0

Jeśli to on mówi to bedzie zupełnie odwrotnie .

4

Uwielbiam tego gościa coraz bardziej :)

2

Dla mnie to proste ..... nie grasz na naszych UCZCIWYCH zasadach I warunkach no to zapraszam na trybuny. Już zbyt wielu agentów i tym podobnych interesantów bruzdzilo na, w tym klubie że pora na to by obrać strategię twardej ręki.
Jeśli jest na tyle naiwny by zaufać agentom no to zobaczymy kto I w jakim stopniu bardziej zaszkodzi rozwojowi W KLUCZOWYM WIEKU .

1

W końcu ten zespół przestanie być tak przewidywalny ! Przestanie być tak czytelny . Nie bylo drugiej tamiej ekipy która od lat grała by to samo ... 90% piłek na 1 piłkarza!

0

@barcowy1899 kiedyś widziałem ich w roli naszych zmiennikow, A okazuje się że to wizja na 1 skład.... dobijcie mnie :)


Nazwiska wyglądają naprawdę ciekawie ... byle by za nimi szła jakość.

0

@goldmetaxa takie jak ja na złotą piłkę.

0

Dla mnie wygląda to w ten sposób że odejście Leo było wpisane w straty za poprzedni sezon. Jakos przemawia do mnie podejście zarządu ktore mogło wyglądać w ten sposób że : " w większym bagnie już nie będziemy, pora wobec tego wpisać teraz odejście Messiego. Teraz albo nigdy "

0

@FCMichalo przepraszam bardzo ale chciałem zauwazuc że z Dembele I Cou stało się już kilka lat temu to co z Balem ( TOTALNY BRAK POZYTKU )

0

@joloskyy moja kobieta kupuje często. Towar jakościowo na naprawdę przyzwoitym poziomie . Przesyłki docierają sprawnie .

59

@Junngeas weź się ogarnij...

6

"są najlepsi na świecie " ... Oby szybko ich wyjasnil znów ktoś w lm.

0

@vincentPL napewno nie. To nie była wypowiedź o legendzie tylko o tym że nie jestem masochista I dobrze czasem uwolnić głowę od takich informacji więc nie szukaj zaczepki .

Takiego gościa jak Leo nie było I nie będzie już w Barcelonie .

0

@Sheva77 wydus z siebie coś konstruktywnego zamiast obniżać innym . Chyba że masz w zwyczaju stać z otwartą gębą i słuchać wyłącznie argumentów innych A potem wybuchają tekstem " jesteście wszyscy po.... i "

0

@Maniek321 manius ... złap oddech A teraz patrz na to ....

Ten Pan SAM niczego nie zdobył tylko pracowały na to całe sztaby ludzi . Ten Pan od kilku lat w kluczowych momentach sezonu zawodzil, gubil się, znikał w kluczowych meczach . Tak jak i sztaby ludzi pracowały na sukcesy tak i szeregi osób zniszczył ta pracę w ostatnich latach . Ile razy trzeba przywoływać Rome, Liverpool ?

ZROZUM też taka kwestia że mogą pojawić się zrozumiałe głosy że nie będzie szanowany tak jak Xavi czy Iniesta albo Puyol . Ci 3 panowie nie posunął się do takiego kroku A rywalizacja sportową też znają.

Nie robił bym z Messiego takiego wojownika sportowego bo z reguły po blamazach znikał zeszyty w 4 ścianach swojego domu cicho jak zbity pies . Nie ma w tym nic obrazliwego tylko tak się mówi. Więc nie róbcie z niego MEGA AMBITNEGO WOJOWNIKA , bo nim nie jest . W tej kwestii moze sie uczyc od takiego Ronaldo .

Sukcesów w Paryżu też mu zbyt wiele osób nie życzy... To tak samo zrozumiałe. Leży to w ludzkiej naturze . Ja tam wolał bym zobaczyć triumfujacy Olimpic Lyon, Lile , Marsylie ... jeden czort . Nie wstydzę się tego .

Wdzięczność się należy Lionelowi Ale on też wiele zawdzięcza temu klubowi . Kto komu więcej? Tego gm się nie odważył stwierdzić. Wdzięczność tak ... Ale niesmak pozostanie bo to p$g ... sztuczny twór bazujący na pieniądzach i wielce krzywdzące sama lige francuską.


1

@Mikolaj_ssms A właśnie w taki sposób że 1 koleś zarabia 50 baniek rocznie .

5

Mam nadzieję że to ostatni news związany z tym Panem. To już przeszłość.

0

@prokofiew ta paczka średnia wieku ma coraz wyższa... Nie przejmował bym się nimi aż tak :) na papierze wygląda to imponująco.

3

Komentarz usunięty

1

@masq I tak już zrobił więcej niż mógł.... Dobrze przynajmniej że nie gada jak Silva " Jakoś muszę wykarmic rodzine "

2

Dziś są 4te urodziny mojej córki... ta data będzie od zawsze dla mnie budziła radość i będę pamiętał też o tych łzach Lionela i moich.

Córka w dniu urodzona patrzy na swojego 35letniego ojca który ma łzy w oczach . Staralem się i jej to wytłumaczyć.

Ten dzień musiał nadejść. Mam nadzieję że Lionel wróci za rok , za 2 lata na ostatni sezon I takie pierdol%#"e na Camp Nou na jakie zasługuje !! Wiele łez jeszcze popłynie pewnie ... z każdym pozeganiem te łzy ważą więcej... zaczęło się od Puyola , potem Xavi a następnie Iniesta . Teraz będzie się to za mną ciągnęło strasznie długo ....

Mam nadzieję że każda 10ta minuta spotkania na Camp Nou będzie okraszone gromkim..... Meeeeeesssssiiii Meeeeeesssssiiiii ....

5

Nie wiem czy w akcie paniki tracicie zdolność logicznego myślenia czy co się z Wami dzieje ...
To sposób wywarcia presji na Tebasie . Figo miał obszerniejszy komunikat niż to coś... ludzie otrzasnijcie się i zacznijcie SAMI MYSLEC !!

0

@JohnnyBarca o 27 za wysoko ... na całe szczęście skończy się Lewandowskowanie . Dzięki Ci Panie.

0

@sendesara odpowiedział bym ci dosadnie, ale ban mi nie potrzebny

0

@Nazio87 gimnazja jeszcze funkcjonują?

0

@Przemek2323 no i co ? Myslisz ze to przyjemnisc jeździć za jakąś bandą dresiarzy z iq poziomu 60 w porywach ? Żadna , pewnie stąd to podejście:D

0

To jeszcze trzeba BVB pozwać to wpadnie jakieś kolejne 10mln .... hahahaha

1

@AntekGriezmann jesli się nie połamie to może jakiś 1 mecz zdąży

0

Jakos mnie to nie dziwi. I ten młokos sie stawia jeszcze w kwestii wygórowanej pensji ? Wstydził by się!!!

0

Hahaha ich projektem jest ropa .

0

@lukbed232 problem w tym ze umtiti chce .... nadal pobierać 12mln euro rocznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?