6

Chciał bym mu tylko przypomnieć ze to mecz na wyjeździe. ...
Mam dosyć tej pustej kurtuazji. To jego ostatnie el clasico.

4

Zapomniałem że on jeszcze żyje.

0

Nigdy dotąd nie czekałem na egzekucję Barcy z takim spokojem ....
Może uda się powalczyć jeszcze o ligę ... gdzie główny rywal będzie się jeszcze zmagał w 1/2 LM .
Bardziej wierzyłem w tytuł ligowy niż w remontade przeciwko Juve.

0

Wynik ankiety odzwierciedla zaufanie i jego nadużycie wobec kibiców .
I tak za wysoki wynik wierzacych jak na wstyd na jaki jesteśmy narażani.
Serce blaugrana do końca , fakty jednak są takie ze brak nam argumentów w obronie i linii pomocy.

1

Dobra dobra ... Lepsza ostatnia edycja pucharu Europy niż gliniany dzban koziego mleka z lat 60tych.

1

Kto ty jesteś? Skąd przybywasz?

Złote pokolenie ... z europejskiego średnia ka z 1 LM na koncie dołożylo 4 kolejne. Walnie przyczyniło się do mistrzostwa świata i Europy - Hiszpania. Ze średniaka wyszli na czoło NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ NA ŚWIECIE. Dalej ?

0

Jeszcze pytasz? To grono .... smarkalo by szarymi gilami z żalu.

PS. Zwrot szary gil nie jest obraźliwy, oddaje obraz i realny kolor rozgoryczenia.

0

Śląsk. I to wystarczy , jak już wspomniałem więcej nie będzie potrzebne ...

0

Nie będzie takiej potrzeby.

0

Oby ... oby... nie było znów 3:0 dla Juve .
Wrócimy do tematu jutro. Jeśli Barca odrobi straty możesz mi napluc w twarz. ( koszty dojazdu pokrywa ja ;) )

2

Nie ma opcji ...

Możecie pisać o wierze o cudach o remontach ....

Prawda jest taka ze gra się 2 mecze . Juve to nie PSG .

Nic 2x się nie zdarza.
Aaa i jeszcze to ... plan taktyczny to wysoki presing ... no cudo :)

0

Jak będzie u nas grał tego nikt z Was nie przewidzi. Czy będzie u nas grał. .. to samo. Dużo będzie zależeć od nowego szkoleniowca. W przodzie na skrzydłach musimy kogoś mieć ze zmiennikow tyle w temacie.

0

I na jakiej podstawie ma ich ocenić ten następca?
Potem pojawiają się pomysły jak tych wszystkich tu najmadrzejszych na świecie asystentów w C klasach polskiej "ligi"
Nad sprzedażą jednych można się pochylić będąc już w szatni z danymi piłkarzami a transfery do to żadna tejemnica ... prawy obrońca, pomocnik, skrzydłowy.

0

Tak jak walczyliscie w Turynie ....
9statnie dni tego pana w Barcelonie

1

Rozumiem ze jesteś kibicem realu?

0

Po co te wyliczanki? Po co pytam ?
Możemy w 20 minucie mieć 2:0 dla nas ... możemy w 7 mini strzelić 3 bramki jak z PSG .... ale to jest Juventus !! Życzę im by wygrali LM .

3

No i co ze nie zagra ? Co z tego ? Maja Isco, Jamesa, Lucas V, Asensio. ... to wszystko ławka rezerwowych !!! a my ? My mamy emeryta Inieste, Rozczochranego Rakitica i i i .... i nikogo z lawki ze zmiennikow na poziomie w pomocy a atak ? Neymar wypadł za swoją głupotę i od wtorku może zacząć wakacje z siostra w Brazylii.
Wypowiedź stosunkowo krytyczna ... aczkolwiek poparta realiami. Bez kurtuazji.

0

Mdli mnie każde wspomnienie rozmów w szatni. Mdli mnie bo to NIC nie wnosi do postawy zawodników. Real wczoraj grał o zwycięstwo w Monachium ! a my w Turynie czekaliśmy na strach przed legenda wielkiej Barcelony.
Co do wierzenia szatni to się w pełni zgadzam. .. ale masę bym zostawił .

0

Ty poważnie ? Poważnie ?!!
Nie potrafił wymienić 2 podań na metrze, tracił piłki notorycznie.
Nie chciał bym tego ...... do mnie do okregowki! !

1

Nie bylo mi dawno tak wstyd z powodu ich postawy jak w tym sezonie.

0

Po jego ostatnim zdaniu potwierdzam się w przekonaniu ze ten facet bredzisz i nie ma pojęcia o rywalizacji w topie Europy.

1

Kto zastąpi ? Luis Enrique. !
Głupie pytanie głupia odpowiedz. Chodź Luis by się pewnie lepiej spisał od Andre Gomesa.

11

Ponownie na cenzurowanym?
U mnie gość jest skreślony od września jak kopał się po czole!
No i to by było na tyle bo jaśnie panowie administratorzy mnie zbanuja za męskie twarde zdanie.

0

Jedyne co mi się podoba na tej koszulce to ... herb !

0

Są nowe tematy to kwestie wymyślnych transferów ucichly :)

0

Coś w granicach 94 ....
Ale za to jakich ... :)

0

Pique zagra przeciwko Granadzie , z Sevilla odpocznie (wykartkowany) przed starciami z Juve i z realem.

1

Jestem spokojny o Piquenbauera :) Dodatkowo zmotywowany.
Mecz juz się zaczął. ...

0

Nie jestem tak rasowym łowca talentów jak wy ...
Wykupił bym go za te 12 mln . Większe pieniądze już zmarnowalismy. .. przykłady są na wyciągnięcie ręki ... 60 baniek za mega super extra wooow transfery z Valencii .

48

Oby nigdy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?