0

@olejtm samozwanczy kto ?? hahhahaaha
czlowieku ... on w pół sezonu wykreci to co ci dwaj w rok ...

2

@Criss18Barca zona sie spakowala i zabrala corke ze sobą

0

@TKWM bilstein moj drogi

5

Apropo amotyzacji jak by Gomes potrzebowal to mam 2 amortyzatory do bmw serii 4 f36 lewy i prawy.

1

@hank_moody ja tam wole im psuc wigilie i krew co dnia od tego by rosli w sile . Im slabsza kadra realu tym lepiej ... problem w tym ze nasza sie sypie ;/

4

Z tymi ankietami odnosnie Neymara jest jak z sondazami wyborczymi. Niby kazdy cisnie na Neymara i PiS a finalnie zwyciestwo. Przypadek ? Nie sadze :)

0

Wygladaja jak 2 ziomeczki odporadzajace sie po grubej sobotniej balandze do białego rana :)

0

@clyde Nie. Wincyj pomocników wincyjjjjjj .Dla Ernesta i tak za młody...

9

Patrzcie no ... caly sezon ani slowa o Hazardzie, a teraz pampersy trzeba bedzie zmieniac co poniektorym bo jest opcja ze dołączy do rmcf .Bale tez mial tam szarpac ... a jedyne co pociagnał to torba z kijami po polu golfowym. 

0

Nooo nooo jeden i drugi to mulant to takich ciagnie do siebie.

3

Wydaje mi sie ze de Ligt to na tyle charakterny chłopak, ze nawet jego agent nie bedzie w stanie na niego wpłynąć z pomyslem innego klubu.

0

Chwala tym co maja miedzy nogami to co facet powinien miec - nie i to nie pisze o pyskowaniu Suareza ... pies ktory duzo szczeka nie gryzie i zadnym z tych ktorzy wczoraj byli na boisku w żółtej koszulce.
CHWAŁA Liverpoolowi za postawe ktory W OBU MECZACH BYL LEPSZY a 3:0 wypaczalo przebieg calego spotkania. Kolejny rok kolejna powtórka. Dreptacze bez jaj. Na Eibary Huesci wystarcza.

0

Zgadzam sie z tym ze to swietny szkoleniowiec ale żyjemy w takich czasach i Liverpool jest w takiej sytuacji ze taka sztuczka mogla by wystąpić. Staram sie nie oceniac

6

Jakos Jurgenowi w tej kwestii nie ufam. Do momentu az nie zobacze ich poza lista powolanych nie ufam.

1

Tu akurat sie nie zgodze .... Mielismy poprostu wiecej szczescia no i Lionela

11

Trenerzy pracujacy no codzień w hiszpani szukali by na konferencji w swojej wypowiedzi bledow sędziego.

1

Odwiedzalem ich przy okazji transferu Cou do Barcy...
Przestałem. Szyderstwa, obelgi itp plucie jadem.

0

Hajto i Borek za mikrofonami ... Boże

Gdzie mozna jakichs arabow posluchac ?

0

Dodaj Alena i Samuel

13

Chetnie bym go zobaczyl na pozycji Sergio B ... a tym samym jak go sadza na ławce. Wczoraj na Busiego nie mozna bylo patrzec, zreszta jak przez większość jego występów w tym sezonie.

11

Samuel ... zjedz snikersa.

0

Ufffff jaka ulga
jeden z największych zawodów

1

Guti i Ramos

6

Koles ktory strzelał bramki pol amatorom lub amatorom krytykuje Leo ? Ma takie prawo, prawo do swojej opinii ale ja bym nie stawiał na rowni czasów kopania do krowiego wymiona ze współczesnym sportem , zupelnie inna dynamika gry, jej tempo aaaah co tu tlumaczyc. Prawdziwy król tudzież cesarz swojej dziedziny nie umniejsza innym.

0

Mam duzo ciekawesze rzecxy do roboty niz udzial w waszych gowno burzach.
ps. chcial bym cie spotkac na ulicy .

0

Sezonowiec ? Utarty frazes z ktorym przestrzeliles o jak8e 120 mil amigo. Jakie puchary dal dembele ? Jakie daje 1 gosc ? Dal LM ? W lidze polowe sezonu gnil w gabinetach lekarzy a ty mi bedziesz wciskać ze on dal tytuły ?

0

Umknela Ci prawda pomiedzy tym ze Mbape na mindialu i w PSG robil lepsza robote a mogl nas kosztowac tyle samo ? Umknela Ci kwestia jego obstrukcji notorycznej ? Umknela Ci kwestia braku powolania , to ze na druzynie z 3ciej ligi nie zrobila wrazenia jego obecnosc w pucharze krola ? Jesli nie zima to w lecie poleci .

2

Od kilku miesiecy nic nie pisalem odnoszac sie do Dembele. Żałuję ze to on a nie Mbape trafil do Barcy a pieniadze podobne. Z tego goscia w Barcy nie bedzie pożytku. Amen. Jesli sie myle to przyznam sie do bledu ... ale fakty od kilku miesiecy sa jednoznaczne .

4

Nike realizowało różne projekty u nas ale takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem .

0

w tym sezonie to chyba bedzie taktyka przeciwnika na Barce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?