0

Pique z boiska na prezydenta :)
Nie spodziewałem się takiej kompromitacji ...

0

@masik86 pomysl dobry ale obawiam się że zorientowali by się po pierwszej kontuzji :)

2

Z uśmiechem na twarzy patrze na wszystkie te tytuły, wzmianki i porównania umniejszające Leo w obliczu dobrej, bardzo dobrej postawy Roberta. Często bywa tak ze taka pycha i buńczuczne okrzyki rychło zmieniają się w zaklopotanie .... ciekawe jak będzie tym razem .
Pomimo miernej postawy Barcy w tym sezonie gdzies tam liczę na to ze maja nauczkę po takich wypadkach jak z Romą i Liverpoolem.

5

Grizman i tak nic nie wnosi do ataku Barcy, zawsze się tam szweda przy 2giej linii wiec bez różnicy tyle ze Vidal tutaj jest bardziej dynamiczny i nieprzewidywalny ze swoimi wejściami do przodu.

0

@icon3520 Ja miałem podobnie. Miałem. Ciekawe z kim Osasuna wygrała na wyjeździe w tym sezonie.

0

Ale się posypią bany ... hahaha
Rzecz w tym moja szanowna moderacjo ze to słowa najtrafniej opisujące to coś a inaczej tego co wyprawia ta banda nie da się opisać. Całe szczęście sezon skończony. Jeszcze tylko w lm na wcześniejszym etapie powtórzyć te pamiętne wybryki i pora oglądać Messiego i suareza na jachtach na ibizie .

3

@Chakalaka byle sprzedać. Dawno tego "reżysera" , a raczej komercyjnego prowokatora unikam .

1

Jemu to szkodzi nawet kwaśne mleko.

0

Nie.

2

Powoli Powoli....

Ale to ilu oni mają tych Lautarofff ?

1

Swego czasu była nagonka I szydera z Thiago Silvy .... wystarczyło poczekać.
Doją tak klub aż miło... żeby te ich zarobki miały przełożenie na postawę na boisku ...

1

@tomek256 chłopie nie patrz u nas na te liczby . W moim mieście denatom nie robi się żadnych testów . Dziś odołączają kolejna babkę... myślisz że pojawi się to w statystyce .... Nie. Propaganda I tyle. TAK TAK BADACZE PISMA I KORZYSTAJACY Z WOLNEGO OD ZAJEC SZKOLNYCH KRZYKACZE ... MAM INFO Z PIERWSZEJ REKI BO JESTEM NA 1 LINII FRONTU....

0

@Kidd Koleżanka koleżanki szwagra żony sasiada ma rację. Pracuje w służbach

0

@BaroPodertos kreda wyznacza obszary za które wirus ma zakaz wstępu

3

Nie rozumiem tej burzy po słowach Leo.
Tak to normalna rzecz ze chlop odniósł sie do tego co sie dzieje, pisze i mowi. Ma do tego pelne prawo. Myślicie ze oni sie tam glaszcza w korytarzach i budynkach biurowych i jak komus cos nie pasuje to nie zaczepi przechodnia ? (zaraz sie znajdzie jakis ..... ktory zapyta czy tam bylem i slyszalem musila bym nie znac tej hordy zaczepnych szczeniackich zagrywek ) Gowno burza robi sie wlasnie w momencie gdy tak rzadko OFICJALNIE i w takiej formie te slowa wypłyną.

0

pieniadze w błoto i tyle

0

@dawo17 skad weźmie 3 zdrowych środkowych obrońców u nas ? ????

8

Te 2% to chyba sympatycy Romy, Liverpoolu i Madrytu :)

6

Dembele z niego zrobi papier do pakowania prezentów:)

1

@Elosek siła Leo polega na tym ze on to samo moze robic i robi z rywalami z topu europy a nie tylko ligowymi sredniakami

0

@MarioVeB! ja Cie tez :*

1

Olympiakos ladnie się ogarnal po odejsciu Valverde .... ani śladu jego macek :)

5

I tak przez kolejne 5 lat az trafi do Getafe za darmo ...

0

@Bobo25 chodzilo mi o zamkniecie okienka transferowego a nie finalizacja lub fiasko tej transakcji. Gowno burza ruszy bo ort albo składnia sie nie widzi...

0

Z kazdym kolejnym dniem moj entuzjazm potencjalnego powrotu Neymara stygnie. Nie z tego powodu ze pod względami sportowymi i marketingowymi moglo by to byc zle posuniecie ... rzecz w jego cenie. Zlote jajko kosztuje swoje ... ale by az tak zabiegac o tego goscia ... to juz wole chyba tych 2 młodzieńców w obwodzie wprowadzanych do drużyny niz jego powrót.
Wroci to sie uciesze ...
Nie przyjdzie to poczuje straszna ulge wraz z zamknięciem okienka transferowego (JAK WIEKSZOSC Z WAS ZAPEWNE )

0

@Sabrina_spellman Dembele akurat to tam by sie odnalazl :D

2

Stronka dzis padnie .... nie wyrobi odświeżen

1

@Thierno leci czasem grubo ale szanuje go za wypowiedzi pozbawione zbędnej płytkiej kurtuazji . Caly Zlatan

0

@masq pierwsza eozmowa pewnie bedzie przed pierwszym meczem 1/8 pucharu króla...

2

Tite miał wypite

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?