LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Chciał bym mu tylko przypomnieć ze to mecz na wyjeździe. ...
Mam dosyć tej pustej kurtuazji. To jego ostatnie el clasico.
4
Zapomniałem że on jeszcze żyje.
0
Nigdy dotąd nie czekałem na egzekucję Barcy z takim spokojem ....
Może uda się powalczyć jeszcze o ligę ... gdzie główny rywal będzie się jeszcze zmagał w 1/2 LM .
Bardziej wierzyłem w tytuł ligowy niż w remontade przeciwko Juve.
0
Wynik ankiety odzwierciedla zaufanie i jego nadużycie wobec kibiców .
I tak za wysoki wynik wierzacych jak na wstyd na jaki jesteśmy narażani.
Serce blaugrana do końca , fakty jednak są takie ze brak nam argumentów w obronie i linii pomocy.
1
Dobra dobra ... Lepsza ostatnia edycja pucharu Europy niż gliniany dzban koziego mleka z lat 60tych.
1
Kto ty jesteś? Skąd przybywasz?
Złote pokolenie ... z europejskiego średnia ka z 1 LM na koncie dołożylo 4 kolejne. Walnie przyczyniło się do mistrzostwa świata i Europy - Hiszpania. Ze średniaka wyszli na czoło NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ NA ŚWIECIE. Dalej ?
0
Jeszcze pytasz? To grono .... smarkalo by szarymi gilami z żalu.
PS. Zwrot szary gil nie jest obraźliwy, oddaje obraz i realny kolor rozgoryczenia.
0
Śląsk. I to wystarczy , jak już wspomniałem więcej nie będzie potrzebne ...
0
Nie będzie takiej potrzeby.
0
Oby ... oby... nie było znów 3:0 dla Juve .
Wrócimy do tematu jutro. Jeśli Barca odrobi straty możesz mi napluc w twarz. ( koszty dojazdu pokrywa ja ;) )
2
Nie ma opcji ...
Możecie pisać o wierze o cudach o remontach ....
Prawda jest taka ze gra się 2 mecze . Juve to nie PSG .
Nic 2x się nie zdarza.
Aaa i jeszcze to ... plan taktyczny to wysoki presing ... no cudo :)
0
Jak będzie u nas grał tego nikt z Was nie przewidzi. Czy będzie u nas grał. .. to samo. Dużo będzie zależeć od nowego szkoleniowca. W przodzie na skrzydłach musimy kogoś mieć ze zmiennikow tyle w temacie.
0
I na jakiej podstawie ma ich ocenić ten następca?
Potem pojawiają się pomysły jak tych wszystkich tu najmadrzejszych na świecie asystentów w C klasach polskiej "ligi"
Nad sprzedażą jednych można się pochylić będąc już w szatni z danymi piłkarzami a transfery do to żadna tejemnica ... prawy obrońca, pomocnik, skrzydłowy.
0
Tak jak walczyliscie w Turynie ....
9statnie dni tego pana w Barcelonie
1
Rozumiem ze jesteś kibicem realu?
0
Po co te wyliczanki? Po co pytam ?
Możemy w 20 minucie mieć 2:0 dla nas ... możemy w 7 mini strzelić 3 bramki jak z PSG .... ale to jest Juventus !! Życzę im by wygrali LM .
3
No i co ze nie zagra ? Co z tego ? Maja Isco, Jamesa, Lucas V, Asensio. ... to wszystko ławka rezerwowych !!! a my ? My mamy emeryta Inieste, Rozczochranego Rakitica i i i .... i nikogo z lawki ze zmiennikow na poziomie w pomocy a atak ? Neymar wypadł za swoją głupotę i od wtorku może zacząć wakacje z siostra w Brazylii.
Wypowiedź stosunkowo krytyczna ... aczkolwiek poparta realiami. Bez kurtuazji.
0
Mdli mnie każde wspomnienie rozmów w szatni. Mdli mnie bo to NIC nie wnosi do postawy zawodników. Real wczoraj grał o zwycięstwo w Monachium ! a my w Turynie czekaliśmy na strach przed legenda wielkiej Barcelony.
Co do wierzenia szatni to się w pełni zgadzam. .. ale masę bym zostawił .
0
Ty poważnie ? Poważnie ?!!
Nie potrafił wymienić 2 podań na metrze, tracił piłki notorycznie.
Nie chciał bym tego ...... do mnie do okregowki! !
1
Nie bylo mi dawno tak wstyd z powodu ich postawy jak w tym sezonie.
0
Po jego ostatnim zdaniu potwierdzam się w przekonaniu ze ten facet bredzisz i nie ma pojęcia o rywalizacji w topie Europy.
1
Kto zastąpi ? Luis Enrique. !
Głupie pytanie głupia odpowiedz. Chodź Luis by się pewnie lepiej spisał od Andre Gomesa.
11
Ponownie na cenzurowanym?
U mnie gość jest skreślony od września jak kopał się po czole!
No i to by było na tyle bo jaśnie panowie administratorzy mnie zbanuja za męskie twarde zdanie.
0
Jedyne co mi się podoba na tej koszulce to ... herb !
0
Są nowe tematy to kwestie wymyślnych transferów ucichly :)
0
Coś w granicach 94 ....
Ale za to jakich ... :)
0
Pique zagra przeciwko Granadzie , z Sevilla odpocznie (wykartkowany) przed starciami z Juve i z realem.
1
Jestem spokojny o Piquenbauera :) Dodatkowo zmotywowany.
Mecz juz się zaczął. ...
0
Nie jestem tak rasowym łowca talentów jak wy ...
Wykupił bym go za te 12 mln . Większe pieniądze już zmarnowalismy. .. przykłady są na wyciągnięcie ręki ... 60 baniek za mega super extra wooow transfery z Valencii .
48
Oby nigdy :)