1

Jeśli Cou, Dembele nie mają okazji ... baa Nie robią wiatru przeciwko takim przeciwnikom to ja pytam z kim i gdzie mają grać ? Vidal dostaje tyle szans a ten gość myślami już jest w następnym sezonie z inną drużyną - na co osobiście czekam i liczę bo Palencia pewnie pokazał by więcej ambicji niż on. Suarez na pół gwizdka z widmem przymusowej absencji po 5tej żółtej to nie ten sam drapieżniki ... raczej wyglądał na weganina niż na drapiezce dlatego Paco mogl zaczac .
Nie lubię sformułowań " liga będzie znów ciekawsza, atrakcyjniejsza " itp ... bo takie słowa płyną wyłącznie z kierunku przemrozonego Madrytu ! Jeśli chodzi o mnie to niech ona jest nudna już na tym etapie z BARCA na czele !

0

Radzil bym sie wstrzymac z tym hura optymizmem do maja/czerwca bo w anglii m City gwalci wszystkich a my remisujemumy z takim zespolami jak espanyol Las Palmas ... co to ma być ? Trochę to przypomina zeszły sezon i notoryczne remisy MU.
Już miesiąc temu planowaliście przebieg celebracji zwycięstwa w la liga a w międzyczasie nasza przewaga topnieje systematycznie i w niedzielę może wynosić 2pkt .
Dembele to nie ten poziom jeszcze, potrzebuje dużo więcej czasu by odnaleźć się w styling taktyce. Iniesta boi się uderzyć, do Digna, do Digna , do Digna ... wszystko takie przewidywalne. Fajnie to wyglądało z Girona która rozłożyła przed nami nogi ... na zespołu broniące w 9,10 Nie mamy sposobu.

8

Coraz częściej dochodzę do wniosku że Ernesto pałuje 11, do 13 piłkarzy ... boję się że w marcu nasz podstawowy sklad będzie slaniac sie na nogach . Dal bym odpoczac Leo i Luisowi od poczatku .. ale to pewnie dlatego ja leze na sofie a Valverde jest w Las Palmas :)

0

Proszę nie ublizaj Arthurowi. Douglas to był jakiś wrzód związany z transferem Neymara a nie piłkarz na miarę Barcy.

0

Zaczyna mnie drażnić to pałowanie* Leo i Suareza . Pique i Iniesta w kadrze w takim meczu na tym etapie sezonu kosztem Miny i Denisa chociażby? Coś czuje że Leo lib/i L Suarez zaplaca te 2 miesiace kkntuzja.

0

Mój drogi ... nie interesuje mnie zdanie w tym temacie tzw madridistas.

5

Napiszę tak ....
Osoba odpowiedzialna za ten transfer powinna zapłacić że swojej pensji za takiego gościa. Ja rozumiem że ktoś może nie pasować do stylu danej drużyny... do klimatu, miasta nie wiem już... kultury ... Ale żeby nie łapać się w europejskim średnimi przychodząc do najlepszej drużyny na świecie ( wiem wiem zaraz się uaktywnia pewne trolle... Ale nie interesuje mnie wasze zdanie zrozumiano? ) i nie mieć szansy zaistnieć w żadnej niżej notowanej drużynie? Coś jest nie tak ... :/

7

Dziwię się każdej opinii jaka tutaj się pojawiała że polecimy z tą Chelsea jak z jakimiś amatorami. TO MISTRZ LIGI ANGIELSKIEJ POPRZEDNIEGO SEZONU ! Real też kuleje w lidze i potrafił ograć rozbuchane psg.
Tak jak zauważyliście widać zmęczenie w naszej podstawowej 11 ... To optymalny czas na systematyczne dotacje bo braknie nam tlenu.

0

Czy bym się pakowal z obecnej pracy do podobnej za 2x wieksze pieniądze? Tak. Nigdy nie powiedziałem że nie . Odnosiłem się bardziej do tego że minęły czasy gdzie taki Giggs , Puyol kończyli kariery w klubie ich życia a z glodu też nie umierają napewno.

0

"Kochanie pojade do pracy do Chin. Podreperuje trochę nasz domowy budżet " .... zgrooooooooza. Teraz piłkarze kierują się wyłącznie kwestiami materialnymi. Człowiek tu duma czy iść kierunku hipoteki do końca życia a w międzyczasie kto inny ma dylemat "zostać zarabiać np15 mln czy jechać do Chin po 35"

0

Daj spokój proszę Cię. Jest dobry ... top 3 na świecie... jak by nie on to nie było by pamiętne remontady z Psg. Trzeba mu oddać że robi różnicę na boisku Ale u swojego boku nie ma już takich ludzi jak Leo i Luis i mieć nie bedzie.

0

Po transferze Neymara do Psg liczyłem na taka parę w fazie pucharowej LM. Co ciekawe założenie moje było takie że pierwszy raz będę po stronie rmcf - nie nie zdradzilem tym samym barw balu grana ... porostu kozy z Kataru i pobliskich pastwisk myslaly że LM kupią tak samo jak organizacje mistrzostw swiata. Na całe szczęście pierwszy mecz udowodnił że to nie dolary grają, obnazyl się brak doświadczenia psg w takich rozgrywkach gdzie 1/4 to maks ... w momencie jak przy 1:1 wszyscy poszli do przodu po bramkę na 2:1 ... A Tu psikusa, A nawet dwa :) Wcale nie takie straszne te psg. W lidze francuskiej to żaden wyczyn ... tam od lat mistrza można poznać w kwietniu ... ni ż wyjątkiem poprzedniego sezonu.
Fakt jest taki że rmcf miał więcej farta i karnego z ... kapelusza.

0

Bardzo toksyczne dla mnie są takie popołudnia jak te wczorajsze . Toksyczne bo jakoś mi ten wynik z ligowym sredniakiem Getafe u siebie na Camp Nou jakos ciazy.
Nie wiem jak Wy Ale ja z uwagą będę śledził Yerego Minę... miał więcej swobody w sobie występując 2gi raz w zespole , 1 raz na Camp Nou niż Cou. Wydaje się że możemy mieć z Yerego materiał na lata .

0

Dajcie już spokój z tym Santiago Bernabeu. Nie wystarczy wam że gospodarzy na tym boisku pokonujemy w lidze ? Co tym chcecie udowodnić? Trochę szacunku do samych siebie ludzie ... skoro mają kible zamykane, skoro im dach przeciwko, skoro w tym dniu będą zbierać stronkę z trawnika to niech to ogarna... Ja nie chciał bym by któregmus z naszych zawodników, kibicow spadła część dachu na głowę z takiej ruiny.
Sytuacja jest prosta ... My tam nigdy finału pucharu króla nie zagramy ... oni nie zagrają na Camp Nou .

0

Joachim Loew ... jedyną osobą która może pomóc rmcf, nie takie babole wyciągał już z ...
W żadnym wypadku moja wypowiedź nie ma na celu rolling czy obrażanie kogokolwiek , wręcz przeciwnie ... rzeczy trzeba nazywać po imieniu.

1

Piniondze duze piniondze :)
Zauważcie ze od roku, dwóch lat wszystko rozbija sie o piniondze :) . Kiedys np piłkarza z końcówka kontraktu wyłapywalo sie i ściągało za darmo a teraz premia za podpis, premia za uśmiech do kamery, premia za pocałowanie herbu - 2 z ostatnich przykładów to forma sarkazmu- infodla dla pieniaczy.
Przykładu Brazylijczyka nawet juz nie roztrząsam , współczuje ze jak cześć kolegów z Psg musi karmić rodzine za te nędzne kontrakty ( np T Silva ) Z faceta ktory wywoływał uśmiech na mojej twarzy stał sie poprostu .... piniondzojolik :) którego notabene juz nie toleruje Jak to u Brazylijczyka koniec bujnej kariery nadejdzie rychło ... albo jak kolega , jego odol, kogos zgwałci albo sie spasie .

6

Taaaa a jak rzucali w Cilesena w poprzednim meczu to potem zapewne przy linii końcowej kibice eapanyolu upominali sie od Pique autografów ....
To robi takie wrażenie zapewne na Gerardzie jak gwizdy na SB w Madrycie .

10

A tak szczekała ta filia zamiejscowa rmcf ... a teraz w ich stylu po porażce beda sie skarżyć . Analogie i podobieństwo obu ekip widoczne sa gołym okiem.

14

Nie przestają mnie zadziwiać kibice realu ... a ich prasa piękniej potrafi odwrócić uwagę od nędznej postawy na boisku .... 300mln na transfery i w planach takie nazwiska jak :
Neymar nie przejdzie ogarnijcie się.
Kane się pogubi w La Lidze i Anglicy grają piach w Realu jak taki Owen.
Icardi powiedział że nie odbierze telefonu od RM wychowanek Barçy. Kapitan Interu a sam Inter chce wrócić do swoich najlepszych czasów więc nie oddadzą najlepszego zawodnika.
Bayern bez Lewandowskiego nie istnieje więc go nie oddadzą
Mourinho nie odda najlepszego bramkarza na świecie a kasy ma jak lodu więc takie oferty to można w dupe wsadzić
Eden zaraz przedłuży kontrakt a to wszystko pewnie bo chciał więcej $ zarabiać

0

Ta ... wpływy krajów arabskich na rmcf sa widoczne .... szczególnie tam gdzie herb tego klubu pozbawiony jest krzyża na arabskich reklamach :D Faktem jest to ze nie maja z nimi takiego zatargu jak my :) Jak zauważył Dojt nj bedzie twarzą tych szfindlastych mistrzostw swiata biznes is biznes ... wiec jeszcze tam posiedzi :) Jesli ktos z Pag trafi do rmcf to bedzie to Cavani by nikt nie czepiał sie o karne :)

13

W obecnej piłce nożnej nie ma juz tej górnolotnej zasady, idei Fair Play ... a gdzie tam dopiero Finansowego Fair Play .... dawno przestałem wierzyć w takie instytucje jak UEFA czy fifa a oglądam mecze wyłącznie z miłosci do barw FCBarcelony .

4

Na takie pożegnania przyjdzie czas po tym jak do kasy klubowej wpłynie 35/38 mln .
Szkoda ze wychowanek musiał odejść a został A Gomes ale coz widocznie mister wie co robi ... komu jak komu ale Valverde ufam w tym zakresie :)

0

Panie i Panowie czy jesteście świadomi tego ze na Andre Gomesa w lecie bedzie wiecej chętnych niz na najlepszego samozwańca krysztiano .

6

Zrozumiałe ze chce grać rozwijać sie i pojechać na mundial . Niech tylko obaj pamiętają ze przez 10 miesięcy pobierał pensje z kasy klubowej a Ci dali mu opiekę medyczna i wsparcie w trakcie rehabilitacji - przy czym wiem ze to z kolei nasza działka .

2

W szarej części Madrytu juz daje sie we znaki popłoch z opcja Barcy gdzie w jej składzie mogą byc : Leo, Cou, Luis Suarez,Dembele, Gryzak....

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Możecie pisać że należy się mu wsparcie , wiara itd ...
Ale mnie najzwyczajniej w świecie wk.... denerwuje taki cyrk ze chłop kosztował ponad 100mln zarabia dziennie tyle co ja w miesiąc a pożytku z niego jak dotychczas żadnego. Zaznaczam ... ze mnie to porostu ..... ale go nie skreslam.

44

Powiem wam tyle. ... Neymar pozostawił po sobie więcej niesmaku niż pięknych wspomnień. Zaraz się uaktywnia jego obrońcy i zagorzali sympatycy .... ale ja mam swoje zdanie i nie jest ono pochlebne wobec tej medialnej kukly. Wygraliśmy 2 ostatnie ligowe klasyki na SB bez niego.
Kasa kasa kasaaaaa

0

No u ci tu dużo dywagowac Gryzak czy Paolo ? ... Paolo.

0

realu nie trzeba lubić .... ale przeraza mnie wasza pycha! !!
Niczego jeszcze nie wygraliśmy wiec doradzam zachować zimną krew bo to nie rmcf w la lidze zajmuje 2gie miejsce. ... liga mistrzów rządzi się swoimi prawami i potrafi być bezwzględna a oni akurat tam spinac sie potrafią . ... wiec spokojnie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?