0

Taaa a my nie będziemy grać juz nawet 3 z tyłu tylko 2 .... jak szaleć to szaleć ....

0

Gdzie widzisz pogardę w tej wypowiedzi?
Często musi dotykać cie pogarda ta prawdziwa gdy nawet w takiej wypowiedzi ja widzisz.

1

1° senior zgrzytnal by chętnie koleine grube miliony do podziału. ...
Chyba nie wierzy w syna :) a bardziej ufa w moc $ :)
Messi nie musiał nigdzie się przenosić. .. wystarczyła sama wola walki i ambicja by stał się najlepszy , gdzie w wieku 19 lat przebił się do czołówki.

Brazol to zawsze Brazol. ....

2° Nie ma o czym pisać to trzeba uderzyć w chwytliwy temat ... afera neymargate, podatku i kontrakt Leo. .. no i Neymar i jego coroczne transfery. Czekam aż na scenę wejdzie jego siostra :)

0

To zaczynasz bronić realu czy co. Tak w hiszpańskiej lidze 3 pkt to norma ... od lat to samo

0

W gronie zainteresowanych brakuje jeszcze Juventusu, Chelsea i Bayernu. ..

0

Chore gadanie to takie ze ja wygramy. Mecz z Deportivo będzie mi dlugo tkwił w pamięci. I nie przegramy jej o " piczy klak "tylko o 3pkt

3

Ligę przegraliśmy juz w sierpniu. ... Za brak triumfu możemy szukać winy tylko w sobie bo głupio tracilismy punkty. ... ale cóż taki jest sport. Mistrzem 5x pod rząd można być w Niemczech.
No nic .... wierzę że w przyszłym sezonie od 36 kolei będą naszym robić szpalery :)

1

Niech się rozwija i dostaje więcej szans. Nikt wybitnym się nie rodzi - pomijając tutaj Leo :)

0

Czas przenieść te rozmowę na inny grunt .

0

Zakrawa to na dziecinade.
Pomyliłem się w kwestii derbów i tyle w temacie.
Rozxxxx mnie jak ktoś pisze komety takie jak ten który zaczął te żenująca dalszą dyskusje, tylko to zabiera miejsce na forum.

0

Z ciebie jest lepszy prowokator najwidoczniej skoro odszczekujesz cały czas. Możesz to zgłosić do administracji serwisu :)

0

No to 3pkt wędrują do madrytu

0

Co widzisz głupiego w pytaniu czy polechatales(alas) swoje ego ?

Wypisać ci to na czole? :D

0

No nie w derbach. w meczu z nami. Podlechtane ego ?

0

No to już go ..... zdenerwowali i to jeszcze przed meczem (o.o) :)

0

Arda to pomyłka? Zawsze go będę szanował bo poświęcił się dla tego klubu. Pamietny rzut butem w derbach tez wspominam z uśmiechem na twarzy :)

0

Wszyscy zaczynają debaty o transferach, do i z klubu a nikt nie wie jakie będzie stanowisko nowego szkoleniowca. Można tak gdybać tygodniami.

1

Gdzie te czasy ze z La Masii przybywali piłkarze i pełnili ważna rolę w drużynie ?
Minęło. A teraz mamy do czynienia z sytuacjami gdzie pozbywamy się wszystkiego co uksztautowalismy :/
rmcf wyciągnął wnioski z tego co się dzieje i teraz taki Asensio, Lucas V , Nacho wykonuja dobra robote

1

Może juz tez czas zacząć debatę nad złota piłka 2018 ?

0

Gdyby nie chciał odchodzić to już dawno by podpisał nowa umowę.

0

Nie martwię się o nic.
Ja osobiście wolał bym grać w Barcy B w drugiwj lidze niż w rmcf A w la liga . Żegnam

0

Ilu juz jest tych " nowych Messich " ? Straciłem rachubę gdzieś w 2015r. ...

1

szybciej Leo podpisze ta umowę niż Isco - o ile w ogóle :)

0

Gdyby był to by podpisał juz umowę. Temat ten ciągnie się parę miesięcy

3

Niech tam zgnije w rezerwach

0

A my im wyjmiemy Isco za darmo i komuś się gile z wszystkich otworów ciała wyleja :)

Droga redakcjo - Gil to ptak :)

0

Brazylijczycy mają swój sposób bycia, którego nikt nie zmieni. Relaksuje się i odpoczywa na swój sposób i do momentu aż nie wraca w środku tygodnia o 3 w nocy z klubu to mi to nie przeszkadza.
Ney i tak już spuścił trochę z tonu.
Jak to mówią .... lepiej się śmiać niż płakać :)

0

Ostatni mecz w sezonie to okazja by podziękować każdemu z zawodników. Fajnie by było gdyby Aleix zagrał bo przed kontuzja robił dobra robotę. Czy zagra ? Wątpię ale życzę mu by wrócił już do pełni zdrowia.

1

Na finał pucharu króla chce wrócić A Vidal :)

0

Dobrze wygląda nasza ławka rezerwowych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?