LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Digne to nie Theo, Denis to nie Asensio , Isco to nie Gomes, Lucas Vaskezczy jak mu tam to nie Vidal. ... Przykłady wyłącznie porównawcze . Wniosek jest prosty mamy za wąską kadrę i nie jest ona na tyle wyrównana jak ta w realu.
0
Czekaj jeszcze raz
usiądę
doczytam
hahahhahahaha
0
Jak im mogę pomoc ?
12
Nic się nie przejmuj są tacy którzy potrafią rozbić statystykę na atomy , poddać takiemu pierwiastkowaniu by wyszło po ichniemu* :) Dla mnie cry7 zawsze będzie za Leo. Dobrze że Messi ma więcej lat do gry jeszcze :)
1
O co chodzi ? Moja 9 miesięczna córka nawet by nie jeknela. Wytatuowal się gieroj a dotknąć dziewczynki nie można :) A idź mi z takimi ...
0
Typie ... mówię że szczerze nienawidzę całej tej bandy i koniec tematu. Mam gdzieś pracowników cry7 i kogokolwiek z watahy rmcf .
Badaczy pisma bez papierów gdzie był wczoraj ? w Maroku zostal. Wrócę tu do Ciebie po najważniejszym turnieju ... a w jego przypadku już na etapie grupowym :D
0
Odpisujesz dwumecz -Juve gdzie zagrał 1 mecz , Dopisujesz Barce gdzie poza odepchnieciem sędziego -( istny wzór do naśladowania ) nie pokazal nic. Tak jestem zaslepiony szczera nienawiścią do niego i całego rmcf i co z tego ?! mam Ci klaskać że aż tak to widać ? nie interesuje mnie wogole twoje zdanie w tym temacie czy to słuszne czy nie , nie dbam o to rozumiesz ? Jeśli dostanie 6zp to będzie bolało tak będzie i to bardzo bo życzę i jemu i całemu rmcf jak najgorzej i mam do tego prawo do sympatii jak i do antypatiii nikomu nic do tego.
0
Jaki koleś hahahahahahhaha !!
Co zrobił z Bayernem ?
W meczu z Barca wiódł prym na boisku ? hahaha bo wjechał w Pique do bramki ? hahahha. Z Atletico wyhrali jakis 2 mecz dzięki niemu ? Rozumiem że Leo w tych meczach z Atletico i realemnie było na boisku. Ty tak na poważnie ć y z racji trolingu?
0
Bredzisz wywołując to co ja bym mógł myśleć . To wszystko na kanwie swoich domyslow.
Dobra to które to były mecze możesz wymienić 5. Nie licząc takich poteg jak Lichtenstein i Deportivo la Coruna. Po wymienieniu 5 takich wybitnych meczy .. szukaj do skutku ... pora na statystyki CAŁOŚCI SEZONU puchary, liga, LM i przełożenie zawodnika na wkład w rezultaty całej drużyny. Śmiech na sali że nie jesteś jeszcze w fanklubu Cry7
0
Nad czym tu dywagować ?!
Cry7 zagrał w tym roku 2 może 3 ponadprzeciętne mecze !!!! Ludzie czy wy jesteście normalni ?? za co ma dostać te wyróżnienie ?! w 2meczu z Bayernem co zrobił ? w finale został myślami w Maroku . 10ty raz powtarzam że LM ma swoją nagrodę za ten turniej a ZP to caloksztaut sezonu roku. To już Marceli miał większy wkład w sukcesy rmcf niż farbowany.
Portugalia nie wyjdzie nawet z grupy ... jak juz awansuje to w pierwszym meczu fazy pucharowej odpadnie . To jest lider drużyny ? Skoro wy jesteście takimi liderami to współczuję ....
2
Lionel Messi tylko i wyłącznie . Krysztianu za 2 mecze z psg ? za co ? pytam za co ??!!! zgoła odmiennie kształtują się statystyki Leo i farbowanego za CAŁY SEZON . Jeśli nawet Wy tutaj na la rambli przyznajecie zp temu gościowi to jesteście wybitni.
0
Nie ? Powiedz mi tylko gdzie go znajdę .
0
Jak słyszę Mina to mam przed oczyma te wywrotke w miejscu ... jak koza na lodzie.
0
Przecież to stała zalezna ... czyjes błędy a triumf realu. Więc po co powielać tytuly? To ostatnia rzecz jaka bym chciał zobaczyć na okladkach katalonskich gazet i nie zależy mi na Barcyna ich okładkach .
27
Co ty bredzisz ? takie szmaty nawet w C klasie osmieszaja. Jeden winny . U mnie z drużyny wyleciał by na zbity ryj . Liverpool chcąc utrzymać się w Europie w topie musi zmienić obu bramkarzy i to pewnie nastąpi.
0
To nie Caritas jest naszym sponsorem ... Ale to Barca w ramach pomocy potrzebującym świadczyła usługi pod szyldem Caritasu :) Myślę że te czasy mają się ku schylkowi a pamiętać należy isz szorty nikt nie chce . Kupili byście Deulofofofofeloluuu? Wątpię a więc .
1
Nigdy nie lubiłem Lewandowskich. Oj żebyś ty choć osiągnął 1/10 tego co Leo.
0
Nie chce się czepiać Ale radzisz się zająć życiem prywatnym a potem .... cyk dwójeczka z Lengletem :)
Friedman odejdzie z Atletico i tyle ! Rok temu został z nimi choć miał lepszą ofertę z United " teraz bardziej niż kiedykolwiek ..." a stado baranów na niego teraz gwiżdże.
0
Marketingowy twór który gra co 2gi co 3ci mecz ciśnie taki kit który tylko w madrycie zezra.
0
Mina powinien się skupić na swojej dyspozycji a nie na glupotach bo widzę że to pierwsze o czym mysli. Strasznie słaby jest jak go wkrecaja i wywracaja tym samym piłkarze rsss. Taki Szlah by był już po prysznicu a ten dalej gapił by się na trawę...
0
Jeśli udało by się nam dobrze sprzedac szrot to te piwniadze przeznaczyl bym na Thiago.
Griezman,Thiago, Lenglet i ekipa jak trzeba.
0
Liverpool rozprawil się już z City dlaczego mieli by nie pojechać rmcf ? W lidze angielskiej rozegrał kilka takich meczy że szare k... mogą tylko pomarzyć. Maja czas dobrze przygotować się do tego finału, myślę że ten obóz wyjdzie im na dobre . Jeśli nie ugotuja się na początku, albo nie stracą głupich dwóch bramek na 1:0,2: 0 spokojnie moga wygrać. szare ... 4 finał w 5 lat i każdy wygrany ? Nie ... każda seria ma swój koniec i ta skończy się już niebawem .
1
1. materialy o szkodliwosci palenia
2. Nie ma ani jednej zalety palenia , A pseudo relaks w sytuacji stresujacej to bzdura !!
3. $$$$$
4.zdrowie
5. zapach
6. wraca poczucie smaku i zapachu
kolejność dowolna.
Ja rzuciłem 1 grudnia 2017 . Wkur...o mnie dodatkowo każdorazowe mycie rak i twarzy przed tym jak miałem wziąść na ręce swoją narodzona w sierpniu coreczke. Desmoksan pomogl.
Dalej często mam ochotę zapalić, kiedyś to może nadejść Ale poprostu było mi wstyd przed żoną i córką że mogę je zawieść nieudaną próbą.
0
Jaka liga taki mistrz. Jaka liga takie okolicznosci tytułu. W Europie większego dna chyba nie ma .
1
Możecie mnie nawet zezrec... zbanowac,zrugac ... Bardzo drażni mnie luis suarez. 1 kiwka , zejscie w bok ... straty , zmarnowane okazje ... zaczyna gwiazdorzyc . Jeśli przyjdzie Antek nie będę za nim płakał a niech zostanie zostanie Paco. To już nie jest ten drapieżniki... To nadziej kojot... coś tam dziubnie Ale bez szalu.
21
Wszyscy z Was Nostradamusy sądzicie Dembele na ławce... żeby to Gryzi i Osmane nie wyj.... Luisa Suareza.
1
Braida jest jeszcze wogole na pokładzie Barcy ? O.o
0
Nie zatrzymać a zarobić na nim więcej w przyszłości:D
Money Money money
1
Bardzo denerwują. Zamiast odnieść się merytorycznie do tematu to brna w innym kierunku.
0
Nie nie dostanie .
Co wy macie z tym krisztianuu ?! Uefa za edycje ligi mistrzow 2017/2018 przyznaje swoja nagrode "the best" a co z reszta sezonu, pozostałymi rozgrywkami ? Krisztianuu gra co 2 co 3 mecz i złota piłka? Kto to da takiemu ... ? A co jeśli Portugalia odpadnie w 1/8 ? A Argentyna dojdzie do 1/2 ?
Wpływ Leo Messiego na wyniki drużyny a wpływ tego gościa z balejazem ? Ahhh