LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique z boiska na prezydenta :)
Nie spodziewałem się takiej kompromitacji ...
0
@masik86 pomysl dobry ale obawiam się że zorientowali by się po pierwszej kontuzji :)
2
Z uśmiechem na twarzy patrze na wszystkie te tytuły, wzmianki i porównania umniejszające Leo w obliczu dobrej, bardzo dobrej postawy Roberta. Często bywa tak ze taka pycha i buńczuczne okrzyki rychło zmieniają się w zaklopotanie .... ciekawe jak będzie tym razem .
Pomimo miernej postawy Barcy w tym sezonie gdzies tam liczę na to ze maja nauczkę po takich wypadkach jak z Romą i Liverpoolem.
5
Grizman i tak nic nie wnosi do ataku Barcy, zawsze się tam szweda przy 2giej linii wiec bez różnicy tyle ze Vidal tutaj jest bardziej dynamiczny i nieprzewidywalny ze swoimi wejściami do przodu.
0
@icon3520 Ja miałem podobnie. Miałem. Ciekawe z kim Osasuna wygrała na wyjeździe w tym sezonie.
0
Ale się posypią bany ... hahaha
Rzecz w tym moja szanowna moderacjo ze to słowa najtrafniej opisujące to coś a inaczej tego co wyprawia ta banda nie da się opisać. Całe szczęście sezon skończony. Jeszcze tylko w lm na wcześniejszym etapie powtórzyć te pamiętne wybryki i pora oglądać Messiego i suareza na jachtach na ibizie .
3
@Chakalaka byle sprzedać. Dawno tego "reżysera" , a raczej komercyjnego prowokatora unikam .
1
Jemu to szkodzi nawet kwaśne mleko.
0
Nie.
2
Powoli Powoli....
Ale to ilu oni mają tych Lautarofff ?
1
Swego czasu była nagonka I szydera z Thiago Silvy .... wystarczyło poczekać.
Doją tak klub aż miło... żeby te ich zarobki miały przełożenie na postawę na boisku ...
1
@tomek256 chłopie nie patrz u nas na te liczby . W moim mieście denatom nie robi się żadnych testów . Dziś odołączają kolejna babkę... myślisz że pojawi się to w statystyce .... Nie. Propaganda I tyle. TAK TAK BADACZE PISMA I KORZYSTAJACY Z WOLNEGO OD ZAJEC SZKOLNYCH KRZYKACZE ... MAM INFO Z PIERWSZEJ REKI BO JESTEM NA 1 LINII FRONTU....
0
@Kidd Koleżanka koleżanki szwagra żony sasiada ma rację. Pracuje w służbach
0
@BaroPodertos kreda wyznacza obszary za które wirus ma zakaz wstępu
3
Nie rozumiem tej burzy po słowach Leo.
Tak to normalna rzecz ze chlop odniósł sie do tego co sie dzieje, pisze i mowi. Ma do tego pelne prawo. Myślicie ze oni sie tam glaszcza w korytarzach i budynkach biurowych i jak komus cos nie pasuje to nie zaczepi przechodnia ? (zaraz sie znajdzie jakis ..... ktory zapyta czy tam bylem i slyszalem musila bym nie znac tej hordy zaczepnych szczeniackich zagrywek ) Gowno burza robi sie wlasnie w momencie gdy tak rzadko OFICJALNIE i w takiej formie te slowa wypłyną.
0
pieniadze w błoto i tyle
0
@dawo17 skad weźmie 3 zdrowych środkowych obrońców u nas ? ????
8
Te 2% to chyba sympatycy Romy, Liverpoolu i Madrytu :)
6
Dembele z niego zrobi papier do pakowania prezentów:)
1
@Elosek siła Leo polega na tym ze on to samo moze robic i robi z rywalami z topu europy a nie tylko ligowymi sredniakami
0
@MarioVeB! ja Cie tez :*
1
Olympiakos ladnie się ogarnal po odejsciu Valverde .... ani śladu jego macek :)
5
I tak przez kolejne 5 lat az trafi do Getafe za darmo ...
0
@Bobo25 chodzilo mi o zamkniecie okienka transferowego a nie finalizacja lub fiasko tej transakcji. Gowno burza ruszy bo ort albo składnia sie nie widzi...
0
Z kazdym kolejnym dniem moj entuzjazm potencjalnego powrotu Neymara stygnie. Nie z tego powodu ze pod względami sportowymi i marketingowymi moglo by to byc zle posuniecie ... rzecz w jego cenie. Zlote jajko kosztuje swoje ... ale by az tak zabiegac o tego goscia ... to juz wole chyba tych 2 młodzieńców w obwodzie wprowadzanych do drużyny niz jego powrót.
Wroci to sie uciesze ...
Nie przyjdzie to poczuje straszna ulge wraz z zamknięciem okienka transferowego (JAK WIEKSZOSC Z WAS ZAPEWNE )
0
@Sabrina_spellman Dembele akurat to tam by sie odnalazl :D
2
Stronka dzis padnie .... nie wyrobi odświeżen
1
@Thierno leci czasem grubo ale szanuje go za wypowiedzi pozbawione zbędnej płytkiej kurtuazji . Caly Zlatan
0
@masq pierwsza eozmowa pewnie bedzie przed pierwszym meczem 1/8 pucharu króla...
2
Tite miał wypite