LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla chłopaka proponowałem imię Lionel. ... nie zgodziła się :) i jak na "zlosc" mamy córkę.
0
Teraz w droge po Coutinho i będę mógł spać spokojnie... choć moja 2 tygodniowa córka ma już kolki :)
0
Ci którzy prezentują odpowiedni poziom są kapryśni. Kontrakt piłkarza to nie tylko termin jego obowiązywania. Jak tępym trzeba być by trzymać na siłę piłkarza u siebie . Nie tak dawno katarczykow oskazaliscie o więzienie Verattiego .
Po wczorajszym meczu Liverpoolu można dojść do wniosku ze poradzą sobie lepiej bez Coutinho niż MY !!
0
Wystarczyło by 1 zdanie Leo wypowiedziane głośno wyraźnie i oficjalnie ... w tym momencie Bartomeu zaczął by się pakować. NIKT NIGDY NIE ODWAŻY SIĘ IGRAĆ Z LEO .
0
Podpisuje się pod tym stwierdzeniem obiema rękami i oboma nogami. Gilotyna juz czeka na ścięcie głów w zarządzie ... kątem jest okienko transferowe. Nie finalizacji transferów crackow, zachcianek kibiców kat opuści ostrze 1 lub 2 września .
2
Nie będą mieli ani kasy za Dembele ani takiego pożytku z chłopaka po tym jak wróci z Francji do BVB . Nie jest wart takich pieniędzy . Pamiętam jak w lipcu wycenia go na ok 80 mln. Jeśli się nie podoba nasza oferta to nie. Życzę powodzenia wszystkim wackom z tym burdelem w szatni :D
0
Bartomeu ma nóż na gardle ... ba ... gilotyne! Jedyne co mu pozostają to głośne transfery crackow. Myślę że żegna dupy i w tym tygodniu zostaną ogłoszone 2, 3 transfery do klubu i klika pożegnan
0
Skoro mają taką kasę to skąd u nich ta nędza w obronie i posucha w pucharach, lidze ?
0
Leo mógł by zrobić takiego psikusa Bartomeu. Otwarcie powiedzieć ze jeśli Bartomeu zostanie nadal prezydentem to on odejdzie. Nikt nie zastanawiał by się nad tym czy Bartomeu ma rację tylko kto go zastąpi :)
2
Tylko dziwka lub blachara leci na siano ( PRZYKŁAD JEST NIE TAK ODLEGŁY ) Ten facet ma więcej honoru i ambicji niż 3/4 składu FCB razem wzięte.
0
Jeśli Bartomeu zostanie na kolejny rok ... tak to będzie wyglądać z FCB ...
0
Pieknie ... w 24 osobowej kadrze będziemy mieli 7 obrońców 14 pomocników i 3 napastników hahahhaha haha
0
Nie wiem czy te "negocjacje" to nie efekt świadomości możliwej dymisji całej tej bandy. Zostawia zgl8szcza i powiedzą ze "dobrze prowadzili " ten klub w odniesieniu do potencjalnej farsy i kompromitacji sezonu 2017/2018.
Coraz częściej dochodzę do wniosku iż ostatnie tytuły to efekt polityki Laporty ... za czasów którego klub rozkwitnal a potem systematycznie podupadal. Po Laporcie Barça pedzila siła rozpędu lat poprzednich.
No nic ... ciężki rok się szykuje . Pique kończ karierę piłkarska ... myślę że jego obecność w zarządzie była by bardziej owocna niż ta na boisku.
0
Jaki zarząd i przedstawiciele taka oferta .
0
Tych pierwszych wymieniłeś chyba w ramach 1 rundy pucharu króla?
0
Przeglądam komentarze poniżej ....
Wniosek jeden . Jeśli go nie chcecie to on przyjdzie i to za niemałe pieniądze :) Że wszystkimi transferami tak jest ... nie chcieliście Paulinho a ten dziś juz był na treningu w FCB :D
Mieszkając w Barcelonie poświęcił bym się i skręcił karki coponiektorym decydentom !!
0
Wyjdzie na to ze zarząd Barcelony - ludzie odpowiedzialni za transfery ( wybitni specjalisci* ) zrobi w .... Coutinho lub Dembele .
7
Chciał bym zobaczyć miny CAŁEGO zarządu FCB w sytuacji gdy Leo zwołuje konferencje z ich udziałem i mówi ... " podpisze nowy kontrakt ale z nowym prezydentem ... "
Hahahha pampersy by coponiektorym poprzebieraly :)
4
Po Bartomeu koleś nr 2 do wy... rzucenia.
2
Ani Coutinho ho ani Dembele ty durniu nie mają klauzul !
23
Blais Matuidi kosztował Juve 20 mln .... Boże drogi .
2
Banda nieudaczników z zarządu których dni powinny być policzone. Sytuacja instytucjonalna odbija się na sportowej z takim skutkiem jak było widać w ostatnich dniach.
Ta j.....a banda kłamie wszystkich cules . Bardziej wierze słowom przedstawicieli bvb w kwestii transferu niż tym płynącym z Barcy. Co nie zmiana faktu iż bvb ewidentnie chce wydoic jak najwięcej $ za ten transfer ... najpierw wyznaczył cenę za Dembele w granicach 80 mln a teraz 85 się nie godzi.
Jesteśmy w takiej du... z kadrą ze jesteśmy zmuszeni wywalić 100 mln za Dembele.
0
Od jakiegoś czasu zastanawiam się komu będę "życzył" w sezonie 2017/2018 Wszystko wskazuje iż padnie na katarskich najemników
0
Wygląda to powoli jak z Puyolem ... więcej czasu na rekonwalescencji niż na boisku. Iniesta to już maxymalnie co - dobry zmiennik.
0
Jak pospolicie nazywa się kobietę oddając się za pieniądze ?
Rok temu mówiłem ze ta .... do 2 lat odejdzie. Nie chce tej .... widzieć na oczy ... nagrał żenujący filmik telefonem ... to ma być pożegnanie ?
W sumie w odbycie mam to czy zwołał konferencje czy pożegnał się żenujący filmikiem wciskając kit .
Poza liga francuska i pucharem Francji nie wygra nic. Psg bedzie w rozypce za rok ... dużo dziadków w kadrze ( Motta , silva, Alves )
Ten transfer to nic innego jak zemsta kozojebcow za zerwanie umowy reklamowej - dostaliśmy lepsza propozycje i turbany się temu dziwią, scislo odbytnice wszystkim w p $g za te remontade.
Pragnę banu dla PSG na lm i transfery .
0
Kryś nie daje tyle drużynie ? Zajrzyjcie na klasyfikację za cały zeszły sezon .. .
2
Bardzo łatwo go wyprowadzić z równowagi :) psychicznie i fizycznie
0
Po wczorajszym bezowocnym i nieskutecznym a momentami nieudolnym klepanii na środku boiska ten wniosek ze są potrzebni chyba nikogo nie dziwi.
1
Ciekawe kto na tym zarobi. Jakoś nie widzę tu ani pozytywów sportowych anie ekonomicznych.
1
Jeśli już piłkarze mówią o POTRZEBIE transferów to chyba wszystko w temacie.
Dosyć gadki. Czyny!