4

Mogli mnie kupić za te same pieniądze. Wiek wzrost umiejętności podobne ...

1

Vieira ... coś mi to mówi :)

0

U nas na Śląsku nazywa się takie coś : Dupa bez dna .

0

Lepiej domknac kadrę w połowie sierpnia a porządnie niż pokupic byle co za duże pieniądze w lipcu.
Arda , Munir, Douglas, Vermalen, Rafinha OUT ! Może udało by się za nich sprzedać za 85 mln.

0

Nie na miarę Barcy ? 20 latek który debiutujący w bundeslidze strzela 10 bramek i notuje 22 asysty , wybrany najlepszym debiutantem ligi niemieckiej, w tym wieku z kilkoma występami w kadrze narodowej Francji ? Ok nie ma tematu ... Deulofeu za to jest mistrzem nad mistrzami. ... w turnieju euro 21 NIC nie pokazał prócz dochamowywaniem przed bandami reklamowymi zapominając o tym ze boisko ma swoje wymiary. Uniwersalny , młody , poukładany perspektywistyczny gość !

0

Brakło ci argumentów i podbijasz do swojej opinii o tym jaki jest typowy kibic NAJBARDZIEJ UTYTULOWANEJ drużyny na świecie ?
Widzę ze będziemy mieli więcej tematów do obgadania :*

1

Opcja podstawowa i alternatywa. Znasz takie pojęcia ?
Barcelona kupuje czy gazety w przypadku gdy nie ma coś pokrycia w faktach.
Dyskusja z madridista to jak dyskusja z ryczacą krową ... krowa ryczy , daje głos a ja nie wiem czego się odzywa .
Dlatego 1 września by ci to ostatni raz naświetlic bazując na FAKTACH.

0

Tak żeby wam za rok nikt nie został (o.o)
Wrócę tu do ciebie 1 września .

0

1. Jeśli czujecie jakiś artykuł to w całości poproszę ....
2. Jeśli go nie kupimy w tym okienku to obawiam się ze dla Barcy to będzie nieosiągalne w następnym .
3. Zaprezentował się wczoraj lepiej w starciu bvb z Bayern niż ten drogi Dybala z Totenhamem.

0

Przy 4 2 3 1 bo w tym kierunku chyba idzie Valverde to Dybala zbędny. Oczywiście to dobry piłkarz ... by nie nadużyć słowa bardzo dobry. Z przodu fajnie by było Cou Messi Dembele a przed nimi Luis . Na papierze a raczej w komentarzu to wygląda logicznie ... co będzie to się dopiero okaże.

0

Scierwopodobny bełkot.
Nawet szatnia madrytu wiedziała wcześniej niż nasza, i nasi kibice.

Brazole to brazole. .. mało który ma pokolei we łbie , liczę na kolejny mecz w fazie pucharowej MŚ Niemcy - Brazylia i ten sam wynik. Będzie samba ale po europejsku. Chcieli sobie zrobić brazylijska enklawe* w paryzu no to ja mają. .. ale przez rok a potem emeryci zawina mandziury.

0

Jest tak dobry ze proste piłki są dla niego zbyt proste :) i sam sobie je urozmaica :)

9

To jest strona FC Neymar czy co ?

Żałosne.

0

Niech się mało ogrywa w Primiera Diwision. Złapie takie doświadczenie jakiego potrzebuje a potem cóż życzyć powodzenia i dalszego rozwoju.

0

Zasłania usta mówiąc : "Ale zrobiliśmy w .... całe te śmieszne uefa. Róbcie następny przelew kupimy jeszcze Isco Coutinho Dembele "

2

Lepiej ich nie wymienia zbyt głośno imienia Boga w katarskiej szatni.

0

Moja rada na przyszłość. ... NIGDY nie wiaz swych nadziei w nowoczesnej piłce z brazolem.

0

Za parę lat to on się będzie nadawał do MLS albo do ligi katarskiej. .. jak by nie patrzeć w zespole katarskim juz jest*.
Co do zapisu anty to anty tamto ... mam to w .... bo sam drwilem z tych zapisów realu , wobec czego nie walczył bym o to .
Niech przyjedzie familia cala moN€ymarow na CN w prześcieradłach- może to być jedyną ich okazja i wieprzowina ( moze byc swinski ryj ) wypedzi cala te czeladke tam gdzie ich miejsce.

9

Kto jest jego agentem ? Stary Neymara czy kto ?!

6

Pusto ? Napewno nie w kasie klubu ( przez jakiś czas ) Pusto ? Może w końcu zobaczymy DROZYNE a nie trio z przodu i nic. Pusto ? 1 mecz zagrał przeciwko rywalowi z najwyższej półki w 1/8 lm ... a tak ?
Przestańcie ocierac gile spod nosa ... świat się nie kończy , wręcz przeciwnie .

0

Jak to wszystko ma się do słów Tebasa?
Chłop się tak .... zdenerwował :) tym transferem ze nie wyda tej karty :) albo w Paryżu na wieży Eiffla będą wisiały juz kozy jak te na stepie Akermanskim :) wpatrujące tego młokosa w towazystwie katarskich decydentow a tu jeb .... nad polami elizeiskimi leci samolot uefa z transparent " Transfer zablokowany !"

Juz się z tego wszystkiego śmieje, to pozostało , ale zobaczycie ze na prezentacji będzie więcej koziarzy w turbanach niż ludzi w koszulkach p$g

0

Nic tylko z wami negocjować i od was kupować hahahhaha
180 mln minimum + veratti . Jak nie to wy.... wyjdz mi z biura :)

Thiago się nie da kupić za 80 mln ?

0

Po co ułatwiać zadanie katarczykom ? 222 PLUS PODATEK DAJE ok 292 mln? Chcesz za verattiego "dać" 170 mln ?
Ręce opadają . Byle by w zarządzie nie pomyśleli tak jak ty.

0

Juz mieliśmy podobna sytuacje - zakaz transferowy - i jak się to skończyło ? :D
To w następnym lecie w trakcie mistrzostw świata ruszymy ze zdwojoną siła na rynku :)
Barca była jest i będzie !! Silniejsza zjednoczona szatnia i kolektyw na boisku mogą duuuuuzo wobec niepewnych transferów i niewiadomego jak zawodnik wprowadzi się do drużyny i taktyki.

0

Brazole muszą jakoś "karmić rodzinę " - Thiago Silva i jego problemy*.
Neymar senior musi karmić prostyrutki.

Od kilku lat powtarzam ze brazole liczą się tylko z $$ w nowoczesnej piłce.
Ludzie nie mają kasy na upragnione wczasy z rodziną a takie .... doja miliony € i ryje im puchna. Wyp.... obaj z Barcelony ! ! Nie mają szacunku wogole do barw blau grana, do herbu NAJLEPSZEGO zespołu piłkarskiego wiec pluje im w te mordy!

0

SPOKOJNIE. Zawodnicy dostali 3 dni wolnego , w tym czasie Neymaratko może latać nawet na księżyc. ... ale JAKO ŻE JEST ZAWODNIKIEM FCB Z Z OBOWIĄZUJĄCYM KONTRAKTEM będzie musiał wrócić na mecze towarzyskie z Nastic i Chapoense. Jeśli nie wroci to można w tym czasie już pracować nad zastepstwem. Sprawa z Neymarem rozwiąże się sama w tym tygodniu, w czasie gdy ten będzie czekał na POTENCJALNY transfer Coutinho.

Odniosę się też do podjaranych kibiców rmcf. ... możecie być spokojni i nasza kadrę. Mamy w składzie Boga to nie on występuje w roli głównej w tej telenoweli :D

0

Właśnie dlatego Barca kupuje szrot. Brakuje kasy na transfery z prawdziwego zdarzenia jak kiedys : Luis, Neymar .... bo sam król burdeli - senior, zgarnął ok 105 baniek za nic ! Koniec dojenia. Oje się pomyśleć ile by brazole z nas jeszcze wydoily jak by zostali w Barcelonie. 1/5 i wy....

0

JEŚLI TO PRAWDA to świetna decyzja. Decydent - pochłaniacz drinków w burdelach, i milionów € z kasy Barcelony ma nad czym myśleć.
Trochę za późno zarząd się otrząsnął, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale, i byle by ta twarda ręką się utrzymała.

1

1. Są frajerami bo niczego nie osiągnęli i nie osiągną.
2. Oferowany dodatkowo piłkarz to forma podatku, a raczej uniknięcia płacenia go we Francji.
3. Juz mieli sztab kuz w 2014r który zakończył się karą finansowa za naruszenie zasad FFP.
4. Poprzedni "kontrakt" reklamowy koziarzy został zakwestionowany.
5. Cała Europa patrzy na ten transfer. Pewnie wszyscy się zgodzą co do faktu iż te siano za Neymaratko to pompowanie petrodolarami dolarów. Jak by reagowali np. kibice M City gdyby MU dostało taki zastrzyk gotówki ? Mówimy tu o 300 mln !! - sam transfer z podatkiem rzędu 70mln

0

Tak tak ... testy medyczne , przymiarki koszulki i getrow ale kozy zapomniały o jednym. ... po kartę trzeba przyjechać z kasa za kartę zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?