LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolisz munira ? Żartujesz prawda? Gość miał szansę a nawet ich nadmiar przez 2 lata i je wszystkie zmarnował.
Tendencje mamy do odmładzania kadry i to mi się bardzo podoba !
Lucho wie co robi, widział to już w kwietniu ze nasza 11 nie ma klasowych zmiennikow ( nie licząc Sergi R ) wyciągnął wnioski i teraz będzie rotowal częściej składem.
Zostaje nam coś koło 45 baniek na transfery + to co zyskamy za tello songa adriano. ... nie beda to kosmiczne sumy ale na prawego obrońcę wystarczy. Bo nie widzę tam Sergiego. ... porostu może tam utknac i nie pokazywać 100% tego na co go stać.
0
Napełniania jest lepszy od Sandro i Munira.
Skoro się tak podoba Fiorentina to niech płacą.
1
Matiełu ich wprowadzi do klubu :)
Fajnie ze będą razem z Umtitim. ... aklimatyzacja będzie łatwiejsza.
0
Po 12 godzinach w pracy mogłem. coś przeoczyć :)
Azpilicueta. ... no chętnie ale już nie mamy na niego $, moze w przyszlym roku :) . Jeszcze Lemos z Las Palmas i będzie git. No i Vietto do ataku może bo na Carrassco nie mamy też $
3
Nie będę się czepiał Twojej wypowiedzi bo sam tego nie cierpię jak ktoś pisze pod moim komentuj bzdury. ...
Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt iż MOIM ZADANIEM chyba lepiej gdy zawodnik trzyma się swojej pozycji niż skacze lewa prawa środek.
Z naszym Sergim podobnie. ... i chłopak ostatecznie nie pojechał na euro a poziomem od znacznej części nie odbiegal wręcz przeciwnie , widzę w nim przyszłość kadry.
1
Podoba się mi polityka transferowa w której stawiamy na młodych juz conieco ogtanych. W czerwcu wszyscy płakali ze interesujemy się 30latkami a teraz pewnie pojawi się kwestia ze za słaby. Ryzyko takie samo czy wypali czy nie , a czasu dużo więcej na grę przez kolejne lata.
0
Z szacunku którym Arde dazylem, dążę i będę szanował juz zawsze niech zrobi miejsce młodym. W wieku 30 lat siedząc u nas na ławce może stracić resztę swoich zalet. Transfer do klubu gdzie będzie grał by mu dobrze zrobił a naszemu budzetowi przyda się zastrzyk $$ na dalsze odmładzanie kadry.
0
Ta dyskusja nie prowadzi do nikąd. Ja mam swoje zdanie ty swoje i tak zostanie. To że nazywam rzeczy po imieniu nie musi oznaczać obrażania kogokolwiek. Na tym zakończę. Dziękuję i polecam się na przyszłość.
0
Pracuje w takiej branży gdzie plecenie bzdur nie jest traktowane przychylnie. Widzę że lubisz czytać bzury i to akceptujesz. Ja nie i wyrażam się jasno. Dopier..... się do mojej wypowiedzi zamiast do słabego artykułu nie popartego niczym sensownym.
0
Acha czyli odchodzi do PSG, ManU, City albo Chelsea i Real.
Trzeba tylko czekać aż ktoś z jego rodziny opublikuje zdjęcie drzwi metra. ... jak w przypadku Neymara.
Ludzie! ! Otrzasnijcie się ! Ten kto to publikuje ma częściowy zanik mózgu. Rozumiem ze wisi nademna kolejny ban za moje wypowiedzi.
MESSI zostane z nami do końca . Do dnia w którym będzie mógł grać na tym.samym poziomie.
0
W momencie gdyby został z nami cieszyło by mnie to bardziej niż obecność Munira, Sandro ( Malaga ) , Adriano, Douglasa.
2
Ktoś tu piekielnie miesza z kwotą jaka klub dysponuje na transfery. Transfer Umtitiego jest wliczony w budżet za 2015/2016! 60 +8 za Bartre i tyle. A odejdzie tez Tello napewno , Adriano na wylocie i ten gość. ... Douglas.
Jestem większym zwolennikiem transferu Carrasco niż Vietto.
0
To nie jest ten sam Arda w Barcelonie co w Atletico. Wszyscy zastanawiali się w kogo tym razem rzuci butem a tymczasem chłop jest cieniem samego siebie. Pierwsze 3 mecze miał bdobre a potem coraz słabiej. Odmladzamy kadrę i popieram ten trend.
0
60 baniek ? Za mało moim zdaniem. Trzeba celować wyżej, znacznie ponad 60.
0
Przepraszam bardzo ale on wogule u nas grał ?
Kto to jest ?
Skończyły się chłopcze czasy brania wypłaty ZA NIC !!
0
Komentarz usunięty
0
0
To w jakim celu zamieściła akurat drzwi ?
0
Nokito nie będzie . A Prosić? Wymysł jakiegoś pismaka bo zagrał kilka dobrych meczy.
0
No wiem ze ty byś wolał (a) trzymać jednego chudego Judasza który liczy się tylko z pieniędzmi. Sparta jest prosta ani centa więcej a jak się nie podoba to wypier
0
0
Marqunios i Veratti w rozliczeniu + kasa na Dybale. Bye Ney :D
6
Komentarz usunięty
14
Czasami martwię się co będzie po Leo. Następcy narazie nie widać nawet na horyzoncie. Rzecz ma się tak do Barcy jaki reprezentacji Argentyny.
Potem sobie myślę że przed naszym mistrzem jeszcze kilka lat świetnie dyspozycji, może ktoś będzie starał się sprostać temu wyzwaniu. ... bo dorównać mu nikt i nigdy już nie będzie w stanie.
1
Jeśli chodzi o darmowego Ben Arfe to był bym za. Warto by go przetestować.
0
Ale szczekacie na tego Nolito. Zobaczycie ze jak nie on to przyjdzie jakas "perełka " typu Douglas do napadu i będzie tak jak w tym sezonie ... jacyś dwaj goście w obwodzie nazwisk nie pamiętam bo kto to jest .... a w trakcie sezonu będzie drżenie o to by ktoś z MNS nie doznał kontuzji.
Jakie są wasze typy "znawcy" futbolu za kasę rzędu 18 baniek?
0
Bije sie ze bez silnej wartościowej ławki rezerwowych przyszły sezon byłby mniej owocny.
2
I co po Neymarze skoro nie jest przywiązany do tego klubu. Jak każdy brazol jest stworzony do zarabiania $$$$ i zabawy. Zaczyna mnie drażnić. Więcej ma starć na boisku i pyskuwek niż udanych dryblingow.
0
Jeśli płacą 200 baniek niech go biorą. Za te sumę możemy mieć 2 piłkarzy z TOPU i mlodych ! Brazole cenią sobie kase. Nie widzę w Neymarze przywiązania do naszego klubu. Skończy jak Ronaldinho 3 lata na poziomie a potem ruwnia pochyla.
0
To daj mi równie dobra REALNA alternatywę za te pieniądze.