LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W kino pomocy i ataku NIEZBEDNI sa KLASOWI zawodnicy , zmiennicy - potencjalnie Antek, + Thiago/Ericssen?
0
Niech biora ... slabszy od Benzemy dla Barcy to na + :D
0
On nawet bieganie sobie utrudnia
0
TYLKO PASSAT !! Po passacie nie ma już motoryzacji :)
0
Ten obrazek się nadal tworzy i uzupełnia:) zajmuje mnóstwo miejsca :)
0
Marzenia są po to by je realizować! :)
1
Ciekawa opcja. Coraz częściej dochodzę do wniosku że transferu Arthura nie będzie, w miejsce którego zawita Alenia.
0
Dał bym mu spokój. Zawsze miałem do niego słabość... większą niż do Rafinhi.. taka podobna do Roberto . Jako zamiennik się sprawdza a przy dobrym układzie sil na boisku- ustawienie , można to podpiąć za Cou.
0
"Sraja muszki bydzie wiosna, bydzie trowa lepij rosla"
6
Życzę im jak najgorzej z całego serca. Amen.
1
Katalonczykom się nie gratuluje
Katalonczykow się prześladuje....
Pięknie ich upokorzyli na boisku
0
No tak ... Jeśli ktoś nie wyróżnia się w 2 lidze hiszpańskiej to zawojuje Primera W barwach Barcelony. Do tego się odnosiłem a sam marzę o tym by znów la masia przyniosla swiatu kilku znaczacych pilkarzy .
0
Jeśli będą prezentować ODPOWIEDNI POZIOM to tak .
0
Ja już zacząłem. Szkoda czasu i pogody !! :)
1
Wydaje mi się że to będzie faktem. Nawet mogą "wymieszac" strony. Andres jest ponad tym !!!
1
To może czas zmienić jej nazwę?
12
No to nie ogarniam. Uefa w związku z liga mistrzów przyznaję swoją nagrodę "The best" czy cos ... chłop gra w newralgicznym okresie sezonu co 2, co 3ci mecz i ma dostać złotą piłkę? Albo ja jestem dziwny albo ktoś kto mu ja chce dac.
1
Co ty czlowiwku cisniesz za kity ? Jaki typ hahah .
Dobra podaj mi dane KGP w tym zakresie ... zabójstw, śmierć policjanta na służbie w związku z wykonywaniem czynności służbowych.
Za dużo filmów kolego.
13
Ronaldo za co ? Król strzelców LM tożsamy ze zlota pilka ? Hahahah
0
Nie tym razem ... dostaną lanie podobne do tego jakie zebrała Sevilla.
0
Dzięki Andres za wszystko.
Przepraszam przy tej okazji że tyle razy cis sadzalem na ławce rezerwowych :)
Miło będzie zobaczyć Andersa , Xaviego, Puyola na trybunach razem ... mam nadzieję że do tego czasu nie dołączy do nich Leo.
8
"Messi, Messi przed pole karne ... Czy to jest ta akcja ?! Taaaaaaaaakkk !!!!!"
Do dziś szklą mi się oczy oglądając te akcje :(
0
Pracowałeś w Policji? :)
0
Powtarzam . Hahahaha. I co ?
4
Ale będzie mordor w madrycie. Najpierw pożegnanie z lm, potem porazka z nami a następnie ulegną Sevilli .
0
Bo teraz będzie inaczej.
0
No no Xavi, Iniesta , Pedro to byli giganci ...
Coś mi się wydaje że jeśli będą mieli opcje wykupienia takiego Eriksena bądź Thiago - nazwiska padały w PLOTKACH to pewnie by zrezygnowali z usług Arthura na rzecz któregoś z nich .
0
A ja poprostu współczuję Leo. Taki niewdzieczny hejt po nim spływa czesto a ta kadra pokazała na co ich tac bez Lionela w starciu z Hiszpanią.
0
Co proszę? Co ogarnia ?? Yyy?
0
Spokojnie Panie i Panowie. Jeśli ktoś ma stos dla mnie przygotowany przyjdę ze swoją benzyną dodatkowo.
Jestem chrześcijaninem, W takiej wierze mnie wychowano a używam różnych sformułowań i odniesień. Uwag czy spostrzeżeń co do mojej wiary nie czytam że spiną bo mam na to wywalone. W tej kwestii możecie dyskutować do woli . Pozdrawiam dyskutantow i miłego dnia wszystkim życzę.