LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FranzMaurer oby nie . Nie chodzi tu o chora nienawiść lecz wiarę w to ze pieniądze nie graja . Nadal stoję przy stanowisku ze woli wygranej nie da się kupić. Najlepsze przykłady to Liverpool i Olimpic Lyon w lidze mistrzów. Sevill w lidze Europy. Te 2 ostatnie drużyny wydają w dekadę tyle co my w rok ...
0
@RosjaninBut przybyli ze swoimi śmierdzącymi ropą dolarami i poprzewracali do góry nogami caly pilkarski swiat. Jak ten wytwor z Manchesteru tak i ten katarski paryz. Cale szczescie ze od lat same te pieniądze niczego nie wygrały w Europie.
0
@ranger3120 kto Cie zaprosił? Hahahah
Najlepiej to się nabzdryngol ściągnij spodnie na srodku sali i pozdrów rodzinę Pana młodego hahaha
pytania typu ... jak zrobilem kupę to spłukać raz czy dwa razy ?
0
Nie moge tego skomentować zbyt dosadnie tego co sie dzieje z Leo bo mnie zbanują....
Zaryzykuje ....
Ku...a bedzie mi go brakowało. Od 2 lat mysle o tym ze taki dzien nadejdzie kiedys ... poprostu nie spodziewałem się ze w taki sposób i w takich okolicznościach. Ten człowiek zasluguje nie na pomnik pod stadionem a Stadion ze swoim nazwiskiem .
Codziennie gdzies tam szukam logiki i rozwiązania w tym wszystkim. Nie znajduje. Targają mna różne emocje ... od złości po wdzięczność.
"Chcieliście trzech (pucharow) macie trzy ..
Visca Barca Visca Catalunia !! "
1
Ja to tu tylko zostawie....
Oddane barwom klubowym legendy odchodzą z godnością a nie tylnymi drzwiami ...
0
@FCMichalo Teraz. Po meczu sciagnal.koszulke FCB ( Nawet jej nie spocił) ... odłożył w szatni i wyszedl . Skoro tak ma te barwy i kibixow traktować... droga wolna. Nic na siłę. Powodzenia. Szanuje niezmienie ale płakał za takim gościem nie bede nigdy .
Jak z morawy schodzili Xavi i Iniesta to mi gardło ściskało... i oczy sie zaszkliły . Za tym Panem bedzie smutno ... ale nie ściśnie mi gardła.
1
@Mathew86 podzielam to zdanie ale uważaj chlopie bo do mnie sapal 1 zawodnik ze " messi napewno się tym przejał" ... tak czy inaczej ... w punkt ( ps Raul mial udany epizod z Shalke ?)
0
@SamuraJack Fati Grizman Dembele ( Trin )
0
@Herato Pedro Villa Messi
Nie odp....li takiej trzody jak te neymary i suarezy i teraz on
0
@BarcaInfo a mówili że psg więzi swoich piłkarzy :) osobiscie wolal bym by Lionel został to raz. Dwa ... pozostanie otwiera drzwi innym kandydatom na prezydenta do dotarcia do Leo i rozmowy o budowaniu nowego - ( tak nowego w pełnym wymiarze znaczenia tego slowa ) projektu .
Pomijając te pierwsze2 punkty 3ci niestety jest taki ze niesmak pozostanie przy tak wyraźnym stanowisku co do checi opuszczenia Barcelony .
0
@Gomess a Leo jest wyceniany na ... ? Lionel zwroci sie im w 2 lata. Marketingowo świetny ruch ... u nas jesli Leo odejdzie jestesmy w totalnej ... piłkarsko i marketingowo . Jak tu przyciągnąć sponsorów bez takich gwiazd ? Nie tylko Barcelona ale i sama La Liga ucierpi .
0
@malicinho hahaha ale podstawy wypadalo by znac a nie drapać się po nosie i nerwowo rozglądać za tłumaczem.
0
Zaloze sie ze Messi na prezentacji bedzie mówił po hiszpańsku i nie wykrztusi z siebie ani jednego zdania po angielsku.
3
@van Baster jesli przekroczył te rzekę to wystarczy mu pomachac życząc powodzenia. Ja zostaje po tej samej stronie czy z nim czy bez niego . Pokazuje to tylko roznice wartosci.
1
@sedziaoxford rozumiem ze przybywasz z niebieskiej czesci Menczesteru ?
0
@MarekKonrad tyle ze wszyscy Ci wymienieni biegają... i to szybciutko przebierają tymi nóżkami hahahah
0
@BarcaInfo zeby tylko ten Koeman w ogóle został zarejestrowany. Może to był strategiczny ruch Bartomeu hahahha
2
@Wilczeq za petro dolary . Ekipę mial od lat wyborna ale Liverpool ani Okimpic Lyon jakos sie tym nie przejął.
0
@Najdluzszynick Tak jak ja się przejmuje ze czlapacz bioracy z kasy klubowej 30 baniek rocznie odejdzie . Szybko go tam zweryfikują twardzi pomocnicy angielscy . Gosc tam jeszcze sie nie podpisal a juz ustawia trenera na najbliższe 2 lata .
0
Jesli odejdzie w taki sposób to nigdy nie bede go szanowal jak Xaviego i Inieste.
To byli kapitanowie ...
1
Przejawem nieposkromionej hipokryzji bylo by stawianie Suareza ( jego pozegnania) jako winnego temu by i Lionel sie do tego skłonił. Dlaczego ? Wystarczy spojrzeć na znikome osiagniecia strzeleckie Luisa w lidze mistrzow ...
Niepodważalnym jest klasa jaka Suarez prezentował w naszym klubie ... po jego transferze nie spodziewałem się aż tylu goli łącznie, ze zapisze się jako czołowy napastnik FCB. Wybitny goleador. Trzeba jednak spojrzeć prawdzie w oczy ... to już nie ten sam Suarez.
14
To juz nudne z tym Messim. Żaden z nigo kapitan, zaden .Nic tylko rzebia ten klub na niebotyczne pensje a po boisku snują się jak cienie. Dobrze rozegrane ... znow za sam podpis wpadnie jakies 50 baniek + pensja.
0
@Kuracjusz " ... it's friday then ... " ktoś tu już mocno zaczął weekend ...
Piątek jesli zagra w Barcelonie to max w Espaniolu ...
0
@Volk tak źle i tak nie dobrze ... szkoda Lipska i Lyonu :)
0
@Szklaner Za to Suarez przestawia tacki z frytkami .... nic więcej. Wole Lautaro który biega niz tego emerytowanego goleadora który od 3 lat na 1 zwod próbuje ograć obronce.
0
@Gappeq Ten zdezolowany szrot bedzie gnić na ławce rezerowych . Owszem za takie pensje do których my osobiscie sie nie zbliżymy... ale Bartomeu jasno dal przekaz ze będą cięte pensje ... poprostu wykonczy takich jak Artura.
2
No to Alba i ten drewniany Busq sie najbardziej zdziwią. Jeśli ten gość naprawde ma jaja to czeka niezla niespodzianka te swiete krowy . Roberto tez przestanie mlaskac ze on chce do pomocy to pewnie odpowiedz bedzie krotka ... teeee w Espaniolu moze są wolne miejsca jak coś.
0
@FCBGrzesiiek " tylko błagam, nie mow nimomu ze to były moje pomysły "
1
@didzejos Zidan, Guardiola czy nawet taki Mou zaczynali jako anonimowi menadżerowie. Żaden z nich nie osiągnął wczesnie niczego znaczącego z klubem ... nie nazwiska, tak nazwiska nie graja jak i nie kierują drużynami. Przykładów nie trzeba szukać tak daleko ...
1
@mateusz19191010 Semedo Alba Grizman ? A na co a po co to komu ... nic nie wnoszą a zarabiają pewnie tyle co cala 11 O Lyon ....