0

Czego się dalej jezysz ?
Czyli każdy artykuł z wypowiedziami Tebasa o przyszłości La Liga nie ma pokrycia ?
W którym momencie zgrywalem madrale? Nikogo nie nazwałem gimnazjalistami tylko odniosłem się do tego jaką grupa wiekowa tu przeważa.
Nie masz argumentow to nie odszczekuj .

0

Na dzień dzisiejszy nie ma zwiazku tematu niepodległości Katalonii z instytucją sportowa w Hiszpanii jaka jest Barca? Żadnego ?
O czym tu dyskutować z gimnazjalistami i licealistami ... no racja .

0

Mnie bardziej interesuje to jak rozwija się sytuacja w Katalonii niż ten bełkot z transferami.
Może powinien powstać jakiś artykuł związany z tym co się dzieje obecnie w Katalonii ?

0

Gdzie można zobaczyć mecz Francuzów ?
Nie chodzi mi o straemy.

81

Takie rzeczy tylko w lidze hiszpańskiej. ...
1.Grać bo walkower i minus 3 pkt ! ( łącznie -6)
2. Zagrali przy pustych trybunach i wygrali ... to doczepić się ze grali i wygrali .

Niech nas nadal tak mobilizują :D

VISCA EL BARÇA. VISCA CATALUNIA !!

0

Spokojnie spokojnie w następnej kolejce ligowej troche mu te statystykę popsujemy :)

0

Będę trzymał jak zmienisz nick :)

0

Gdzie będzie Barca grać w razie niepodległości Katalonii ?? Zaden problem .Francja juz jest pewnie na to przygotowana a Tebas będzie sprzedawał za drobne prawa do transmisji ligi hiszpanskiej w Kurdystanie nawet hahahaha . W momencie gdy za sterami FCB zasiadał by taki Laporta , Pique ... nie zgodził by się pewnie na grę w lidze hiszpańskiej.

0

To tak jak by mnie wymienić na Zielińskiego z Napoli :)

29

Może zabierze ze sobą Andre Gomesa? :)

0

Pora więc przystawic hiszpanom którzy kiedyś przystawiali je katalonczykom.

0

To jest właśnie domena idiotów ze gwizdali by .

0

Ciekawe czy juz się spakowal.
Z dugiej strony nie znam piłkarza z większymi cojones . Chłop mówi to co myśli ... a tak to już jest ze dla wieeelu to poprostu niewygodne.

0

Powroty bez kontuzji i przemęczenia. .... tylko na to czekam.
Udanych występów Messiego z kadrą. .... niech przycmi cry7 w pojedynku z Andora.

0

Nie wiem czy bardziej macha rączkami przy tych sprintach czy po nieudanych zagraniach kolegów* z duzyny

2

Bardzo dobra akustyka na Camp Nou.

3

W ostatnich sezonach klekali przed nimi jak Merkel przed muzułmanami.
Prędzej Angela zamknie granice niż Espanyol ukasi rmcf.

2

Odkąd zaczęło się RZEKOME obserwowanie Goretzki zacząłem spoglądać na mecze Shalke. ... szału chłop nie robi ..m ale gorszy od Turana, Andre Gomesa napewno nie jest. Potencjalne wzmocnienie za free wiec na tak. Nawet w zimie można by wyłożyć 5 do 10 mln

1

Nie bez powodu katalonczycy są nazywani "polakami" ...
Wszyscy są dobrzy w gadce ale zebrać się .... podjechać w dane miejsce złożyć podpis to już kłopot ...
Żadnego wotum nieufności nie będzie. Może to i lepiej bo Pique do czasu nowych wyborów zakończy karierę piłkarska :)

1

Jeśli to co było najgorsze w podsumowaniach meczy Barcy ma być : Spalony spalony spalony ... to biorę to w ciemno do końca sezonu :)

1

Enenement Barcelony .... rywal strzela więcej bramek a my wygrywamy ... ;)

0

Dobra dobra żeby nie trzeba było spinac pośladków na koniec sezonu jak rmcf będzie znow aplikować nam maść na ból dupy. Skąd u was tyle szydery pod kątem tego zespołu z madrytu na tym etapie rozgywek ? Sam jak zobaczyłem wynik meczu realu m dziś rano ... 3x przecieralem oczy ze zdumienia i wpatrywał się w telefon niedowierzajac. ... na porównania przyjdzie czas w sierpniu 2018r .
Gdzie byl Iniesta w gran derby ?
W super pucharze Europy tez nie grał i nie pojedzie na klubowe mistrzostwa świata.

11

Cytowanie : Mundo Deportivo, Sport , Sun, Yahoo powinno być karane.

0

Co w nim dobrego ? W jednym sezonie w Monaco zanotował więcej bramek i asyst niż Iniesta w 2 lata. Co jeszcze ? Nie jest 29 letnim brazolem .

3

Liverpool : Jeśli Polska wygra z dania to Coutinho jest wasz za 130 mln €

0

Koniec okienka.
Di Maria ... nazwisko jakoś brzmi i trzeba mu przyznać ze BYŁ w czołówce ... BYŁ.
Lepiej dać grać Denisowi i Deulofeu. ... ryzyko takie samo jak sprowadzenie 29latka . Pomagać p $g "zarabiac" w tym okienku ... strzał w stopę.

0

Juz zaczęli się pakować?

Mam wrażenie ze od kilku tygodni zamiast pracować nad wzmocnieniami kbinowali jak tuszowac szfindle z dotychczasowych prezydentury Rossel i Bartomeu.

0

Im więcej ludzi tym więcej opinii i zrodel* . Wole Lemara za 90 za resztę Inigo Martineza ( nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale nasi 4 SO to : Pique, Umtiti, Mashe i Jepetto kopiacy się po czole jak nie ma kontuzji Vermalen. Ale spokojnie jest Sergi Roberto ...

0

No i co ? Wywala na stół 140 baniek i 30 mln zmiennych i co ? Brać Lemara za 90 i Marez za 45 . Riad juz 2gie lato czeka na ofertę Barcelony ... a wolał bym go od Di Maria.

0

Nie wiem czy sam siebie prubuje oszukać ... ale powiem tak ....

Nie uważam naszej kadry za słabszą. Nasza bolaczka na prawej obronie może być naprawiona. Andre Gomes i środek pomocy nie mogą grać gorzej. .. chyba :) Dembele zostawi sece na boisku ... byle by tylko nie dosłownie. Paulinho ? Może być tak że Rakitic będzie musiał się pogodzić z rezerwą a Leo nie będzie musiał nianczyc rozwydrzonego Brazylijczyka oddając mu nawet karne w imię statystyk bramek w lidze i LM.

Tak czy inaczej .... odpale najbliższe derby Barcelony . Jeśli wszyscy wrócą zdrowi z reprezentacji może w końcu zobaczymy na co będzie stać NAJLEPSZY I NAJBARDZIEJ UTYTULOWANY KLUB PILKARSKI NA SWIECIE.

Nie ocenial bym już całego sezonu ... jestem dobrej myśli.

Siempre con el Barca en el corazon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?