LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odkupić go za te 12 sprzedać za około 18 i te pieniądze do transferu Dembele. Jakoś bardziej odpowiada mi ten naturyzowany Francuz niż Deulofeu.
1
No comment :/
Pewnie w innym klubie dostał by jeszcze więcej. Doja wszyscy aż miło :/
6
Niech siedzi tam gdzie jego miejsce i grzeje prycze Bartomeu.
0
Trzeba ten transfer zamknąć zanim rynek transferowy oszaleje do reszty po transferze cry7
2
Xaviego, Iniesty nikt nigdy nie zastąpi.
0
Miał swoją szansę która zmarnował. W FCB powinni grać ludzie którzy chcą.
Addio Deulofeu.
0
Oby się udało. Banda która nie radzi sobie z tym do czego sami doprowadzili, już się w tym gubią i zatracaja. La masia nie istnieje a te .... tylko knuja co to jeszcze da się ugrać pod kurtyna FCB .
0
Dobrze by było gdyby Barca B awansowała do wyższej klasy rozgrywek i tam cześć chłopaków się dalej rozwijała.
0
No to jutro na okładce MD albo Sportu będzie Reus z BVB . Był Dembele, Costa ... chyba ze Koman?
0
Emołszyn :) Mistrz powyżej ucichl :)
0
Pisałem jeszcze o Isco, ale widzę ze w Twojej opinii jest tak słaby ze nie warto o nim wspominać, chyba że brak argumentów przeciw.
Thiago ma muchy w nosie jak słyszy Barca, nie wróci.
Jeśli chodzi o mnie to brał bym wszystkich : Isco Thiago Coutinho Verattiego. .. jeśli bym miał siana jak Abramowicz albo jakiś szejk to bym zrobił taki prezent. .. ale nie mam i pewnie mieć nie będę więc pozostaje czekać co wybierze zarząd.
0
Czego się jezysz? Najpierw piszesz "Nie mamy ani ławki ani pieniedzy" a potem stroszysz pióra. .. zaprzeczasz sam sobie.
0
Jeśli Barca nie ma pieniędzy to kto je ma ? Wiadoma rzecz ze nie pytam o real i petro dolary.
8
Raczej MÓGŁ. ...
Czyli taki Veratti, Cutinho, Herrera, Isco to grajki rozumiem ? - te transfery to tylko plotki.
0
Z trójki Rafinha Deulofeu I Dembele. ... zdecydowanie ten 3ci!
0
Tu nie ma się co uzalac. Tu trzeba się wziąść DO ROBOTY a nie za portale społecznościowe.
Byly gorsze sezony .... takie których część z was nie pamięta z 1 prostego powodu. ... nie było was na świecie. Mamy warunki ku temu by znów pozamiatac każdym. ... warunek jest tylko 1 .... WZIĄŚĆ SIĘ DO ROBOTY! a nie wycierać gile żalu po porazce w bordowo granatowa koszulkę !
0
I czemu się tu dziwić jak za rok ligę wygra albo Barca, albo Barca chyba ze real.
0
Kto to jest ..... ?
Czego się tak pieni ?
Wiem kto to Boniek ale ona ? Nie znam, pierwsze słyszę.
0
Odpowiedział bym Ci gdzie noszę madryt, a raczej jego część. ... ale to wiązało by się z banem.
0
Mówi coś Escola Sant Filip Neri?
Mówi coś zastraszanie rodzin piłkarzy przed gran derby?
Napewno nie bo podwijasz ogon pod siebie .
Nie bo "wielki" kurtuazyjny kibic nie był nawet na camp nou a mi chodzi e prawicy moraly hahahha
I nie pij do mnie sformulowaniami o drużynie FC Anrimadridista bo z grona forumowiczów fcbarca.com można by ich stworzyć kilkanaście.
0
Pudło o 246 kilometrów.
To co ja ubieram na siebie to moja sprawa i napewno nie twoja.
0
Próbowałem stworzyć taką z własnym napisem : ANTIMADRIDISTA ... nie udało się :/
0
Pewnie ze wzbudza bo nasz zarząd sprzedaje za grosze.
0
Dużo sukcesów i zdrowia życzę .
Dobrze przyjrzycie się tego wizerunkowi przed ...
0
No to pozostało ci juz tylko chcieć .
0
Niech idzie i się wykaże.
0
Chyba mamy tego samego kandydata na ta posadę do Celty :)
0
Widzę ze zarząd "poluje" na zawodników z ostatnim rokiem kontraktu. ... Herrera i był temat Isco.
Opcja z Herrera jest bardziej prawdopodobna od tej z Verattim.
Kogo Valverde Eddie chciał i jaki ma pomysł by to poukładać to się okaże w najbliższych tygodniach.
0
Fajnie fajnie ..... Albo ja jestem ..... nietrzeźwy czytając twój post albo Ty byłeś pisząc go :)
3
Kadra Atletic Bilbao a raczej polityka co do składu rządzi się swoimi prawami. To tak jak by u nas stawiać wyłącznie na katalonczykow. ... nie miał tam łatwego zadania.
Nie panuje u mnie huraoptymizm ale jestem dobrej myśli.
Żeby się spisał tak jak Pep i Lucho.