0

No i fajnie ....

13:00 klasyk ...
A na 19:00 jadę do spodka na KSW 41 . Żona będzie zachwycona :)

2

Piłkarze to największe cioty w świecie sportu.

15

To już wiecie dlaczego Arda dalej pobiera pieniądze z kasy klubowej :)

To chyba działa .... ja przy remoncie po podpisaniu umowy Barçy z Beko wziąłem z tej firmy zmywarkę i lodówkę :) VISCA Barca Visca catalunia y Visca Beko :)

0

Ciekawe czy zaspokojenie "waszego" składu będzie mieć swoje odzwierciedlenie na boisku wraz z wynikiem - 3 pkt.

0

Żeby tylko nie przekombinował. ...

0

Moja rada ... nie lukaj na ich stronę .... ja kiedyś tam spogladalem ( sierpien) po przeczytaniu komentarzy w stylu ...cytuje " ten śmieszny klubik " - Barça , przestałem. ... karma wraca , piękne porażki z City i Totenhamem. Coś ten samozwanczy pretendent do tytułu zawodzi.
Dla Cou żadna roznica czy przyjdzie w styczniu czy nie ... jego przygoda z lm zakończy się w 1/8 .

0

30 lat ? 13 mln z drobnymi za sezon ... istna kpina. Za rok rmcf wypali ze swoim sponsorem Santiago Nivea Bernabeu i podpisze kontrakt za 500 mln.
Jeśli już to krótsze umowy.

0

Moim zdaniem te szfindle z n€ymarem i mbape to były ostatnie transfery do tego "klubu" na przestrzeni najbliższych 2 lat :) liczę na to ze tak będzie .

0

Nas stać ... p$g nie. Kozy nie generują takich obrotów jak my. Jednakże zewsze znajdzie się jakiś chętny sponsor inny koziarz.

0

Jaka liga taki szlagier. ...
Kopacze łąkowi . Jak chodziłem do liceum to takie szlagier rozgrywalismy u mnie na ulicy na łące, bramki z patykow bez poprzeczek.

0

Szlagier jak w La Liga Getafe - Eibar

0

Ja mam te okładki tam gdzie słońce nie dochodzi. ....
Mecze w lidze hiszpańskiej trzeba wygrywać pewnymi i wysokimi wynikami. ... w każdym meczu można się doszukać blado w jedna albo druga stronę .... no w Hiszpanii w 4 strony : na korzyść Barcy, na niekorzyść Barcy, na korzyść rmcf. ... itd

2

Planujesz dożyć do wtorku? Wtedy zobaczysz :)

0

Kompilacje z ich "wyczynami" rozdupxxxy by internety :)

0

Rzecz w tym ze grali jak w meczu z p $g w Paryżu. ..

0

Co bym nie odpisał tego i tak nie ogarniesz. Masz wogole telewizor? Oglądałeś(aś) pierwsza połowę? Masz eleven czy oglądasz na jakimś streamie? :D

0

Jeśli się im tak nie chce grać to niech nawet nie wychodzą na 2 połowę. Mecze z takimi rywalami zamyka się w 30 minut !
Jeden czlapie i zrobił 3 sprinty zakończone kompletnym brakiem pomysłu na ciąg dalszy - Messi.
Suareza bawi się w jakieś dziwne , wymyślne podania które kończą się pod nogami zawodników Malagi.
Iniescie wychodzą wszystkie podania ..... do tylu.
Źle się na to patrzy aż dziw skąd taki bilans wszyskich meczy .... a już wiem po samobujach rywali.

0

Mnie też. Jeśli nie z takimi ogórkami -( tak ogórkami i to nadgnitymi słowami ich prezesa ) to z kim i kiedy oni maja grać ?

1

Marzę o tym by ten projekt "sportowy" skończył się razem z wykluczeniem p $g z nastepnej(ych) edycji LM i zakazie transferowym.
Wtedy biedne te kozy jak taka chorda miłośników kozich wymion wróci do siebie.

15

I tak by nie zagrali , wręcz nie powinni.
Az mi się przypomniał Czeryszew :) którego pozdrawiam przy okazji :D

0

W peni się zgadzam. Wydaje się że chłopak odnalazł się w drużynie. ... mecz z malaga i pucharze króla powinny służyć temu by pokazał na co go stać .
Coś mi się wydaje ze w momencie gdy ten przesiedzi ten sezon na trybunach albo na lawce to pęknie i odejdzie latem.

1

Nie rozumiem części komentarzy opisujących Goretzke jako drewno ?
Odkąd "drewno"zalicza tyle asyst i bramek ? A to dopiero początek sezonu.
Gdyby to ode mnie zależało Gomes out Goretzka in.

0

Skończy się pewnie wypożyczeniami.
Dodał bym do tego Vidala ... Sergi Roberto jak gra to i tak na PO a SP to wyłącznie okazjonalnie. No i uwielbiany* tutaj przez wiekszosc Andre Gomes. ...
Ostrożnie bym podszedł do wypożyczeń / sprzedaży, jak już to z przynajmniej 2 transferami DO klubu żeby nie okazało się w kluczowym momencie sezonu : kwietniu, maju ze nie ma kim grać bo kontuzje przyjdą.

0

Pora przypomnieć sobie pewne słowa. ... I je dopasować do obecnej sytuacji :
Malagijskie g...a nie powachają 3 pkt.

Czekam na wyraz ryja tego Abdullaha Al-Thaniego

0

Panie i Panowie ... sami widzicie co znaczy okładka MD.... przeincie komentarze ....
Chwytliwy temat :) Wystarczy coś rzucić o jakims pilkarzu i popyt na temat jest

3

Prawie jak Messi ... :)
Zapierdzielal jak mały samochodzik, gdyby miał założona koszulkę Barcy to zastanawiał bym się czy to nie Leo :)

0

Po pierwszej połowie bałem się nawet o 1 punkt ... po drugiej pozostaje mały niedosyt ... 3 pkt były na wyciągnięcie ręki. .. a raczej nogi Suareza.

1

Ja mam w sobie więcej wersy wstając rano w poniedziałek do pracy niż dziś to co prezentują zawodnicy Barcy.

0

No a Ernesto Valverde z nim nie wygrał. .. wiec pora przełamać zla passę naszego mistera !!

16

Hahahhaha ruszyli !! Martial wczoraj dziś Alli, Griezman. ... jutro dla przypomnienia Coutinho a w środę coś się wymyśli. ... w środę rano będzie o Leo i Argentynie, Czwartek kto z kim w barażach - na kogo trafić a na kogo nie.
Piątek ... przygotowania do meczu z Atletico .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?