0

Kazdy potencjalnych i niezbedny transfer staje się przedmiotem przepychanki kandydatów. Przepychanki gdzie kierują się oni wyłącznie swoim interesem . Teraz nie ... ale w lipcu to wszyscy będą pozować do zdjęć z danymi zawodnikami. Absurd.

0

Jesli chodzi o E Garcia to wyglada na to ze jest ona bardziej karta przetargowa kandydatów na prezydenta niz ich dobra wola dla klubu na juz.

0

Na całe szczescie nie mam żadnych oczekiwan względem tego sezonu w wykonaniu tych pobieraczy dziesiątek milionów euro z klubu. Mam ten przywilej ze nikt nie zmusi mnie do oglądania tej degrengolady i parodii współczesnego futbolu w wykonaniu tych osobników. Zenada, wstyd od lat i tyle.

0

@Johnson nie pisałem tego by cokolwiek zmienić. Widoczne jest tylko to jakie panują standardy .

0

@FLYP te obertasy homoseksualne ramosa sa gorsze

1

Pora sie przyjrzeć tym dziwactwom ramosa w takim razie. Jakies tam obertasy z pod znaku kolorowej tęczy.

3

Powiedzialem to juz przed sezonem . Papaaa Lionel. Papa . Dziekuje czesc i czloem. To już nie ten sam czlowiek.

1

Z Niemców sie śmialiście ale to co ogladam w wykonaniu naszych "orlow" to grałem tak samo w okręgówce....

0

Wystarczy ze mecz sie rozpocznie i dla pary naszych srodkowych obrońców piekło juz sie zacznie .

0

Gdzie można kupić akcje Pfizera ?

0

@Rewolucja123 mysle ze tak na ze 4 polecenia :) (zielone herby )

0

@Esio w to im graj. 200% pensji i zamknieci na ludzi .

2

@VenoM nawet tego nie skomentuje .... nie warto . Pozdrawiam.

0

@KapiFCB u mnie sprawdza się 12 10 8 6 ... ciezar dokładam. Nie nie prowadzę zednego zeszyciuku bo nie jestem pro ... często widuje osobników którzy chodzą z tymi zeszytami i wygladaja bardziej jak by przyszli odrabiać lekcje a na wf przynosili zwolnienie z zajęć od rodzica.

6

Gdzie te czasy ze przedstawiano to jaka mozaikę ułożą kibice na trybunach Camp Nou .

0

@damian16161212 Polecam taka manulana ... odciski na dłoniach.

0

@Swistus172 matko jedyna .... przecież twn gosc przez 3 lata bral pensje za nic !!! Wole Fatiego i Trincao niz tego osobnika który po 3 meczach sie polamie.

0

@tomasz.s94 Trincao ... tyle powiem . Straciłem cierpliwosc do Dembele w poprzednim sezonie. Wiem wiem wiem będziecie odszczekiwać ze ja to nie mam nic do gadki bo to trener ustawia skład. Dla mnie ten z 11 na plecach to darmozjad , czy jak tam sie nazywa kogos kto nic nie wnosi a pensje kilkunasto miolionowa pobiera.

0

Ciekawi mnie temat rzekomego wypożyczenia Dembele do MU ... a raczej tego co powiedzą Ci wszyscy przeciwnicy tego rozwiązania gdy Dembele połamie sie znow po 3 meczach i przez kolejny rok bedzie bral z kasy klubowej kilkanaście mln przez 4ty sezon nic nie wnosząc.
Niech idzie ... ja tam jestem bardziej ciekawy tego co pokaze Trincao niz ten wczesniej wspominany .

1

@KuLeK725 pije u mojej kobiety. Niestety przyzwyczaiłem się do kawy z ekspresu ciśnieniowego i zadna kapsułka nie robi na mnie wrazenia . Daj sobie z tym dziadostwem spokoj . 0 ekonomii 0 mocy :) lepiej kup jakis w serwisie . Polecam DeLonghi ... tani w utrzymaniu prosty w budowie i sie nie psuje - mój smiga 5 lat bez zarzutu .

39

Moze za tydzień pokaza te na 2028/2029 ....

0

@Barca1992 machac to se bedzie mogl ale przed telewizorem z ta swoja yerbą. Pewnie mu to bedzie pasowalo ... gosc o niebotycznych aspiracjach i chęci realizacji sie jako klasowy sportowiec....

2

@Pilka_jest_okragla mysle ze sprawdzi się lepiej niż jakis wymysl ligi brazylijskiej

2

Przeciez ten szrot to będziemy sprzedawali jeszcze na ich emeryturach .... masakra. Tak wyglądają lata zaniedbań.

0

@german_17 moze w Barcelonie B są jakieś miejsca dla Busqetsa i Rafinhi ?

2

Bayern w ramach solidarności z biednymi i pogrążonymi w marazmie powinien nam oddac Thiago za symboliczna sumę:)

0

Slabo to widze z tymi podpisami pod wotum nieufności. A szkoda. Z drugiej strony jednak ciezko by bylo teraz o jakas przewrotna rewolocje w naszych szeregach . Wszystko skupiło by się na tym by ukształtować zarzad a gdzie tam miejsce i czas na pierwszą drożynę skoro lada moment zacznie się sezon.
Wyglada na to ze zima bedzie "ciekawa" i bedzie obfitować w kolejną lawinę nazwisk .

1

Cale to zamieszanie niezaleznie od finału jakim sie zakonczy nie zrobi na mnie zadnego wrażenia. Fundamentalna kwestia to zakończyć ten cyrk .

1

@kuz nie bedzie musial nic blokować bo tych pieniędzy nie mamy ! Garcia , Memphis, Thiago/Wajnaldum jakies 50 mln licząc pobieżnie i według tego co się pisze i zaczyna to wyglądać sensownie. Tak wyglądał by ten skład bardzo sensownie bo z przodu mieli bymsy duże pole rotacji i manewru. Martwia mnie bardziej boki obrony . Tam można się pobawić za ewentualne pieniądze za Umtitiego .

1

@konrad1661 nie bedzie gral. Jak juz to ogony i z ogórkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?