63

Profesjonaliści nawet manekiny z koszulkami pod kolor skory zawodnika .

1

Moim faworytem oczywisxie jest Leo ale w razie innej opcji wolę żeby dostał Neymar niż ten kłębek egoizmu - cry7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ale to mowisz o tym smamym czlowiwku ? Ta sama osoba miala tak twierdzic ? Czy poprostu zwrociles uwage na to jak rozne opinie tutaj sie pojawiaja na ten sam temat ?

1

Czy to chce w Barçy? Tak, Ale za rozsądną kwotę ( ~50mln ) Czy się boję że się pospie ? Tak. Klasowy pomocnik , sprawdzony ograny, stosunkowo młody- jeszcze po gra kilka lat .

0

Nie mam zamiaru udawać że nie widze czyjejs glupoty to wszystko.

11

Chciał bym widzieć was wy ku...a 20 letnie asy wszechświata jak się na łące o własne nogi przewracacie/liście a krytykujecie chłopaka który w wieku 20 lat robi furore w europie a wy nawet nie w okregowkach. Zygac mi sie chce tym waszym piepszeniem glupot. Typowo polska natura ... krytyka i deprecjonowanie kogoś, czegos.
Dembele słaby....
Griezman za słaby
Umtiti leci lepiej pilnuje hajsu niż pozycji

ZGROZA !!!!
TFFFUUUUU

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Kaloryfer na chudzielcu i duże piersi tłustej kobiety ... to się nie liczy .

2

Powód do chluby. Zacny człowiek ... alkoholik i analfabeta który szczyci się takim mianem kojarzy mi się z menelem....
Jedni cieszą się z hat-tricka w gran derby a inni z pół litra na eks bez porzygu.... taka kadra gdzie alkoholik zajmuje miejsce młodego chłopaka który żyje tym sportem .

0

Eszzz kur... gdzie te czasy że takiego Rakitica , Modrica, Krossa wyciągało się za ok połowę tej kwoty :/

2

VAR nie wchodzi w lidze mistrzów.. a la liga to przecież nic zdaniem tych którzy nie wygrywają .

0

Ludzie jestescie smieszni !! Drwilisxie tak samo że straty w lidze jaka ma do nas real . Oj żebyście znów nie mieli zgagi....

6

Stado które cieszy się z odejścia Zidana jest w bledzie. To ta sama banda która drwila z realu w styczniu i lutym ... a ktorą najbardziej bolą teraz dupy. Nowy menadżer nowa świeżość w ich szatni więc radzę trzymać szczęki zaciśnięte a paluchy z dala od klawiatury wybuchając optymizmem.

0

Nie rób dziadostwa. To już poczekaj na nowy sezon i jedź do madrytu ... pozwiedzać :)

0

Komentarz usunięty

3

Ale to ile tych Rabiotow nam dadzą ?

0

Jeszcze Cry7 niech tam trafi i ładna geriatria sie tam zrobi :)

0

Napewno też nie ty

0

A sędziów i uefa kto opłaci ?! Weź Ty się zastanów 2x zanim coś palniesz wiesz !!!





Trochę dystansu do powyższego :)

14

Osłabić real wzmocnić Barce ... mów mi tak jeszcze :)

0

Też się jaralem 2 lata temu ruchami Bayernu przed euro ... A wyszło dno w tylu Gomesa.

0

"Antoine Griezmann, Harry Kane czy Robert Lewandowski wciąż mogą marzyć o zwycięstwie w plebiscycie." slowo klucz ... MARZYĆ.
Zezrecie mnie teraz napewno ale zakładając hipotetycznie że MS wygrywa Brazylia to wolał bym by wygrał Neymar niż Krisztianuu.

0

ta jak stworzą jakiś puchar grupy wyszechradzkiej to tak ... z czym do ludzi ?!

3

A można wskrzeszac legendy ? :)

0

Jak to to tak to to tak ?! Wyrzebrali za darmo ?

0

Nie nie poradzą . Polecam zabrać dużo awiomarinu a mało wodki.

0

Z bólem serca i bólem dupy od sobotniej nocy muszę się niestety z Tobą zgodzić ;) Za dużo szrotu . Real ma lepszą ławkę to na bank. Tak czy inaczej myślę że stosowne decyzje w biurach FCB już zapadły a my możemy takie dysputy prowadzić co sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?