0

Łapy precz! Morate albo Benzyne niech sobie wezmą.
Coś mi się wydaje ze Paco w przyszłym sezonie będzie grał częściej i solidnie. Dostał solidnego kopa w jaja i teraz wie ze albo się będzie dobrze prezentował w meczach gdzie otrzyma szansę albo głębokie rezerwy /trybuny. Powoli się do niego przekonałem.

0

No to Leo ... zaliczy dobre mecze w eliminacjach i przedluzamy "głosowanie" na najlepszego zawodnika Fifa ... :)

0

Ja bym go zostawił. Za pieniądze jakie by Barca za niego dostała nie kupimy nikogo z takimi cohones jak Mashe.

1

Za rok przyjdzie Isco

0

Tranzakcja z Totenhamem? Nie znam takiej w której dobry zawodnik odchodził by za przystępne pieniądze a co za tym idzie mógł by być droższy od Bellerina.
Brak zaangażowania na treningach i obraża majestatu i od razu do Barcy? :) Nie tedy droga.

0

Lepsza opcja od tej z Unze. ...
Doświadczony facet który radzi sobie z gwiazdami. Taktycznie tez na plus.

0

Osobiście jestem większym zwolennikiem Coutinho niż Verattiego.
Ta operacja by była łatwiejsza do sfinalizowania od tej z PSG ...
Liverpool nie będzie tak skóry do sprzedaży kluczowego zawodnika w momencie gdy zmierzają nieuchronnie w kierunku Ligi Mistrzów .

0

Bardzo ambitny człowiek. ..

3

Odstrzelil byś ? Chyba z procy.

4

To jedyny bonus jaki ten klub - Malaga ugra przez najbliższe lata . Inne bonusy od sponsora itd np za zajęcie 6 miejsca w lidze są dla tego klubu poza zasięgiem. Smutna historia Malagijczykow :)
To ze możemy przegrać ligę to wyłącznie nasza wina a nie zasluga Malagi.

7

Ktoś z espanyolu musi. ... zdenerwować Messiego :)

0

Brniesz jak jeździec bez głowy w temat ... sam(a) szukasz zaczepki zaczynając wymyślne przez SIEBIE wątki.

Kiedy i gdzie wspominałem o robieniu $ na wychowanka La Masii?

Pogba i Koman Dybala nie potrzebowali czasu żeby wprowadzać się w drozyne tylko od razu wywierali piętno na grze zespołu - te pozytywne. Koniec dyskusji idącej poza temat.

65 mln + zmienne to zdecydowanie za dużo za paco i Andre . Zdania nie zmienię a wobec takich dyskutantów jak ty pozostaje wyłącznie ignorancja.

0

Długo nad tym rozkminiales.
Który klub zrobił lepsze transfery ? - Juve . Pogba i Koman za mniej niż 1mln euro a sprzedali za 133. Do tego Dybala na którym też zarobią niezła kasę.
Nie znasz mnie człowieku wiec nie wypowiadaj się w kwestiach związanych z poziomem mojej bystrosci i inteligencji.

0

Gdybym to ja był na miejscu Leo to ta celebracji by była o wiele wieleeee bardziej dotkliwa :)

1

To właśnie napisałem.
Środek pola, prawa obrona, i może coś na skrzydła? - to cud ze w tym sezonie taki Neymar nie wypadł z powodu kontuzji na dłużej, a kopią go jak syryjczycy dziurę pod płotem na granicy z Węgrami :) - nie miałem na celu obrażenia kogokolwiek ! ;)

0

Może im damy Rafinhe i się nie zorientuja, a Thiago do nas ?

:)

18

Lewa strona obrony bym się nie spinal. Chyba ze Digne i dopłata do Theo.
Veratti ? Ta ... który to już sezon z jego "transferem" do nas ? To samo było przy T Silva tez z PSG .

0

Hahahha
Pozostaje współczuć prezesowi klubu który nigdy nie liczył się w Europie i liczyć się nie będzie :) Samych sukcesów życzę Maladze. ... może uda się jakiś osiągnąć typu 7 miejsce w lidze za jakieś 4 lata :) to już by była ekstazy tego zacnego klubu.

2

Co do transferów to trzeba się wstrzymać do ogłoszenia nowego szkoleniowca.
Chyba ze mój ulubieniec Robert Fernandez tez będzie biegał po boisku :)

19 lat i ciekawy sezon, to wszystko na teraz.

0

Nie mam pojęcia do czego tym razem się odnosi twoja wypowiedź bo nie ma NIC wspólnego z tym co pisałem powyżej. Chyba ze zostając bez argumentu postanowiłes polecieć utartym frazesem.

0

1. Jak oglądałem mecze Barcelony to ty nie miałeś jeszcze telewizora.
2. Zaznaczone było iż "troche" i ze Paco ma najtrudniejsze zadanie na świecie wiec zanim zaczniesz szukać dalszych zaczepek przeanalizuj słowo po słowie MOJEGO komentarzu z MOJĄ opinią
3. Szanse dla młodych BYĆ MOŻE będą wraz z przybyciem nowego szkoleniowca . Zawsze byłem zwolennikiem wprowadzania do drużyny młodych którzy robią dobra robotę a nie początek meczu i my "zaczynamy mecz w 10ciu "

0

Nie mam żadnego zaufania do tego człowieka.
Transfery Paco i Andre G trochę mnie zawiodly, ale trzeba przyznać że Paco ma najtrudniejsze zadanie na świecie.
Transferów będzie mniej ... juz wiszą 2 - Deulofeu i Vermalen. ... hahahaha

0

My musimy wygrać wszystkie 5 meczy.
Liczyć na potknięcie realu? możliwe bo mają grafik napięty do granic w tym derby madrytu gdzie kości będą trzeszczec.

Na mecz realu w maladze i strate tam punktow nie liczę .
Sevilla i Celta remisy poproszę :)

1

Ciekawe ile paczek czasów zniszczył Isco.


Visa el Barça

6

Zbieranie szrotu i rezerw Europy cd.

0

To wygląda na zebranie o możliwość gry Neymara. Nikt w Madrycie tak nie stęka nie jęczy jak ktoś z podstawowego składu wypada tylko u nas kopanie się z całym światem a potem żal do wszystkich.
1. Sprawa jest prosta. Ławka rezerwowych u nas jest nędza. Wiem pewnie powiecie ze ktoś chciał by ich mieć u siebie w podstawowym składzie ... to niech ich bierze. Real w rezerwach ma isco, Jamesa Lucasa v, asensio , Morate a my ?
2. Durne zachowanie wykluczylo Neymara z jednego z najważniejszych meczy w sezonie.
3. Zgadzam się ze lepiej było by gdyby Neymar zagrał .

0

Żałosne. Nie ma zmiennika i na sile chcą go wepchnac go do składu. Wstyd! ! Cała Europa się z nas śmieje ze nie mamy kim grać !

0

Hahaa ruda broda - imitacja tej Messiego :)

Jedyne co mi odpowiada w tej koszulce to herb !

0

Niech podejmą jaka chcą , mi to obojętne ! Pora ponieść konsekwencje durne zachowania. I dobrze by było gdyby decyzja zapadła juz jutro bo ci mistrzowie z biur w Barcelonie przekombinuja, a potem temat będzie się ciągnął jak kwestie samego transferu Neymara.

1

Przekombinuja.
Jeśli Ney by zagrał i jakimś cudem wywiezlibysmy 3pkt ...rmcf zrobi wszystko by nam je odebrać.
Trzeba było myśleć wcześniej. Trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?