0

Odpowiedział bym tak żeby się zrymowalo. ... gu...
Kadrę się kompletu je i zamyka w lipcu a nie we wrześniu.

1

Liczę na starcie w 1/8 LM p $g z realem. ... pierwszy raz w życiu będę po stronie szarych , licząc ze szfindle kozich przyjaciół skończą się ich porażką w dwumeczu.

0

Pamiętam jedna taka galaktyczna ekipę. .. która w przeciągu 5 lat wygrała 1 LM

0

Ta ... podniecajcie się dalej. .. Coutinho nie przyjdzie , Lemar zostaje w Monaco a my rzutem na taśmę wypożyczamy cacka* z Celty .

0

Ta .... Robert Fernandez nie ma jaj nie ma honoru nie ma odwagi by odejść. Mam nadzieje ze padnie głowa prezydenta ... a później to już siła rzeczy takie posady zostaną zastąpione kimś kompetentnym.

0

Dobra Kasprowie taktyki piłki nożnej .
Ile miał asyst Iniesta w poprzednim sezonie i kampanii 2015/2016 ? Ile ich miał Cou i Lemar?
Ile bramek zdobył Iniesta w poprzednim sezonie i wstecz ? Moim zdaniem to ostatni sezon Andersa ... a na dzień dzisiejszy i na warunki konkurencyjności w lidze , LM ... Andre to max ... dobry zmiennik .

0

Nie przyjdzie.

0

Gdzie ? W pomocy za Inieste który więcej piłek śle do tylu i wzdłuż boiska niż do przodu.

0

Rihad Marez wylądował w Barcelonie o.o Espanyol ? Lotnisko w Madrycie nieczynne ?

0

Spokojnie juz dzwonie do Umtitiego niech da cynk jak Lemara porwa na badania.

0

Coś co było kwesta drwin i szydery ... staje się faktem ... zostały godziny :/

0

Dlaczego przestało mnie dziwić to ze zawsze jest plan B, a nawet i C.

5

Jestem tu na fcbarca parę lat ... takiego cyrku jak w tym roku jeszcze nie widziałem.
Dla własnego zdrowia pora zrezygnować z czegoś toksycznego ... będzie to poranny przegląd prasy.

0

Poczekam i z tym do 1 września . A jak nie to do Barcy B - ich poziom jak nie za wysoki a potem Chiny.

1

Większy problem w sprzedaży tych darmozjadow niż kupienia Inigo - klauzula 32mln. .. na ten .... szalony rynek transferowy taka suma to pół darmo - jak dla takiego kupującego - Barca.

1

Jeśli dziś Liverpool do pnie transfer z Monako to pójdzie oficjalka.
Z Coutinho i Dembele będziemy mieli naprawdę bardzo dobra ekipę. Za przedany szrot : Arda Munir Douglas. .. kupił bym jeszcze Inigo Martineza na SO i możemy walczyć.

0

Na prezentacji dostał już czerwoną? :)

0

Ufff juz się obawiałem ze zostanie naszym pilarzem ale po zakończeniu kariery .

2

Robimy zrzute na Coutinho ? ;)
A tak poważnie ... tak trzymaj.

0

Nie wiem kto jest większym zapalencem Barcy. .. ja czy Dembele :)

4

Niech Ci się spełni WSZYSTKO co chcesz w Barçy.

1

Widząc to jak ostatnio Liverpool gra wcale mnie to nie dziwi.

Tego typu informacje - tylko takie w tym temacie goszczą tu od 2 dni.

0

To tak jak my w tym roku :)

0

A to ciapaty jakiś ? Dzicz. Skoczył do tego wslizgu jak stoper C klasy. Dobrze ze poszkodowanemu liniowy nie poprawił .

0

Przed otwarciem tego linku myślałem ze to sytuacja z porażeniem piorunem Jordiego w polu karnym D Alves

0

A Cavani i spółka to jakieś popychadla? Oj przeliczyl się moN€ymar . Pewnie spodziewał się ze wszyscy padną mu do stóp. To nie Barca koleszko :D

0

Dobrze ze Gomesa nie rozbolaly plecy. .. . :)

0

Ekstra.
Zastanawiam się czy w kontrakcie są zawarte obostrzenia "anty buntowe" :) takie jak ucieczki z treningów , męczy i w razie nagłej przeprowadzki do Francji.
A tak na poważnie jeszcze Coutinho i lecimy.

0

Rozumiem. Odniosłem się bardziej do sytuacji Coutinho . Dla takiego piłkarza jak on faza grupowa LM to już ma być sukces? Choć Wenger zazdrości nawet tego :)

0

Tez mi sukces ...Qarabag?, Maribor, Apoel tez się dostały do LM.
Jeśli chce osiągnąć coś znaczacego to tylko z FCB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?