LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj jak mi smutno oj jak mi źle z tego powodu .... Hahahha
Niech teraz di maria ucisza kibiców Boliwii Urugwaju Brazylii ...
Niech kuna i igułain roztrzygaja mecze. ...
0
Kim będą grali jak Isco na trybuny ? Modric wiecznie grał nie będzie . James to nie ten sam co na mundialu.
Florek go sprzeda nawet za 10 baniek ... byle by ten nie trafił do Barcy.
0
Tam nie ma szacunku do piłkarza. .. żadnego szacunku .
Jęli ktoś tak szczekal by w moim kierunku zrobił bym na przekur.
Nic tylko kasssa
0
90210... albo tysiąc pięćset sto dziewięćset :)
9
Sprawa prosta. .. nie dać argumentów rywalowi ... przepraszam RYWALOM i wygrać różnica 2 bramek. ... a najlepiej znów 4:0 albo 6:2 :) :)
Visca
2
Nie przejąłem się tym. Z psg nie kupimy nigdy za normalne pieniądze nikogo. Niech tam zostanie i będzie miał najwięcej tytułów mistrza Francji jako wloch :) :)
Thiago obrażony ... to zostaje Coutinho a ten pewnie zrobi jakiś krok by do nas dołączyć. Za rok Isco za free i będzie dobrze :)
2
Boli cie to potencjalne przejście Isco do Barcy skoro tak pilnie śledzisz newsy związane z nim :) Zaboli bardziej jak nie będzie za niego siana :)
0
To tak jak by u nas w Barcy wpychac do ataku Paco ... tez mu życzę powodzenia. Modric i Kross poza zasięgiem. To co na defensywnym ma tam grać ?
No i podstawowy zawodnik Valencii kolejny Andre G ... tez się sprawdził u nas.
Powodzenia
0
To jedyna szansa na to by Isco do nas dołączył ....
Chciał bym go w Barcy.
Wyważona wypowiedź. ... nie może powiedzieć wprost ze chce do Barcy. ... bo florek go sprzeda byle za 5 baniek z klauzula antyBarca. ...
0
Nie chciał bym się pozbywać Ardy. Środek mamy lichy nie wspominając o zmiennikach dla Neymarem, Luisa
1
Ta .... i potem w środku sezonu by latał z Neymarem na imprezę urodzinowa siostry.
0
Kiedy rozmawiales z Thiago ?
Jeśli PSG sprzeda nam Verattiego za normalne pieniądze po tym co ich spotkało w pamiętny dwumeczu ( nie sztuka dać 150 baniek i brać maleństwo ) to przyznam Ci rację.
1
Jeśli chodzi o transfery z PSG do nas to ciemno to widzę.
Przykłady się same mnożą Thiago Silva, Marqinios. ... mówię o pierwszym składzie a nie o Digne.
Zamiast takich sum brał bym Thiago lub Coutinho ... pewnie będą tansi.
0
Nikogo nigdy nie skreslam, ale facet za 30 baniek powinien prezentować coś więcej. Wiem ... cena to nie zawsze najlepszy wyznacznik ale nas nie stać na szatnie kasą. Paco ma najtrudniejsze zadanie na świecie .... Czy będzie się starał mu podołać?
0
Moja wypowiedź nie będzie tryskac optymizmem. ...
Nie wierzę że ktoś z tej 2ki do nas dołączy ... chciał bym się mylić.
0
Mistrz świata i okolic się znalazł. ...
Juz wybrał Paco i Andre G ....
1
Typowy brazol.
0
W której z moich wypowiedzi widzisz bezposredni "atak" w osobę autora tego tekstu. Subtelna różnica jest też taka iż w sarkastyczny sposób odniosłem się poniżej do Sport-y z treścią . Czepiaj się dalej bezproduktywnie, siorbiąc przy tym herbate z blyskiem zazenowania w oku po nudnym dniu. szukaj szukaj szukaj :)
0
Ohohoooo. Poziom części odpowiedzi i komentarzy zaczyna się robić przerażający.
Sport: Zawodnicy chcą zmiany Nike na Adidas bo śmierdzą im podkolanowki obecnego sponsora.
Tu byście sie tez rozplywali w komentarzach ze szczególną uszczypliwoscia wobec innych kibiców TEJ SAMEJ DRUŻYNY.
0
Rozumiem ze autor rozmawiał z piłkarzami w ośrodku treningowym tak ???
Hahahaha
Tez bym mógł pisać takie artykuły :)
0
Byle nie Bayern. Niech się jeszcze wyszaleja na kimś innym. .. i tu znalazł bym odpowiedni typ :D :D :D ( nie chodzi mi o Leicester bo zaraz się znajdzie jakiś niekryty niepokryty niekryjacy krytyk slowa ;) )
0
Thiago nie odpowiada ? Młody hiszpan. Czysta czyli Arda Gomes out.
0
Bellarin, Dembele, Thiago Alcantara ... było by cudnie. BYŁO BY ...
Jeśli uda się zrealizować 2 z tych 3 transferów ...
0
W ramach protestu mogą nie przyjechać na piątkowe losowanie !!
Ojjjj zaraz zaraz ..... :/ ale po co ?
PS. Komentarz mnie ma charakteru obrazliwego, wyłącznie zartobliwy.
0
Oj było by dobrze .... młody , "hiszpan" , organy z doświadczeniem z naszym DNA.
No i pewnie tańszy niż Verstti. Jestem ZA !!
0
Niezależnie od tego kto wystąpi w składzie PSG trzeba wygrać i to pewnie. Jest to do zrobienia ....
Top Europy z realem włącznie przegrał i to znacznie u nas. .. 5:0
Nie liczę na 5:0 bardziej na dogrywke. .. juz dawno nie mieliśmy takiej w lm z udziałem naszych :)
0
Szkoda wyniku w Paryżu. .. przy 4:1 było by łatwiej. Wiele zależy od 1 połowy. .. szybko strzelić i wierzyć .
Mes que un club !!
0
4:0 możliwe z takim tridente ! Dlaczego nie .
Mamy finał pucharu króla. Liga zależy już głównie od nas bo mamy u siebie trudnych rywali ... real dopiero będzie grać z Atletico i nami.
0
Jak juz bawisz się w Miiodka to wypada się odnieść do całości wypowiedzi rzeczowo i konkretnie. Szukaj dziury w tym co powierzchniowe doktorze. Co zrobił z Liverpoolem? Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon ... Co robił w Borussi? :D
2
Nie jestem zwolennikiem Valverde. Mogę się mylić ale facet który odpadł w pierwszej fazie pucharowej w lidze Europy Europy z Apoelem , walczy o 8 pozycję w la liga to wybitny trener?
Z dwujki Valverde - Sampaoli. .. opowiedział bym się za tym dugim.
MOIM zdaniem Jurgrn Klopp by się mógł sprawdzić bardziej.
Unze to nie sp Tito.