0

Dawno się nie spotkałem z tak topornym dyskutantem.
Jest w Barcy i będzie ... za to Neymara na wylocie. Amen.

0

Hahahahha człowieku jak nie masz argumentów to do mnie nie sap takimi tekstami bo ci tchu braknie :D
Fakty ,argumenty poproszę.
Messi senior od grudnia mówił ze nowy kontrakt to tylko kwestia czasu.

0

Kiedy Messi i jego agent - notabene tez ojciec jak w przypadku don Neymarow robili szum z odejściem?

0

Niech ktoś zrobi choć POŁOWĘ TEGO CO LEO dla Barcy wtedy wrócimy do tematu.
LEO nie skamlal jak w ekipie były gwiazdy tylko pracował i się rozwijał aż wyrobił sobie aktualny status którego mu nikt nigdy nie odbierze. 222 bańki można dobrze zainwestować i wykorzystać przy czym zaznaczam iż wolał bym żeby Neymara został, martwi mnie jedno .... gwiazdor Brazol to mieszanka wybuchowa. Jak skończył Ronnie? Robinho ? Czysta szajba.

0

Wykaligrafuje ci to .
LEO JEST NIEZASTĄPIONY, NIE OD....wala takich cyrkow jak senior i junior - mowa o tych z Brazylii. Wspominani przezemnie nie pajacowali co roku z przenosinami.
Nie che mi się kontynuować tego tematu.

0

Można tak gdybać w nieskończoność do momentu ewentualnego opłacenia klauzuli Neymara. I tak nie wypełni kontraktu z Barca, ma inne podejście do tego klubu niż taki Xavi Iniesta Puyol czy Messi.
Kogo ? - każda odpowiedz dla ciebie będzie punktem zaczepnym do dalszej bezsensownej dyskusji.
Trzeba jeszcze poczekać na moja ulubienice - siostrę Neymara :)

6

Co roku to samo .
Niech płacą te 222banki i tyle. Nie ma ludzi niezastapionych ... nie wliczając w to Leo.

11

No to teraz powinni zorganizować mistrzostwa świata gdzie indziej. Jeśli wystąpiły nieprawidłowości przy wyborze organizatora ... ale Fifa to Fifa ....

0

Juz to widzę jak Florentino i reszta rechocze słysząc o takiej postawie na rynku transferowym....

0

Ja myślałem że tu juz nie ma o czym gadać z tym.transferem ... ale najwidoczniej trzeba publikować coś takiego na poprawę humoru. ...

0

Ta sama wiara kierowałem się przy transferach takich grajkow jak Daglasy i inne Janusze. ... za każdym razem Barça udowadniala mi ze to nie ja decyduje :)

0

No to mamy 2 transfery w 1 : Semedo PO a Roberto środek pomocy - tak to widzi pewnie "zarzad"

1

Nie szukajcie na siłę problemu tam gdzie go nie ma. Mamy ważniejsze sprawy na głowie niż takie dylematy.
Trzeba patrzeć na profesjonalizm. Zdeklarowany Mardidista wziął by do ręki koszulkę Barcy do ręki z uśmiechem na twarzy? Nie sądzę ....

0

Świetna wiadomość bo ten "zarzad" uwielbia no name bez perspektyw za duże pieniadze.

0

Oby się mu udało i zakończył to sukcesem!

0

Nie mogę użyć słów adekwatnych odnoszących się do Bartomeu bo będzie ban ...
Puyolowi chce zwracać uwagę ta .... , bez honoru, bez haryzmy ten obłudy hipokryta?
Nie mogę się doczekać dnia aż obecny prezydent FCB zabierze pudło ze swoimi gratami z biurka.

0

To za niego zapłać i może NA TRENINGACH razem pogracie

1

Hipokryzja ! Co ten gość zrobił dobrego ? Nawet kontrakt reklamowy Pique ogarnął.

0

Z zarządem który teraz mamy i ta polityka transferowa real do 3 lat zacznie nas miazdzyc i wyprzedzi o lata świetlne.

0

Mam cicha nadzieje ze wotum nieufności wobec tej bandy. ... się powiedzie.

1

Razem z tym logo może zniknie Bartomeu?

1

Nie potrafię go nazwać wychowankiem FCB .
Nie obejdzie się pewnie bez oficjalnej prezentacji ....
No to temat Dembele zdechnie - a szkoda. Może to nasz prawy obrońca ? :)

0

Planom A nie przyglądam się już od kilku lat bo to poprostu nie ma sensu.
Jak tak dalej będzie to będziemy mieli dwie Barcelony B zgodnie z polityką zarządu.

0

A może niech zapłaci jeszcze połowę kwoty transferu?
Brak słów.

0

To niech siedzi gdzie indziej. Zanim on skończy dubbing to fotoreporterzy za bandami reklamowymi muszą się chować żeby na nich nie wpadł.

2

Nasser chce ... ale czy Dembele wyrazi taka wolę?

:D

3

Który z Argentyny ma taką dużą dłoń?

2

Juz widzę jak łapie regularność u nas .... na trybunach Camp Nou !
Jakieś nieporozumienie.

0

Kiedyś drwiaco patrzyłem na to jak z realu dochodziły ich legendy. ...Raul, Iker. ... a co u nas ?
A tak nawiązując scislej do tematu .... nie wierzę w taki ruch Andersa.

0

No niestety Barca ma tendencję odwrotna - drożej kupić taniej sprzedać. Sponsorzy i przyjaciele świata się znaleźli. A potem stekanie ze nie ma siana na transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?