0

Odkupić go za te 12 sprzedać za około 18 i te pieniądze do transferu Dembele. Jakoś bardziej odpowiada mi ten naturyzowany Francuz niż Deulofeu.

1

No comment :/

Pewnie w innym klubie dostał by jeszcze więcej. Doja wszyscy aż miło :/

6

Niech siedzi tam gdzie jego miejsce i grzeje prycze Bartomeu.

0

Trzeba ten transfer zamknąć zanim rynek transferowy oszaleje do reszty po transferze cry7

2

Xaviego, Iniesty nikt nigdy nie zastąpi.

0

Miał swoją szansę która zmarnował. W FCB powinni grać ludzie którzy chcą.
Addio Deulofeu.

0

Oby się udało. Banda która nie radzi sobie z tym do czego sami doprowadzili, już się w tym gubią i zatracaja. La masia nie istnieje a te .... tylko knuja co to jeszcze da się ugrać pod kurtyna FCB .

0

Dobrze by było gdyby Barca B awansowała do wyższej klasy rozgrywek i tam cześć chłopaków się dalej rozwijała.

0

No to jutro na okładce MD albo Sportu będzie Reus z BVB . Był Dembele, Costa ... chyba ze Koman?

0

Emołszyn :) Mistrz powyżej ucichl :)

0

Pisałem jeszcze o Isco, ale widzę ze w Twojej opinii jest tak słaby ze nie warto o nim wspominać, chyba że brak argumentów przeciw.
Thiago ma muchy w nosie jak słyszy Barca, nie wróci.
Jeśli chodzi o mnie to brał bym wszystkich : Isco Thiago Coutinho Verattiego. .. jeśli bym miał siana jak Abramowicz albo jakiś szejk to bym zrobił taki prezent. .. ale nie mam i pewnie mieć nie będę więc pozostaje czekać co wybierze zarząd.

0

Czego się jezysz? Najpierw piszesz "Nie mamy ani ławki ani pieniedzy" a potem stroszysz pióra. .. zaprzeczasz sam sobie.

0

Jeśli Barca nie ma pieniędzy to kto je ma ? Wiadoma rzecz ze nie pytam o real i petro dolary.

8

Raczej MÓGŁ. ...
Czyli taki Veratti, Cutinho, Herrera, Isco to grajki rozumiem ? - te transfery to tylko plotki.

0

Z trójki Rafinha Deulofeu I Dembele. ... zdecydowanie ten 3ci!

0

Tu nie ma się co uzalac. Tu trzeba się wziąść DO ROBOTY a nie za portale społecznościowe.
Byly gorsze sezony .... takie których część z was nie pamięta z 1 prostego powodu. ... nie było was na świecie. Mamy warunki ku temu by znów pozamiatac każdym. ... warunek jest tylko 1 .... WZIĄŚĆ SIĘ DO ROBOTY! a nie wycierać gile żalu po porazce w bordowo granatowa koszulkę !

0

I czemu się tu dziwić jak za rok ligę wygra albo Barca, albo Barca chyba ze real.

0

Kto to jest ..... ?
Czego się tak pieni ?

Wiem kto to Boniek ale ona ? Nie znam, pierwsze słyszę.

0

Odpowiedział bym Ci gdzie noszę madryt, a raczej jego część. ... ale to wiązało by się z banem.

0

Mówi coś Escola Sant Filip Neri?
Mówi coś zastraszanie rodzin piłkarzy przed gran derby?
Napewno nie bo podwijasz ogon pod siebie .
Nie bo "wielki" kurtuazyjny kibic nie był nawet na camp nou a mi chodzi e prawicy moraly hahahha
I nie pij do mnie sformulowaniami o drużynie FC Anrimadridista bo z grona forumowiczów fcbarca.com można by ich stworzyć kilkanaście.

0

Pudło o 246 kilometrów.
To co ja ubieram na siebie to moja sprawa i napewno nie twoja.

0

Próbowałem stworzyć taką z własnym napisem : ANTIMADRIDISTA ... nie udało się :/

0

Pewnie ze wzbudza bo nasz zarząd sprzedaje za grosze.

0

Dużo sukcesów i zdrowia życzę .
Dobrze przyjrzycie się tego wizerunkowi przed ...

0

No to pozostało ci juz tylko chcieć .

0

Niech idzie i się wykaże.

0

Chyba mamy tego samego kandydata na ta posadę do Celty :)

0

Widzę ze zarząd "poluje" na zawodników z ostatnim rokiem kontraktu. ... Herrera i był temat Isco.
Opcja z Herrera jest bardziej prawdopodobna od tej z Verattim.
Kogo Valverde Eddie chciał i jaki ma pomysł by to poukładać to się okaże w najbliższych tygodniach.

0

Fajnie fajnie ..... Albo ja jestem ..... nietrzeźwy czytając twój post albo Ty byłeś pisząc go :)

3

Kadra Atletic Bilbao a raczej polityka co do składu rządzi się swoimi prawami. To tak jak by u nas stawiać wyłącznie na katalonczykow. ... nie miał tam łatwego zadania.
Nie panuje u mnie huraoptymizm ale jestem dobrej myśli.
Żeby się spisał tak jak Pep i Lucho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?