0

muy bien

que bien

2

Ernesto Valverde sam byl zaskoczony decyzja RFEF i kadre a tym samym sklad mial poukladany pod 3 bez paszportu. Niech zluzuja majty sevilczycy .

2

tu sie az roi od taktykow menedżerów i innych scoutow .... szczegolnie po 2 piwach

0

Galaxy S7 Edge. Mam smiga i nie wykorzystuje w pelni potencjalu tego telefonu ... choc w sumie sluzy temu czemu powinien :) Znosi dzielnie od 7 miesiecy LaRamble wiec coz tu dodac.

0

On ma wakacje od lipca 2017 :) Chodziło mi o porównanie postawy takiego Miny a Dembele. Mina i trenował i GRAŁ a mimo wszystko pokazal ta inicjatywę o ktora mi chodzilo. Z Paulinho to bym tak nie wybiegal bo wykazywał sie należycie ze swoich obowiazkow i nadal to robi ... juz gania w chinach :) Oby tylko obyło sie bez poważnych urazów Dembele . Ten sezon moze byc dla niego kluczowy ... wyznacznikiem na kolejne.

2

Coraz czesciej moim oczom ukazuje sie nagetywny wizerunek Dembele. Mowili ze to Neymar skonczy jak Ronaldinho a tymczasem ten mlody francuz pokazuje sie z gorszej strony. Nie bedzie mi go zal gdy Malcom czy ktos inny posadzi na lawce.

1

Hahahaha traktuje to tak powaznie jak by mial trafic do Interu Krosztoszowice - taka ekupa z A klasy u mnie na slasku po sąsiedzku. Wojt, ksiadz, soltys i dyrektor podstawowki zrzucaja sie na jego pensje ....

0

Przestanie boleć może od wewnętrznej strony . Mnie napier.... najbardziej w okolicy pachy z tylu przy lopatce... Ale to pewnie też dlatego że dlubane tam było dluuugo. Choć by Cię jak bolało to wyjdziesz że studia powiesz nie chce już więcej a za 2 dni będziesz rozkminiac gdzie i jaki nowy zrobić.

0

Ty to na Neymara wystarczy wg tych obliczeń:)

1

To chyba nie pamiętasz tych z udziałem Figo

0

Hahahah taktycy i technicy mieszania piwa z wódką .... to co ilu meksykan laduje w Barcy ?

0

Już się bałem że piszesz jakieś info o transferze Griezmana:)

0

Katar leczony trwa tydzień, nie leczony z kolei 7 dni.

0

Spokojnie jeszcze jest w obwodzie Martial:)

0

Ja to nie lekceważe tylko odnoszę się do Beniteza. Było tak czy nie ? W której części mojego zdania widzisz drwiny ?

0

Już był taki co szlochal na prezentacji przed startem sezonu a potem w połowie wyleciał na zbity ryj .

0

Człowieku.... odszczekukesz nie na temat i brniesz w te swoją dziecinne gre. Odniosłem się do braku jaj a w mojej ocenie takie nagrywanie blazenady tym właśnie jest. Nie odniosłem się ani razu do kwestii marketingowych itd zwał jak zwal, tylko dziecko ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.

0

Co ma moja data urodzenia do tego tematu ? Konkrety i argumenty a nie odszczekuj nie na temat.

0

Znak braku jaj .

0

Typie .... znasz takie pojęcie jak Przykład lub porównanie? Chcesz to chodź w kalesonach pod spodenkami w sierpniu ... wogole mnie to nie interesuje. Tak samo szt jesz salceson czy pasztet. Nic a nic !

0

2018r drwale z brodami którzy nie widzieli na oczy siekiery giną z głodu bo zabrakło bezglutenowych pierozkow.
Gdzie tu widzisz płacz? Opinia inna od twojej to płacz lub plucie jadem ? hahahhahaha

0

Jakich czasów przyszło mi dożyć....
Faceci* chodza w rurkach.
Piłkarz ogłasza decyzje o swojej przyszłości przez wyemitowane filmiku w Internecie.
Gdzie te czasy gdy człowiek był zaskoczony transferem , transferem a nie karuzela medialnej papki Ale to tak chyba zarabia się pieniądze których ja w zyciu nawet nie zobaczę.

1

Ciekawa opcja ale dla Atletico nie ciekawe rozwiązanie bo ich kibice musieli by się rozmnazac przez paczkowanie :)

0

Takiego cudu mundial jeszcze nie widział i nie zobaczy !!! 3:0 dla Hiszpanii a w szeregach tej drugiej bandy popłoch ... "wypuszcza nas z 3 miejsca w grupie ?"

0

Dobra no to przeszło 100ml ( licząc z podatkiem ) mamy do sprowadzenia kogoś kto będzie się liczył jako napastnik w rywalizacji z Suarezem . No to kto?

1

W Hiszpanii, Niemczech oraz Brazylii nie ma raczej co liczyć na akcje promocyjna " zwracamy połowę kasy za nowy telewizor jak nasi awansują do półfinału " :)

0

No właśnie ... co on zrobił ?
Człowiek rujnuje Barcelonę B od wewnątrz. Ma ogromny wpływ na to jak relacje a raczej ich brak wyglądają na linii piłkarze - zarząd .

3

Obyś był kolejny . A może właśnie za przykładem kolegi, widmo utraty tej posady tak cie martwi ? :)

16

Już były takie wróżby z szamba przy finale LM z Liverpoolem w roli głównej .

0

Chyba Marek - dla części użytkowników była kiedyś taka waluta w Niemczech :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?