ale boliiiiiiiii te petrodolary ze wygrywaja tylko ta smieszna 1 druzynowa ligę a od nas dostawali zawsze wpie....

Oby historia sie powtórzyła.

0

@BarcaInfo odpowiedzial. Juz sie widzi z Mabape i Neymarem .

4

Cyklicznie od kilku lat jedno i to samo . Ta banda nadaje się maksymalnie na lige Europy i średniaków ligi hiszpańskiej. Wstyd wstyd wstyd od lat. Kompromitacja na każdym możliwym poziomie.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy . To koniec . Czasy Guardioli, Enrike ( tak można spolszczyć) NIE WROCA . Mam to szczescie ze z kazda kolejna taka kompromitacja to sobie uświadamiałem, z roku na rok wygasa nawet wiara w kibicu. Możecie sobie wsadzić miedzy mleczaki pieprzenie ze takie słowa nie powinny paść od kibica Barçy. Mogą... te są jeszcze delikatne . Możecie sie ludzic kolejnymi transferami widmo . Do poki Busquets bedzie chocieazby mieszkal w Barcelonie ... dopóty bedzie wstyd.

Sezon skonczylem . Nadzieja matka głupich... moja to Maria

3

Cyklicznie od kilku lat jedno i to samo . Ta banda nadaje się maksymalnie na lige Europy i średniaków ligi hiszpańskiej. Wstyd wstyd wstyd od lat. Kompromitacja na każdym możliwym poziomie.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy . To koniec . Czasy Guardioli, Enrike ( tak można spolszczyć) NIE WROCA . Mam to szczescie ze z kazda kolejna taka kompromitacja to sobie uświadamiałem, z roku na rok wygasa nawet wiara w kibicu. Możecie sobie wsadzić miedzy mleczaki pieprzenie ze takie słowa nie powinny paść od kibica Barçy. Mogą... te są jeszcze delikatne . Możecie sie ludzic kolejnymi transferami widmo . Do poki Busquets bedzie chocieazby mieszkal w Barcelonie ... dopóty bedzie wstyd.

Sezon skonczylem . Nadzieja matka głupich... moja to Maria.

0

@BarcaInfo wystarczy poprostu ignorować pewne wpisy . Ja mam to szczęście ze nie q8dze wpisów tego prowokatora , który sadzi sie do każdego i o wszystko .

2

Nie rozumiem po co te artykuły z wypowiedziami tego "znawcy" Rivaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?