LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Opcja dobra z Langet'em . Myślę że ten się wstrzyma z decyzją do czasu podpisania nowej umowy Umtitiego, przybycia Gryzaka. Ciekawa kolonia francuska się nam zrobi :)
0
Czyli nie da sie nazwac rzeczy po imieniu ? Szczepanie surogatka to nie fiolka a też była o niej mowa w mojej wypowiedzi. Mówiłem o różnicach a nie przeszkodach. Szukasz zaczepki to złap się gałęzi i powis na chwile .
0
Wszystko fajnie tyle że nazwisko pierwszej "partnerki" z którą ma dziecko - syna nie jest znane. Trzeba umieć nazywać rzeczy po imieniu ... surogatka, fiolka piniondze:) za noszenie ciąży urodzenie, ... zupełnie inna sytuacja niż ta Leo.
0
Tyle że Leo płodzi dzieci z żoną a krisztiano z fiolkami.
4
Zostaw kogos . A potem " nie ma kim rotowac "
1
Sprzedać? No to lecimy :))) :
Vidal, Deulofeu, Gomes,
Wypożyczyć: dobra Mina do złej gry.
0
Potrafisz wyodrębnić w zdaniu liczbę mnoga ? Ile osób narzekalo że sprzedajemy zbyt tanio ? Gdzie podkreślam OSÓB!!!!!! - liczba mnoga. Chodziło o Florentino. Kolejna 3cia rzecz która trzeba Ci wyłożyć jest sarkazm, ironia a poniekąd "bezczelność" w negocjacjach Florentono Pereza . Gość kupuje i sprzedaje za takie kwoty o których możemy wyłącznie pomarzyć. Jeszcze coś Ci wytłumaczyć?
0
Rozumiem że jesteś po stronie interu. " Ciao "to by było na tyle w negocjaciach.
Skomlecie potem że nie ma $ , Że sprzedają za pół darmo albo dają odchodzić za darmo. Fiorentino by go sprzedał jeszcze do Interu za 55mln jak by przyszli negocjować.
2
Zebractwo też jest karane ...
Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym, popełnia wykroczenie stypizowane w przepisie art. 58 §1 kodeksu wykroczeń, za które grozi kara ograniczenia wolności, grzywna do 1.500 złotych albo kara nagany.
Jeżeli żebranie odbywa się w sposób natarczywy lub oszukańczy, sprawca podlega karze aresztu albo karze ograniczenia wolności (art. 58 §2 k.w.).
Brzuszek się takimi umowami , a raczej stronami umów .
0
Katalonia nie organizuje mistrzostw świata w najbliższych dekadach :) więc śmiem wątpić w jego powrot , chyba ze Nike zaplaci bo my nie mamy juz tych pieniędzy :)
25
Fryzjerstwo roku było w meczu z Roma.
Klauzula to klauzula ... A chłop musi " jakoś wykarmic rodzine" - znamienne słowa jednego z bidokow z Brazylii.
0
Komentarz usunięty
0
Na czym one polegają?
1
Temat nieprzyjemny? Poprostu wykorzystał głupotę Roberto i tyle żadna w tym jego wina. Myślę że dla nas było by lepiej gdyby real nie miał go u siebie- koleś że ściślej czołówki na swojej pozycji. Wolę Albe i dogada się z Cou bez problemu.
0
Kiedy ?
Przychodzi chinczyk do Tebasa ... mówi mu " supejpuchaj jedna mecz u nas w kjaju i płacimy 3 milioniony peset za to. Umofa stoji? "
Si si senior chiczyk.
0
Moim zdaniem nie powinny grać nazwiska a predyspozycje danego piłkarza, Jego forma itd...
Znam kibica realu który mówił że nie wierzył w to że Messi + Neymar będzie działać, Nie wierzył że Luis Suarez tak wkomponuje się w nasza drużynę.... A tu zdziwko. Wszystko zależy od postawy Leo ... to jest typ gościa który wchodzi do szatni i układa to dla dobra drużyny . Leo i Cou to zadne bufony... damy radę.
1
Vidal do Sewilli i Lenglet z dopłatą u nas a młodzi Holendrzy będą pewnie zaklepani i tak na 2019.
Coś mi się wydaje że oprócz Grizmana i Lengleta trafi do nas Thiago albo Ericssen
16
No i fajnie... Valwerde nie daje szans Semedo no to pyyyk komitet załatwił sprawę.
0
Tak kłoda Paulinho. Niesiony fala powodzen w kadrze u nas na początku ratował wyniki spotkań wpychajac piłkę do bramki i chwała mu za to !! Ale to żaden kreatywny gość... tym bardzie że jest zajechany grając 1.5 sezonu bez urlopu który mu się należy.
Mecz oglądam każdy . Zbastuj bo twoje majty wypełniła się gorycza jak Alenia będzie występował w 3 meczach pucharu króla :) Arnaiz w 2 hahahha. Ten gość- Valwerde nie stawia na młodych wogole zapatrzony w to by zapisać się w historii tego klubu sezonem bez porażki w lidze .
Gość mnie drażni poprostu i tyle .
1
Najsłabszy trener od czasów Taty Martino.
Gość ma totalnie .... na młodych. Aleni zawraca głowę zaproszeniami na trening i bierze że sobą te klody : Gomes i Paulinho.
1
"Bija" jak dziewczynki , padają jak muchy.
Piłkarze to największe mazgaje sportu.
23
Biedny szary madryt...
Leo tak nimi poniewiera od lat na boisku to te ..... szczekają poza murawą.
Szczerze i serdecznie nienawidzę tej bandy pyszalkow .
1
Hahahaha dobra piraci telewizyjni przyznawać mi się tu teraz kto ma dekoder pod 4k ?
Komercyjna ściema.
1
Po co czytacie takie brednie i szczekanie?
Jest komukolwiek potrzebna do szczęścia opinia madridisty ? Mi napewno nie i każda z nich dociera przed moje oczy wyłącznie przypadkowo, cytowane przez Was.
0
Se queda.
0
Luisito? Obym się mylił Ale z roku na rok coraz ciężej mu o te walczenosc z poprzednich sezonow. Teraz zostają marne symulki. Przy czym ostatnie zdanie nie ma na celu umniejszyc jego zaslugom.
0
Ja bym tam chcial zeby Salah odrobil straty z nawiazka w jego ostatnim meczu sezonu kubowego....
0
Tak . W miejsce Iniesty .
1
Bartek powiedzial ze wypozyczenia nie bedzie więc ?
Chyba że był by czescia EWENTUALNEJ TRANZAKCJI zakupu Thiago lub Ericsena gdzie trafił by na roczny kurs taktyki* ;) ;)
Moim zdaniem zostanie z nami . Dołączy Antek na szpicy za nim Leo a na prawym Osmane na lewym skrzydle Cou.
***Zanim napiszesz że jestem prorokiem ... I mnie ... zdenerwujesz 17letni filozofię bez dyplomu to zaznaczam że TO MOJE ZDANIE A NIE WYROCZNIA. ***
0
No no ... szczególnie jak wychodzilismy 3 na 2 i się zaplontal o własne nogi ...
Gość niesiony jest na fali transferu . Obym się mylił Ale jak dla mnie to piłkarz jednego sezonu ...