0

Pelikanie perlowaty wrócimy do tematu we wtorek/środę.

0

Temat Coutinho pojawił się przed tym z Neymarem. Bartomeu jasno dał do zrozumienia ze 1 transfer jest niezależny od Neymara - chodziło pewnie o Cou. Obstawiam 60mln + Rafinha .

0

Proszę o podjęcie z dystansem ... ale ja widzę to tak :
4 2 3 1 z MATS#VIDAL#PIQUE#UMTITI #ALBA # SBusq #Sergi R #Ney #Cou#Leo #LSuarez. ... dla mnie poezja :) W przypadku braku Neymara Cou na skrzydło a do środka Dybala. Da się ? Da się i 100 baniek w banku na net sezon na transfer Dembele :)

3

Żadnych negocjacji z katarczykami! Jak oni nas potraktowali z Thiago Silva, Marqiniosem w przeszlosci i tego lata z verattim? !
Orendownicy dogadywania się z katarczykami. ... czy wy macie wogole jakiekolwiek poczucie honoru ? Ci którzy trzymają łapy za sterami p$g nie szanują Barcy wogole.
Neymar odejdzie ? Trudno ale tylko za 222mln .
Cały piłkarski świt patrzy na to co się dzieje , m nadzieje ze nie pozostanie to bez kluczowych i srogi konsekwencji.
Juz to widzę jak byście się wszyscy burzy li patrząc na to jak Emiraty pompiluja 200mln do Realu na transfer. Choć za Realem nie przepadam ... delikatnie ujmując, to takiego numeru jeszcze nigdy nie od.... odwalili.

0

Niech kombinują byle szybko . Wyjścia są dwa : ban albo zostaje. Żadnych negocjacji z katarczykami! Honor i duma ważniejsze od verattiego w rozliczeniu.

8

Psg wydział zamiejscowy katarczykow nie ma w budżecie przychodów pozwalających na taką transakcje. Najwybitniejsze kluby Europy nie mogą sobie pozwolić na takie transfery za 1 piłkarza. ( obroty rzędu 800mln rocznie Barcy, Realu) psg jakie miało ? Katarczycy nie mają siana na Alexa S z Arsenalu a na Neymara tak ? JEDNO WIELKIE OSZUSTWO - PRZELEWY ZE SPÓŁEK Qatar "sports" investment.
Dobrze ze ktoś pilnuje tego co się dzieje z finansami i na rynku transferowym.

0


Oficial! Decisión final Uefa!!PSG solo podrá fichar Neymar pagando 222M sin saltarse fair play si consigue 110M en ventas de su plantilla

Informacje z Hiszpanii. Jeśli psg chce Neymara to musi sprzedać kogoś zaś 110 baniek.
Bartomeu !! Jeśli popuscisz i weźmiesz w rozliczeniu verattiego albo innego GRAJKA jesteś ....

0

Czego się do mnie .... ? Zajrzyj na profil zamiast probowac mnie drażnić. Tak to jest gdy się nie ma żadnego argumentu :D

0

Czyli posadzil byś na lawce Inieste? Żadnego verattiego u nas nie będzie :)
222mln i ciau

3

Niech leci tam już dziś po co czekać.

2

Dokladnie. Sprzedawczyk lansujacy się w takim meczu ? No way.
Teraz szlagier w jakim może jedynie wystąpić to psg - O Lyon .... hahahha gdzie tym drużynom do Barca - Real, nawet MU - M City ciekawsze .... ale $$$$$ musi się zgadzać.

4

Moja negocjacja z psg wyglądała by mniej więcej tak .... :

- dzień dobry . Chcemy kupić Neymarka.
# 222 mln poproszę, przelew w całości
- ale może ...
# 222 mln jedne przelew karta wasza
- a co myślicie o x mln + zawodnik
# do widzenia

2

To samo mówili kibice realu ... a chłopaki jak Vazquez, Asensio odpalili.
Ta najlepiej ściągnąć Iworyjczyka, Włocha i Kostarynczyka nazywać się dumą Katalonii z 3 wychowankom w składzie a potem belkotac ze zatracilismy tożsamość? Dlaczego ? Właśnie z takich powodów. Iniesta, Xavi, Puyol, Valdes błyszczeć od pierwszego dnia w pierwszej drużynie rozumiem?
Zmarnowany czas na dyskusję. Lepiej powiedz mi który rocznik jesteś

15

Mam pytanie do Was .

Orendownicy Verattiego. ... po co ?! Mamy Iniesta SBusq, Rakitica, Sergio Roberto, Samper, Alenia, Gomes?
Pytam się po co ułatwiać zadanie tym .... włączając Verattiego. Może czas się obudzić i dać grać w pomocy wychowankom ? Jak oni się mają rozwijać skoro cały czas do środka pola są pchane wymysły jakieś?

222 bańki za kartę zawodnika i kolejny najemnik w Paryżu.
My wzmocnimy skład a za rok psg bedzie miało Brazylijczykow jak "mazenie" : Thiago Silva 35 lat, Motta 35 lat , Alves .... Lucas na wylocie i Neymaratko za swoje $ będzie kupował Paulinho :) - forma ironii.

2

Pierwszy raz się zgadzam z Bartomeu. Płacić 222 bańki a potem się zajmiemy PSG .

3

Barca wtedy nie kupi Paulinho - bo ten trafi do p$g :)

1

Pamiętam to jak dziś . Ten artykuł pojawił się na waszej stronie. Takie słowa padały w szatni. Poszukaj a znajdziesz. Z ciekawości - fascynuje cie odroga Neymara?

1

Kogo nie denerwować? Ludzi powiązanych bezpośrednio z Katarem - państwem któremu przyznano organizacje MŚ ?, temu samemu które ta imprezę kupiło? Nie denerwować w europie muzułmanów bo nas wysadza? Walczyć z nimi kredą? Tu nie chodzi o denerwowanie , jak cywilizowani ludzie zwróciliśmy się z zapytaniem o Verattiego a oni w odezwie uruchamiają przelewy z kataru z kilku spółek żeby ten transfer Neymara sfinalizować? Może na Bliskim Wschodzie tak właśnie wyglądają odwet pomiędzy klubami ale w Europie nie!
Real nam kupił Figo ( tak tak piłkarz musi się zgodzić na transfer , podpisać kontrakt) ale Barca nie szukała wtedy zemsty w ten sposób . Może lądują cy swinski ryj na Camp Nou to nie był szczyt kultury :) ale Barca ruszyła wtedy po Overmarsa i Petit-a ... jeśli cześć nie pamieta .... byli kiedyś tacy piłkarze w Barcelonie. ...
thenojs91 nie odnoszę się bezpośrednio do Ciebie lecz do ludzi drzacych przed psg i ich "odwetami"

2

Zidan 2 lata temu powiedział swoim piłkarzom " ciesz ie się tym sportem bo za 10 lat przestanie istniec" To nie są moje fanaberie tylko słowa człowieka który zna ten sport od podszewki - jako piłkarz, działacz, manager. Coś w tym jest, petrodolary i pazery niszczą to co zostało.

3

Marny sposób na próbę zbicia kwoty transferu.
Jeśli chodzi o Neymara z piłką przy nodze ... mało kto mu może dorównać, dynamika, szybkość, zwrotnosc, technika .... zwszystko na najwyższym poziomie. ..
Trzeba też spojrzeć na aspekty poza sportowe u Neymara ... tu pojawia się wiele ale* . Unze miał jasno się wyrazić co o tym sądzi, i tu przyznam mu rację. Daje Neymarow jeszcze 2 lata ... będzie odbiciem Ronaldinho ( pewnie szczuplejszym ) który w Barcelonie osiągnął szczyt a potem równie ku schyłku kariery. Neymar bez Leo i Luisa nie będzie już tym samym .

Zastępstwa dla Neymara na rynku transferowym nie widzę - pewnie się nie znam tak jak wy, ale miejsca na takie wybryki w Barçy nie było nie ma i nie będzie.

0

Niech szuka zastępstwa za niego bo juz nie ma kogo pilnować.

0

Robert Fernandez niech lepiej zajmie się transferami a nie lansowaniem po Miami.

0

Eheee. Dla mnie ten bełkot to sygnał do kroku wstecz wykonanego przez P$G

0

Kpina , inne słowo nie pasuje do tego co się dzieje w hiszpańskiej piłce. Gość ma zawieszenie na rok ? Hahahah dozywotni out z otoczenia piłki a nie takie polsrodki. W ten sposób nic się nie zmieni w Hiszpanii.

3

Za chwile będzie "news" pokroju : "Neymar żąda dostępu do morza w Paryżu " , "Domu w sąsiedztwie Thiago, Marquniosa i Lucasa "

1

Neymar powoli sam chyba ma dosyć tego bajzlu. ..
Polecam przejrzeć jego instagram.

1

To nie piłkarze a najemnicy w tym psg.

Wizerunkowo dla Neymara nie było by korzystne wykupywanie się w ten sposób - zarabia więcej na reklamach niż za kontrakt w Barcy.

Jakoś nie przypominam sobie spektakularnych transferów p$g , real robił głośniejsze. Całe to p$g to ... fikcja, bańka mydlana która może prysnac wraz z kaprysem szejkow i emirow.

3

1.transfer dogadamy w 95%

2. Neymar zostaje na 80%

3. Neymar chce do Brazylijczykow w psg

4. Neymar chce Brazylijczykow w Barcy.

Zygam tym. Albo w jedna albo w duga i amen. Ta sytuacja nie służy nikomu.

0

Gdzie jest link do źródła Twojego postu ?

1

Odejście Neymara = wotum niufnosci :)
Nie wiem co mnie bardziej zadowoli. Zarząd i Neymar tak jak jest czy $ na wzmocnienia i nowy zarząd.
Neymar i tak by odszedł z Barcy max do 2 lat .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?