LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za każdym razem śmieszy mnie lament płynący z każdej że stron o karne i takie tam bzdury... które nie zostały odnotowane w protokole Jedziemy, Nie ma ich na tablicy wyników WIĘC STRATA CZASU NA STRZEPIENIE JĘZYKA jest oczywista .
Wiosno witaj :)
0
A potem płacze cała familia że nie dostał powołania do kadry .
Zalosni
0
Wydaje mi się że wraz z poszerzeniem kolonii francuskiej w szatni Barcy Samuelowi będzie łatwiej przyjac ofertę klubu . Zaznaczę tu że nie zdziwił bym się też gdyby odszedł za pieniądzem... taki mamy piękny świat piłki... Nie wartości a $ . Może czuł by się dobrze w P$G ? Tam Silva u schyłku kariery a i pieniądze duże:D
0
A rmcf wylozy lache na taka ofertę .
1
Taki oksymoron ... sukcesy i PSG :)
0
A co nas real obchodzi skoro nie liczy się od grudnia w walce o mistrzostwo ?
0
Tu nie ma z czego żartować
2
Będąc w Barcelonie notabene w bocznej uliczce na La rambli wraz z żoną natrafilismy na Escola Sant Felip Neri gdzie spadła bomba franksistow w trakcie przerwy między lekcjami i zginęły dziesiątki dzieciaków... spojrzałem wtedy na żonę i mówię " widzisz kochanie to między innymi dlatego nienawidzę tych ku*w z madrytu"
Poszliśmy z żoną do ściany gdzie były jeszcze ślady po odlamkach po bombie ...
0
No no ... już ja to pamiętam jak w 2015r też wszyscy obstawiali że Juve odpadnie z mierdami ... A skończyło się finałem... którego przypominać już chyba nie muszę:)
1
Nie chciał bym wyjść na starego uszczypliwego zrzede ale... przejście Chelsea było proste ?
0
To co mają powiedzieć kibice realu jak ich legendy tulaly się po Schalke - Raul, Porto- Iker ... nasze legendy odchodzą z większą wdzięcznością i frontowymi drzwiami a nie zapleczem jak tam .
0
A kiedyś "potentatem" było Porto? Mówiłem że stawka może nie jest wyrównana na 100% Ale napewno nie nazwał bym ogorasem Romy. Monaco też wszyscy chcieli w zeszłym sezonie a Ci dotarli do 1/2 odrpawiajac z kwitkiem po drodze większe "firmy"
2
"Ogorasy" w 1/4 LM ?
Stawka może nie jest totalnie wyrównana Ale napewno tam nie ma ogorasow* . Może nas ograć Sevilla , Liverpool, Bayern . Nie ważne z kim ważne by wygrać w Kijowie !!
11
Te wasze uwagi odnośnie pory publikacji artykułu były żenujące ... teraz już są denerwujące. Dlaczego ? Człowiek przewija komentarze a tam bełkot zamiast odniesienie do tresci.
0
Ja czy Andre ? Nie szczekaj tak do mnie dziecko.
0
Chłop wie jak podbić ... utrzymać swoją wartość rynkową :)
1
Moja drobna sugestia ... Jeśli to możliwe to zmień kolejność ... wyświetlanie wyników dopiero po oddaniu głosu .
1
Cou wyjdzie od początku ... Dembele napewno nie bo grał z rezerwami espanyolu w środę więc nie można to forsować, poganiac... hah. To nie jest aluzja do Twojego postu tylko do sytuacji tego gościa.
0
On ? Akurat tak bo nerwów nie potrafi utrzymać na wodzy więc wyjdziemy 11 na 10 na wstępie :)
6
Nie szalej , proszę Cię nie szalej z takimi porownaniami bo lecisz po bandzie .
0
Uzasadnienie liczone w linijkach ... matko przenaswietsza ... Koniec dyskusji. Zamykam ja z Tobą.
0
Padło częściej słowo "glupie" niż argumenty odnoszące się do nieudolnie cytowanych slow. Piszesz o rzeczach które czytając ma się przed oczyma obraz piłkarza prawie kompletnego ... jednakże NIE DOŚWIADCZYŁ TEGO NA WŁASNE OCZY ŻADEN KIBIC FC BARCELONY że strony Dembele.Osmane nie grał w ŻADNYM MECZU Ż KLASOWYM PRZECIWNIKIEM.
Tak jak w mojej pierwszej wypowiedzi czekam aż ten przemówi na boisku i zamknie mi ryj proste.
Citko też miał potencjał ... potencjał potencjał... byle by nie " impotencjał*"
0
"Ale na dzień dzisiejszy nie widzę różnicyW jakości między Deulofeu a Dembele." Jesli cytujesz to cytuj rzetelnie a nie wyciagaj z kontekstu jakies powody do zaczepki. Nie pisz pierdol więc o Kolumbii i YM a skup się na czytaniu ze zrozumieniem .
0
Powiat Wodzisławski zapraszam .
0
Mbape wystąpił przynajmniej przeciwko Realowi Madryt ... A Dembele nawet nie dostał takiej szansy przeciwko Chelsea i jej nie dostanie :D Mbape wystąpił przeciwko Realowi w LM a Dembele gra przeciwko rezerwom espanyolu hahaha co ty czlowieku porownujesz?
6
Nie rozumiem kilku rzeczy Panowie.
Z jednej strony jest na Dembele . Nic nie gra odkąd przyszedł do Barcy, kontuzje, informacje o tym że rzekomo źle się prowadzi że lekceważy treningi, rozgrzewki, dietę No i zastrzeżenia do nocnego trybu zycia.
Z drugiej strony czemu się tu dziwic. Hejt się wkrada bo gość pobiera niebagatelną pensję ... Ale za co ? Alenia wkłada więcej SERCA w grę niż ten mlokos. Dembele nie potrafi zamknąć ust hejterom nawet w meczach z takimi ... przeciwnikami jak ten dzisiejszy .
On ma grać w ważnych meczach ? Nie bo traci rozum na 20 metrze .
Ile czasu mu trzeba dac ? 3 sezony by łaskawie coś od siebie dał I pokazał na co to stać ?
Mowia że mogliśmy mieć Mbape za 120 ... Nie ważne czy za 10p, 120 czy też za 140 ... Mbape obecnego Dembele na dzień dzisiejszy niszczy.
Liczę na to ze będzie mi wstyd moich słów , wręcz nie mogę się tego doczekać ... Ale na dzień dzisiejszy nie widzę różnicyW jakości między Deulofeu a Dembele.
1
"Dembele weź no zadzwoń do Antka żeby się rozchorowal"
0
Brawo Girona !!
Znów Europa rozkupi ten klub :/ jestem pod wrażeniem tej ekipy I będę im sympatyzowal do końca tego sezonu .
0
Zamiast Iniesty Cou. Z Las Palmas Cou po wejściu w pierwszych minutach był bliski 2 asyst , wykreował więcej groźnych sytuacji niż Iniesta przez cały czas na boisku a na obronę Atleti trzeba czegoś więcej niż podanie do Alby, Do Alby, przerzut na lewe skrzydło do Alby ...
0
Grizman, Artur, Alenia, Palencia, Arnaiz dołącza więc każda z formacji będzie odświeżona* . Rafinha, Deulofeu, Denis, Gomes, Vidal, Paco pewnie zostaną sprzedani, sfinalizujemy sprzedaze gdzie powinno wpaść cos okolo 100ml i trzeba pamiętać o Munirze który dobrze sobie radzi w Deportivo Alaves.