LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczekają i szczekają te grajki z Espaniolu . Beda siedzieć w budach i patrzeć jak nasz autobus jedzie przez miasto fetujac kolejny tytuł. ... a to będzie dalej szczekac.
0
Jak oceńcie zaglerke? ;) chyba nie było tak źle :)
1
" Transfer FC Barcelony w postaci Ronaldo 9 kazał się być trafiony ... spójrzcie Państwo na jego ostatnia akcję. ...." Teleekspres skrót meczu z Valencia i jego hattrick w 1996.... to zawazylo :)
16
Mydlicie oczy ta opinia jak podzielone media polityka w tym kraju.
Najczęstszą opinia na lfc to taka w stylu " dawać te k@^y w 1/4 lm " -ps. najpierw tam awansujcie .
Kolejna z najczęstszych to taka " niech już sp*#&a do tego śmiesznego klubiku " - najbardziej utytowany klub na świecie ... a nie klubik. I tak można by mnożyć te przykłady. Opinie są pewnie różnorakie ale i tak W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW TRZEBA POCZEKAĆ AŻ PIANA NA USTACH ZASCHNIE .
1
Nieudolny bo nie wyskakują z walizka 200mln? W Anglii nie ma klauzul wiec weź tu negocjuj. .. odwracając sytuacje, hipotetycznie ... kozy przychodzą po Neymara ( ten nie ma wpisanej klauzuli ) ... a my im na to ze nie na sprzedaz i co wtedy ?
Nie jestem zwolennikiem tego zarządu ale takie klepanie to pusta gadka. Ten gość nie jest wart 160 mln !!
2
Zaglądałem na ta sama witrynę co Ty.
Naprawdę byłem. W szoku ... przeżywali to tam jak my z Figo kiedyś :) :) no i te notoryczne spostrzeżenia .... " niech idzie do tego śmiesznego klubiku" .... czacie to ?! - śmiesznego klubiku .... I to opinia kibica drużyny Liverpoolu.... pod adresem najbardziej utytuowanej drużyny na świecie .... hmmm.
Pozostaje patrzeć jak piana zaschnie na ustach i czekać najpierw na 1/8 lm ...
0
A ja nie widzę żadnej inflacji tylko kozodolary .
0
Jakim Januszem świat Bożego Narodzenia trzeba być by taka babkę, babę !!! wystawić. W tamtym domu święta juz nigdy nie będą takie same :)
0
A ja z nich szydze niezależnie od okoliczności.
0
Mogą śmiało rywalizować z Edyta Górniak w kategorii : " Jak zepsuc hymn"
0
Jeśli masz che na 90 % odchodzi to na 100% nowy pracodawca powinien nam zapłacić
0
Z grona 4 nieobecnych ... 3 bym pożegnał bez sentymentu.
0
Tak jak jego braciszek .... notabene chcianego tutaj przez liczne grono jako opcje na powrót do Barcy.
3
Alena i Arnaiz do 1 drużyny a takie wynalazki jak Rafinha i Deulofefefeu out .
0
Ciesz się póki możesz ... czyli gdzieś do 23 grudnia do 15:00
Ja wolę zacieszac po 38 kolejce .
0
Byśmy to...
Byśmy tamto ...
Aleś my * stracili 4 pkt w 2 meczach
Brechtajcie dalej i lechtajcie się tymi punktami przewagi ... jedziemy na Santiago i do Villarallu jeszcze wiec może być na 0.
1
Przy takich meczach jak dzisiejszy ....
A raczej przy takich rezultatach ....
Nie przypominają mi się pomyłki sędziów tylko baranie łby które brechtaly jaka my to mamy kolosalna przewagę nad rmcf.
1
Jestem pierwszy ! :) :)
Miłego dnia .
0
Ohhh ten sport ....
Zawsze gdy tracę nadzieje na transfer Coutinho ... to potrafi mnie natchnac optymizmem :)
0
Wysoko leciała :)
Maja rozmach .... :)
11
Niech już dadzą spokój z tym Buffonem.
To że jest stary nie znaczy ze ma być gloryfikowany.
Oczywiście jedna z legend nowoczesnej i starożytnej; ) piłki ale bez przesady ...
0
Dokladnie.
On się nadaje wyłącznie na wprowadzenie na boisko przy wyniku 3:0 dla nas
Kilka momentów miał dobrych .... ale w Barcy nie gra się momentami !
40
Wiecie co jest dobre .... ?
Nawet jeśli rmcf rozegrał by 2 mecze w trakcie jak spaliśmy to i tak by był za nami w w tabeli ligowej.
0
A mi to w niczym nie przeskadza.
Zakupy robie w sobotę a alkoholu nie pije.
0
Temat Goretzki podobno nie aktualny od kilku tygodni gdyż ten zdecydował się udać w kierunku ligi angielskiej. Pewnie Arsenal.... I kolejne lata bez tytułów. .. jak w shalke.
Jakoś do mnie bardziej od Goretzki przemawia Emrecan z LFC i tez do wyciągnięcia za free - chyba ze się coś zmieniło to mnie poprawcie
0
Scenariusz science fiction ze Cou w styczniu a Gryzak w czerwcu ... BYŁO by ciekawie. Pamiętajcie tez o tym ze zarząd zawsze ma jakieś plany B, C, D .... :)
1
Trafić do slokia każdy potrafi .
5
Nigdy bym nie pomyslal ze Gareth Bale będzie miał większy problem w lydkami niż z odstajacymi uszami.
Hmmm
3
MATS jak tys mi zaimponowal w tym momencie ...
0
Jeśli chodzi Ci o stwierdzenie parodi w odniesieniu do jednej z " walk wieczoru" ... z udziałem popka to się zgadzam ... parodia , reszta na poziomie . Jakoś ufc nie jest mi dane obejrzeć na żywo wraz z całą oprawa.