20

Nie cieszy mnie porazka Atletico ....
Cieszy mnie blamaz Malagi i jej prezesa który rok temu tak szczekał a teraz skomle gdzieś w rogu. Karma to coś pięknego :)

0

Najlepsza wersja, taka wyraźna :)

2

Atletico pięknie układa sytuacje gdzie real przyjedzie na boisko mistrza Hiszpanii . Co z za cudowną melodia rozebrzmi ... "madrid cabron ...."

13

Że na prezentacji w nowym klubie będzie miał jakąś wymyślna fryzurę .

0

Jak widzę takie patyki ponapinane to mam ochotę je połamać.

1

Przepraszam bardzo drogi użytkowniku ... ale Pan Guardiola urwał się z gałęzi obejmując stanowisko trenera pierwszej drużyny FC Barcelona, tak huknal że fala uderzeniowa niesie się po dzień dzisiejszy a większość cules spogląda w jego kierunku maslanymi oczami. Więc proszę zrozum moje rozgoryczenie postawa Ernesto gdyż ma doświadczenie większe niż Pep startując za sterami Barçy. Prawda?

Nawiązując do Ernesto jeszcze mdli mnie jakoś tak ta jego nuda . Chwała mu za rekord La Liga ... ale rekordy nie zdobywają tytułów. 1 skład zajechany jak konie na morskim oku . Kwestie instytucjonalne to inny temat zupełnie i nie chciał bym w niego wchodzić.

0

No no nooo tak jak z Roma . Potem w 10 minut więcej sytuacji niż przez poprzedzające 80 minut.
Janusz LM . Idzie łeb w łeb o tytuł z Tatą Martino przegrywając tytuł ligowy na swoim boisku z Atletico.

0

Bardzo uważnie będę się przyglądał poczynaniami Iniesty. Zastanawiam się czy Dembele jest tak słaby czy nazwisko Iniesty w jego ostatnim sezonie blokuje mu miejsce - Cou po prawej .

0

Sugerujesz coś ?

1

Ucinajac odszczekiwanie innych użytkowników pragnę podkreślić że znaczna część mojej wypowiedzi pokryta jest sarkazmem . Zanim odszczekniesz zastanów się 2x i dobrze wczoraj w tekst.
Jest mi wstyd . Wstyd iż z dumą odnosząc się z barwami balu grana od 3 lat czuje się upokorzony w LM i nie tylko. Ile trzeba przełknąć czary goryczy by zrozumieć iż jesteśmy europejskim sredniakiem.Dokladnie tak bo top Europy gra w 1/2 LM Ile sezonów potrzeba by dostrzec wyższość Ligi Mistrzow nad pucharem króla ?!
Ile potrzeba jeszcze takich meczy by wyłączyć telewizor, telefon i położyć się spać u boku żony i córki uśmiechając do nich ?
Pierwsze sygnały docierały już rok temu ... Nie wyciągnąłem należytych wniosków po poprzednim sezonie. Niesiony euforia historycznej remontady z psg przyszło mi sie zderzyc z realiami . Jakże bezwzględnym gdzie nie liczy się nazwisko a wola walki, ta sama wola której od lat brakuje w LM mojej Barcelonie.

2

I co to zmieni ? Valencia nie walczy o ligę , Nie walczy w lidze mistrzów , nawet lidze Europy A my w imię "zemsty" mamy się nad nimi pastwic ? Hahahha powoli powoli bo moze skonczyc sie jak z Roma .

0

To może w imię obecności pora wskrzesic Puyola, Xaviego i Eto ?
Wczoraj było widać właśnie różnicę pomiędzy OBECNOŚCIĄ na boisku a wola walki. Jestem kibicem za takiego się uważam , w dniu kiedy Ty sie urodziles ja ogladalem juz mecze FCB wiec smiem twierdzic ze jestem kibicem, osoba ktora ma prawo byc niezadowolona z danej rzeczy i wyrazac wlasna opinie . 34 mecze 4 asysty ? To ma byc kreator gry ofensywnej ? Hahahah .

0

Wogole nie widać jak są zajechani. Gruby z 9 na plecach od 30 minuty oddycha przez rękawy , jedyne co od 5 meczy ostatnich robi to gania za bramkarzem rywali w czymś a'la presing. Przykłady można mnożyć . Myślałem że z Gryzakiem będzie przesyt ... nic bardziej mylnego .

6

Pierwsza jedenastka zajechana jak konie na morskim oku.
Styl Barcyczy jak to nazwać jest jak ryj Valwerde ... piekielnie mdly i nudny.
Europejski sredniak 3 rok z rzędu poza 1/2 ... Więcej nocy w te 3 lata nie przespałem że wstydu niż w związku z ekstaza .
Po 40mln pensji rocznie każdemu z nich dac .... ku... a grać nie ma komu . Messi strzela jakimś eibarom leganes a w LM od 3 lat nie istnieje ... 33letni gość który wygrał już wiele ma więcej zapału i wigoru niż on ... bardzo słabo bardzo.
Wstyd.

3

Nie być może a napewno ostatni. Już nie będzie holowania piłki wzdłuż boiska jak od 3 lat .

0

No i kto ma nakopane do majtek ?
Faworyci ? Hahahaha chyba w 2meczu z Eibarem

0

Przepreszam ale jestem zawsze daleki od kurtuazji .
Wypowiedzi Valwerde nie mogę słuchać ... od grudnia pozamiatane w lidze .
Boję się tylko że zajedzie pierwszą 11 kosztem świętowania tytułu w lidze w kwietniu.

0

Semedo też już jest ... istny przeciag mam na prawym skrzydle z Dembele. Rakitic dobrze mi się spisywał w 17 , podobnie jak Arda . Iniesta w 17 mi jakoś nie leżał.

9

Nie odnoszę się do Ciebie bezpośrednio ...
Raczej będę kontynuował że :
Trzeba trzymać mordę krótko do końca sezonu. Cześć Was już widzi się w muzeum Barcy jak robi fotkę z kolejnym trypletem ... A po drodze może się okazać że z żalu wywali komuś trypla !
La Liga jest nasza niema co się bawić w kurtazje .
Finał pucharu króla to finał , FINAŁ ! gdzie każdy z nich rządzi sie swoimi prawami. W LM trzeba awansować do 1/2 finału ... A tam uważam że nie jesteśmy faworytami .

0

Właśnie Dembele, Umtiti , Paulinho już są .
U mnie nawet sprawdza się na spo Denis ... z 18 przygoda od 4 dni . Reszta jakieś typy ?

0

Macie jakieś stałe sprawdzone typy w FUT ?
Tradycyjnie idę w kierunku Barcy .

22

Miał też na waginie podobno ... tak to jest jak się zetnie przy goleniu :)

10

Klub z zadomowionym przydomkiem "krolewscy" zachowuje się iście szarmancko, jakże dostojnie .
Ich łysy trener nie wytrzymał już presji w finale mundialu teraz presja tak go zżera że postradal resztki oglady i walczy zaciekle POZA boiskiem o swoją posadę.
Rozlegnie się piękna melodia nad murawą Camp Nou : " Madrid, cabron saluda el campeon " które to rozbrzmiewaly już nie raz :)

1

"Pracuj w ciszy, sukces sam zrobi halas"

8

Może tak? Może nie ? Pewne jest że nie będzie arogantem .

1

Messi w ostatnim wywiadzie odnosząc się do kwestii odpoczynku sam szczerze wyznał że i. Częściej gra tym lepsza jest jego postawa na boisku . Rachunek prosty ... rozkręca się teraz z leganes - Pewnie wejdzie z ławki, potem pora z Roma ...wiec będzie tylko lepiej .
As niech się martwi o innego gościa że stolicy który gra tylko jak występuje co 2 mecze bo niedomaga. Możecie się najezyc że strzelił Juve 2 bramki ... temu Juve które postawę miało gorsza od skazanej na pożarcie Romy.

0

Dla nas tragedia by nawet nie było przy remisie w LL,ba nawet porażka i w razie takiego losowania remis na santiago, wygrana na CN w LM :D

2

Coś czuję po kościach że tak będzie... ile razy się to już sprawdzali że nakładamy się mecze z rywalem np z pucharu króla .
Panie i Panowie no jest też opcja że z Sevila często będziemy grać w kwietniu :)

0

Stracisz pieniądze.

0

Myślę że wystąpią tacy jak Paco,Denis S, Dembele, Vidal ... dodał bym Vermalena. Widać gołym okiem że naszej 11tce brakuje świeżości. Powiecie że głębokie rezerwy że strata 3 pkt że to siano i srmato... ta ligę można jeszcze przegrać owszem ... Ale skończmy z ta kurtuazja .... trzeba by się wysilać by ja przegrać. Jeśli nie w takich meczach to w jakich mamy dac odpocząć wyeksploatowanemu trzonowi zespołu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?