LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
63
Profesjonaliści nawet manekiny z koszulkami pod kolor skory zawodnika .
1
Moim faworytem oczywisxie jest Leo ale w razie innej opcji wolę żeby dostał Neymar niż ten kłębek egoizmu - cry7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Ale to mowisz o tym smamym czlowiwku ? Ta sama osoba miala tak twierdzic ? Czy poprostu zwrociles uwage na to jak rozne opinie tutaj sie pojawiaja na ten sam temat ?
1
Czy to chce w Barçy? Tak, Ale za rozsądną kwotę ( ~50mln ) Czy się boję że się pospie ? Tak. Klasowy pomocnik , sprawdzony ograny, stosunkowo młody- jeszcze po gra kilka lat .
0
Nie mam zamiaru udawać że nie widze czyjejs glupoty to wszystko.
11
Chciał bym widzieć was wy ku...a 20 letnie asy wszechświata jak się na łące o własne nogi przewracacie/liście a krytykujecie chłopaka który w wieku 20 lat robi furore w europie a wy nawet nie w okregowkach. Zygac mi sie chce tym waszym piepszeniem glupot. Typowo polska natura ... krytyka i deprecjonowanie kogoś, czegos.
Dembele słaby....
Griezman za słaby
Umtiti leci lepiej pilnuje hajsu niż pozycji
ZGROZA !!!!
TFFFUUUUU
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Kaloryfer na chudzielcu i duże piersi tłustej kobiety ... to się nie liczy .
2
Powód do chluby. Zacny człowiek ... alkoholik i analfabeta który szczyci się takim mianem kojarzy mi się z menelem....
Jedni cieszą się z hat-tricka w gran derby a inni z pół litra na eks bez porzygu.... taka kadra gdzie alkoholik zajmuje miejsce młodego chłopaka który żyje tym sportem .
0
Eszzz kur... gdzie te czasy że takiego Rakitica , Modrica, Krossa wyciągało się za ok połowę tej kwoty :/
2
VAR nie wchodzi w lidze mistrzów.. a la liga to przecież nic zdaniem tych którzy nie wygrywają .
0
Ludzie jestescie smieszni !! Drwilisxie tak samo że straty w lidze jaka ma do nas real . Oj żebyście znów nie mieli zgagi....
6
Stado które cieszy się z odejścia Zidana jest w bledzie. To ta sama banda która drwila z realu w styczniu i lutym ... a ktorą najbardziej bolą teraz dupy. Nowy menadżer nowa świeżość w ich szatni więc radzę trzymać szczęki zaciśnięte a paluchy z dala od klawiatury wybuchając optymizmem.
0
Nie rób dziadostwa. To już poczekaj na nowy sezon i jedź do madrytu ... pozwiedzać :)
0
Komentarz usunięty
3
Ale to ile tych Rabiotow nam dadzą ?
0
Jeszcze Cry7 niech tam trafi i ładna geriatria sie tam zrobi :)
0
Napewno też nie ty
0
A sędziów i uefa kto opłaci ?! Weź Ty się zastanów 2x zanim coś palniesz wiesz !!!
Trochę dystansu do powyższego :)
14
Osłabić real wzmocnić Barce ... mów mi tak jeszcze :)
0
Też się jaralem 2 lata temu ruchami Bayernu przed euro ... A wyszło dno w tylu Gomesa.
0
"Antoine Griezmann, Harry Kane czy Robert Lewandowski wciąż mogą marzyć o zwycięstwie w plebiscycie." slowo klucz ... MARZYĆ.
Zezrecie mnie teraz napewno ale zakładając hipotetycznie że MS wygrywa Brazylia to wolał bym by wygrał Neymar niż Krisztianuu.
0
ta jak stworzą jakiś puchar grupy wyszechradzkiej to tak ... z czym do ludzi ?!
3
A można wskrzeszac legendy ? :)
0
Jak to to tak to to tak ?! Wyrzebrali za darmo ?
0
Nie nie poradzą . Polecam zabrać dużo awiomarinu a mało wodki.
0
Z bólem serca i bólem dupy od sobotniej nocy muszę się niestety z Tobą zgodzić ;) Za dużo szrotu . Real ma lepszą ławkę to na bank. Tak czy inaczej myślę że stosowne decyzje w biurach FCB już zapadły a my możemy takie dysputy prowadzić co sezon.