LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żaden Gameiro, nie za taką kasę. Za 18 baniek można mieć Nolito który zna ligę hiszpańska, napewno lepiej język i ma okazję grać i spotykać się z naszymi w kadrze.
Runaldu mnie wokół przestał zaskakiwać. Totalny brak szacunku do rywali. Miesza się mu we łbie jak nie strzela słabszym po 3 bramki. To nie ambicją a choroba psychiczna. I nie życzę sobie kolejnego bana za taką wypowiedź bo "profesjonalista" cr7 wypowiada się gorzej. Coraz częściej trzeba prostować jego wypowiedzi - nie nasze zmartwienie. Zawsze musi być o nim głośno jeśli nie przez aspekty sportowe to przez otoczkę.
Czas płynie nieubłaganie a ktoś tu zaczyna panikować :) :)
8
Ktoś z Was wogóle wydaje się zaskoczony faktem ciepłych i zimnych kulek?
Trzeba być totalnym głupcem by tego nie zauważyć.
0
Za 30+ baniek ? Jakiś żart!
0
Dla mnie jest mistrzem. Może nie strzelił w finale mundialu zwycięskiej bramki ręką ale dla mnie tym.mistrzem właśnie jest Messi. Tyle lat na szczycie i w topie nowoczesnej piłki, tyle tytułów i zasług. Za 2 lata znów podejmie walkę, znając Leo to i za 6 sprubuje, byle by miał z kim.
0
Ney posiada duże wartości marketingowe. Jest stworzony do robienia $$ a przy tym ciekawych rzeczy na boisku.
W końcu saga związana z ta afera dla niego dobiega końca. Poczuł wsparcie zarządu. ... ale to co zrobi to już wielkia niewiadoma. Jak to Brazylijczyk jest nie do przewidzenia. Myślałem że już się ogarnął ale na boisku widać ze uwielbia zaczepki, czasem szuka ich częściej niż nietuzinkowych zagrań.
Jeśli go sprzedadzą za więcej niż 150 baniek niech go biorą. ... te pieniądze powinny wystarczyć na 2 crakow.
0
0
Długo nad tym kombinowales. Polityka transferowa - sposób działania , a hiszpańskie pierxxxenie o transferach i nabijanie w ten sposób sprzedaży gazet w Hiszpanii to 2 osobne tematy.
0
Dyskusja z tobą zmierza do nikąd. Gówno mają. Chodzi mi o otoczkę wokół transferów, plotki i chęć sprzedaży tych marnych wypocin. Teraz zrozumiałe ? Czy zadaszenia kolejne bzdurne pytanie ?
0
Wskaż mi fagment mojej wypowiedzi w którym rzekomo stwierdzam że niemieckie gazety kupują piłkarzy.
Gdy hiszpańskie szmatlawce pisały o transferach Hummelsa itd Bayern działał, to samo w Borussi .
3
Polityka transferowa w Niemczech wprowadza w zakłopotanie całą zdemoralizowana i wytrzewiona z resztek godności resztę Europy. Jak to mają w naturze zamiast piexxxxlic głupoty - jak szmatlawce typu as , marca, md, sport .... to działają, za małe pieniądze sięgają po bdobrych piłkarzy.
Niech w Barcelonie trwa nadal sita transferowa. Z ostatniego banu transferowego NIC zarząd nie wyniósł, mieli w cholerę czasu by zaplanować potencjalne wzmocnienia a w tym czasie nie zrobili kuxxa NIC ! Transfer Vidala, Ardy ? Co to jest ?
"Transfer" Denisa ? Sama kpina. w tym przypadku ruch dobry ale znając ich to będą z tego robić fete pokroju jak by pogbe za 12 baniek sciagneli.
Żenująca i żałosna polityka transferowa.
Darmozjady takie jak Adriano, Douglas, Rudy, Vermalen siedzą na dupach i się śmieją bo im.kasa się zgadza.
0
O inną "drużynę " mi chodziło. A to ze przez usta nie potrafią mu przejść niektóre słowa to już nie moja wina :D
39
No i szara cześć madrytu podciera gile z nosa z zazenowaniem.
1
Nie wiem dlaczego ale dążę Bartre duża sympatią i wierzę w niego. Z ład się to bierze ? Może z ta ze chłopak poświęca się tyle lat.
Dla dobra tego chłopaka który jest jeszcze młody był bym za wypożyczenie, sprzedażą z opcją pierwokupu i zapisem sumy odstępnego dla nas równej z momentem sprzedaży. Wiem ze jego potencjał zaowocuje. Nie jest to chłop pokroju Douglasa, Adriano , Vermalena, Rudego. ... którzy b9ra pensje za nic tak naprawdę. Wim powiecie ze jak jest tak dobry to czemu inni grają częściej .... na to pytanie odpowiedz zna Lucho.
0
Stawiając Marqinhosa i Alabe wolał bym wydać na tego drugiego 55 niż na Brazylijczyka 40. Skup się na esencji wypowiedzi a nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma.
0
Zapomniałem że ktoś taki jak Douglas, Adriano istnieje i pobiera systematycznie pensje z tego klubu. ... Out bez duch zdań.
0
Dużo te 40 baniek ... które i tak mogą nie wystarczyć.
Wolał bym Alabe, Boatenga, Mustafiego, Laport, któregoś z nich.
Kolejny Brazylijczyk w zespole ? Za dużo moim zdaniem . Brazole mają specyficzny sposób bycia.
Coś mu się wydaje ze psg szybciej puści Silve który ma swoje lata, a Barca jak to Barca lubi graczy 30 letnich.
0
Mam już dosyć tej sagi z Alvesem. Drażni mnie on sam jak i jego agentka. Wypxxxxxac do Włoch lub Francji a potem Katar.
Świat piłki zrobił się strasznie obłudy.
0
0
To wiadomość pokroju tej ze Masche idzie do Juve!
Nie ma mowy nawet za połowę tej ceny !
Laport, Inigo Martinez bardziej by MI odpowiadali.
0
Wypuszczenie koszulek bez logo głównego sponsora na koszulkach to świetny ruch marketingowy zarówno Nike jak i potencjalnego sponsora który zajmie "pusta" koszulkę.
1
Juz widzę jak świętujemy w nich potrójna koronę :D
1
Zapraszam do Barcy.
Chłopak ma 22 lata niech pokaże ile jest tak naprawdę wart.
0
@victor : Nie spina się tak. żaden śmiech na sali, realia są takie a nie inne , zarząd dał mu nawet możliwość rekonwalescencji w naszych ośrodkach treningowych a ten jak się zachował ? Mieliśmy dobrego bramkarza, spierxxxxił sobie resztę kariery na własne rzyczenie.
@Commando: Zmiennikiem mógł by być dobrym ale na to nie pujdzie a na 1wszy skład wg mnie nie zasługuje. Zawsze jestem zwolennikiem Hiszpanów w tej drużynie bo puki co to "hiszpanski" klub.
0
Oczywistym jest rola Masche w tej drużynie. Za darmo bym go nie oddał. Jeśli chce odejść to jego wola ale, ALE nie za darmo !!
Ma swoje lata .... pogodził bym się z jego odejściem za słuszne pieniądze.
Jako zmienik dla Sergio tez może zostać.
Nawiasem mówiąc duuuuzo będzie się mówić w tym okienku o Juve. U białych tez zekomo ostrza żeby na isco jamesa.
0
Valdesa zgubilo jego ego. Zarząd chciał go zatrzymać , on wybrał inaczej i wyszedł na tym.tak jak wyszedł..... tulaczka po.osrodkach treningowych i nic więcej.
0
Coś mi się wydaje ze nasza linia obrony będzie w strzepach.
Dani zasługuje na to by go godnie pożegnać. Masche tez.
Nasz zarząd jest bardzo chojny kuxxa jego mxć!
Ze skrajności w skrajność. Pracują nad sponsorami i kontraktami dla klubu by rozdawać prezenty Europie....
1
Sprawa jest prosta jasna i oczywista. Verma nie jest dostateczną konkurencja dla Piquenbauera i Masche.
Verma w jednym z meczy w których grał kopał się po własnym czole chaotycznie wybijają piłkę.
1
To jakiś żart pytając Barcelonczykow komu będą kibicować?
Antimadridista siempre!
Atleti wyeliminowalo chociaż klasowe drozyny a nie jak w 2gim przypadku wybrańców florentino.
0
Myśląc Masche pojawia się wiele sprzeczności.
Ile za niego można dostać ? Przy ewentualnej sprzedaży musi to być suma pomocna w transferze klasowego SO.
Jeśli dogadali się za plecami Barcy z Juventusem to tracę do niego resztę szacunku.
Ja bym go zostawił na zmiennika Busq. Ma te jakość by przyszły sezon jeszcze z nami wygrywać.
0
http://www.fcbarca.com/user/LukaszJ/moje-oceny/mecz/5460/fc-barcelona-sevilla-fc