LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
33 banki ? Jak dla mnie to za mało płacą. ... 60 minimum.
2
I tym razem też nie zdobędzie :)
1
Jak dla mnie to ten gość z nadwagą NIGDY nie był blaugrana!
2
Antimadridista siempre !!!!
Tebas ty ......
Reszty nie mogę pisać bo dostane bana a ja do TAS z tego forum odwołać się nie mogę :) :)
Visa el Barca !
4
Jak dla mnie .... oddanego kibica FCB ... widząc te "kombo" .... było mi wstyd !
Piłkarze to największe ci##y w środowisku sportowym.
Koleina kwestia .... cały ten śmieszny komitet rozgrywek i ten osobnik Tebas ... to jeszcze większą żenada.
Ciężka liga nas czeka moi drodzy
1
No i mamy jasność kto wg tego "pana" jest jego pupilem i jego pretendentów do tytułu mistrza hiszpanii - madryt.
Gdyby to mnie jakiś ..... rzucił butelka i bym go zlokalizowal na trybunie .... to bym go przywlekl za łeb ochronie.
a co do tego "pana" jeszcze to całe jego środowisko : :* mnie w ( . )
5
Jeden z wyznacznikow nagród w LIDZE HISZPAŃSKIEJ to postawa w europie....
Dziękuję, do widzenia, wychodzę HAAHAHAHAAAAA.
0
CZEŚĆ CHŁOPAKÓW MUSI CZĘŚCIEJ POGRAĆ ....
Wypowiedź była ogólna, jak widać wszystko trzeba literalnie tłumaczyć z osobna.
0
Czego ten osobnik żąda ?
Espanyol wypowiadał. się wielokrotnie iż jego preferencjami do tytułu mistrza ligi są real i atletico !!
Wobec tego ja się pytam ... jaka ku##ą trzeba być by tak się wypowiadać ?
Szanse będą wyrównane wobec naszych braków kadrowych.
0
No to klaruje się ekipa na pierwsze mecze pucharu króla :)
To było do przewidzenia . I dobrze ... cześć chłopaków musi częściej pograć ale w łatwiejszych meczach tacy jak Denis , Vidal, Paco .
0
Miejmy nadzieje ze dobrze się wykuruje i juz go w tym.sezonie ominą kontuzje.
W tym czasie jego potencjalni zmiennicy powinni pokazać klasę . Arda i Denis otrzymają pewnie więcej szans na grę. Wczoraj było widać ze po wejściu Denisa atak rozbujal się.
0
W pewnej części tego kraju szukają podstaw do sensacji wszędzie. Pewne jest ze szukać nie przestaną napewno. Tak to już jest gdy nie ma się jak przemówić czynnikiem sportowym.
0
Lucho i Unze przypominają mi poprzednia świetny duet .... Tito i Pep.
Jestem spokojny o ten sezon. Niezależnie od tego ile/czy zdobędziemy trofea . Barcelona ma pomysł na najbliższe lata !!
1
Czekać do lata i sprzedać póki jest coś wart . Ballarin z Arsenalu i pójdzie to ku dobremu. Jeśli chodzi o Aleixa to na usta ciśnie się jedno słowo .... zawód. Do tego można się przyzwyczaić. .. zawsze trafi się jakaś "perelka" wśród transferów.
1
Biznes to biznes. Chętnych nie brakuje i tak więc co za problem? Byłem pod stadionem przed meczem z Atletico ... ludzie masowo wchodzą na stadion a w tym w znacznej mierze turyści.
2
Ja bym chciał by się rozwinął w BVB .... a w odpowiednim momencie do nas wrócił. Pokazał wielokrotnie ze jest cierpliwy. ....
0
Oby się tam rozwinął. w Valencii nie będzie za bardzo dostawał poziomem.
2
Jeśli ma odejść któryś z bramkarzy to powinien nim by Bravo. ...
Zaczyna się szopka z RZEKOMYM naciskiem na trenera zamiast prezentować walkę i chęci na treningach.
0
Panowie i Panie. Nad czym się tutaj zastanawiać? W momencie gdy piłkarz nie przekonuje trenera widocznie jego poziom odstaje od reszty. Na ilu wypożyczeniach był Iniesta, Xavi, Puyol, Pedro itd ? Prezentowali w jego wieku wyższy poziom najwidoczniej. Tak tak tak .... 10 lat temu nasza kadra była inna, rynek transferowy zachowywał się inaczej .... ale to nie zmienia faktu zawartego powyżej.
Jeśli przekona do siebie trenera Valencii to będzie grał , jeśli nie to ławka albo trybuny. Wszystko zależy od niego a nie od nas.
2
Prawda jest taka ze w tym okresie przygotowań oczy skupione są na debiutant Denisa jak narazić ( na kolejnych : Andre, Umtiti, Digne przyjdzie dopiero pora za kilkanaście dni ) . Reszta grała tylko z tego względu ze nie miał kto inny ... :)
0
U nas w nadchodzącym sezonie nie dostanie wystarczającej liczby szans na to by się rozwijać jak należy. Szanuje Lucho ale Pep miał lepsza rękę do młodzieży.
2
Nie ma to jak zacząć dzień od kawy i przeglądu prasy.
Jeszcze więcej frajdy sprawia porównanie tych samych okładek, spojrzenie przez pryzmat białych i nasz :)
1
Lipa . Co.nam.z tych 5 baniek skoro chłopak będzie grał w innej lidze. I trzeba będzie wykupić ... no chyba ze się będzie rozwijał jak Denis S.
0
Nie kupił bym go nawet za 20.... taka jest moja odpowiedź. 40 baniek za.prawie 30 latka z Francji który nie załapał się do kadry w której i tak nie było nawet benzyny.
0
Śmiech na sali.
Żałosna kwota , 10 lat temu takie płacili topowe Europy. ... co ja gadam top światowej piłki !!
13
Antimadridista siempre !
Nic i nigdy tego nie zmieni. Takie artykuły utwierdza mnie tylko w tym przekonaniu.
16
Mieli za swoje? Człowieku ogarnij się i zastanów co gadasz.
2
Kwestia ambicji zawodnika. ...
Jakoś oswoilem się z myślą Vietto w Barcelonie. Wole go od jakiegoś emeryta.
9
Takie uwagi , zwroty wiele wnoszą do dyskusji....
Jesteś wybitny. ..
0
W połowie września będę w Barcelonie . Pięknie się składa .... Atletico :D