LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@olejtm samozwanczy kto ?? hahhahaaha
czlowieku ... on w pół sezonu wykreci to co ci dwaj w rok ...
2
@Criss18Barca zona sie spakowala i zabrala corke ze sobą
0
@TKWM bilstein moj drogi
5
Apropo amotyzacji jak by Gomes potrzebowal to mam 2 amortyzatory do bmw serii 4 f36 lewy i prawy.
1
@hank_moody ja tam wole im psuc wigilie i krew co dnia od tego by rosli w sile . Im slabsza kadra realu tym lepiej ... problem w tym ze nasza sie sypie ;/
4
Z tymi ankietami odnosnie Neymara jest jak z sondazami wyborczymi. Niby kazdy cisnie na Neymara i PiS a finalnie zwyciestwo. Przypadek ? Nie sadze :)
0
Wygladaja jak 2 ziomeczki odporadzajace sie po grubej sobotniej balandze do białego rana :)
0
@clyde Nie. Wincyj pomocników wincyjjjjjj .Dla Ernesta i tak za młody...
9
Patrzcie no ... caly sezon ani slowa o Hazardzie, a teraz pampersy trzeba bedzie zmieniac co poniektorym bo jest opcja ze dołączy do rmcf .Bale tez mial tam szarpac ... a jedyne co pociagnał to torba z kijami po polu golfowym.
0
Nooo nooo jeden i drugi to mulant to takich ciagnie do siebie.
3
Wydaje mi sie ze de Ligt to na tyle charakterny chłopak, ze nawet jego agent nie bedzie w stanie na niego wpłynąć z pomyslem innego klubu.
0
Chwala tym co maja miedzy nogami to co facet powinien miec - nie i to nie pisze o pyskowaniu Suareza ... pies ktory duzo szczeka nie gryzie i zadnym z tych ktorzy wczoraj byli na boisku w żółtej koszulce.
CHWAŁA Liverpoolowi za postawe ktory W OBU MECZACH BYL LEPSZY a 3:0 wypaczalo przebieg calego spotkania. Kolejny rok kolejna powtórka. Dreptacze bez jaj. Na Eibary Huesci wystarcza.
0
Zgadzam sie z tym ze to swietny szkoleniowiec ale żyjemy w takich czasach i Liverpool jest w takiej sytuacji ze taka sztuczka mogla by wystąpić. Staram sie nie oceniac
6
Jakos Jurgenowi w tej kwestii nie ufam. Do momentu az nie zobacze ich poza lista powolanych nie ufam.
1
Tu akurat sie nie zgodze .... Mielismy poprostu wiecej szczescia no i Lionela
11
Trenerzy pracujacy no codzień w hiszpani szukali by na konferencji w swojej wypowiedzi bledow sędziego.
1
Odwiedzalem ich przy okazji transferu Cou do Barcy...
Przestałem. Szyderstwa, obelgi itp plucie jadem.
0
Hajto i Borek za mikrofonami ... Boże
Gdzie mozna jakichs arabow posluchac ?
0
Dodaj Alena i Samuel
13
Chetnie bym go zobaczyl na pozycji Sergio B ... a tym samym jak go sadza na ławce. Wczoraj na Busiego nie mozna bylo patrzec, zreszta jak przez większość jego występów w tym sezonie.
11
Samuel ... zjedz snikersa.
0
Ufffff jaka ulga
jeden z największych zawodów
1
Guti i Ramos
6
Koles ktory strzelał bramki pol amatorom lub amatorom krytykuje Leo ? Ma takie prawo, prawo do swojej opinii ale ja bym nie stawiał na rowni czasów kopania do krowiego wymiona ze współczesnym sportem , zupelnie inna dynamika gry, jej tempo aaaah co tu tlumaczyc. Prawdziwy król tudzież cesarz swojej dziedziny nie umniejsza innym.
0
Mam duzo ciekawesze rzecxy do roboty niz udzial w waszych gowno burzach.
ps. chcial bym cie spotkac na ulicy .
0
Sezonowiec ? Utarty frazes z ktorym przestrzeliles o jak8e 120 mil amigo. Jakie puchary dal dembele ? Jakie daje 1 gosc ? Dal LM ? W lidze polowe sezonu gnil w gabinetach lekarzy a ty mi bedziesz wciskać ze on dal tytuły ?
0
Umknela Ci prawda pomiedzy tym ze Mbape na mindialu i w PSG robil lepsza robote a mogl nas kosztowac tyle samo ? Umknela Ci kwestia jego obstrukcji notorycznej ? Umknela Ci kwestia braku powolania , to ze na druzynie z 3ciej ligi nie zrobila wrazenia jego obecnosc w pucharze krola ? Jesli nie zima to w lecie poleci .
2
Od kilku miesiecy nic nie pisalem odnoszac sie do Dembele. Żałuję ze to on a nie Mbape trafil do Barcy a pieniadze podobne. Z tego goscia w Barcy nie bedzie pożytku. Amen. Jesli sie myle to przyznam sie do bledu ... ale fakty od kilku miesiecy sa jednoznaczne .
4
Nike realizowało różne projekty u nas ale takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem .
0
w tym sezonie to chyba bedzie taktyka przeciwnika na Barce :)