LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak na nich zareagują? Tak jak powinni .... obaj wiedzieli ze maja sobie szukać nowego klubu . Co zrobili ? Nic . To co z resztą przez caly zeszly sezon . Czekają na to aż Barcelona wyplaci im pensje i wyda karty zawodnicze. Na trybunach zawsze znajdzie się jakieś wolne miejsce ...
0
@tbas Barcelona jest winna 52M brutto Pique odroczonej pensji z umowy którą podpisał za czasów Bartomeu. Muszą mu to wypłacić w sezonie 2022/23. Klub ostatnio spotkał się z Pique i jego agentem w celu obniżenia wynagrodzenia i dostosowania się do nowej drabinki płac.
Masz tu trola ... . Nie pozdrawiam .
0
@doc on chyba zarabia więcej od Messiego skoro to on jest zielonym swiatlem do rejestracji kowych pilkarzy hahaha.
0
@Gacek5 musial by mieć polski mental . Na całe szczęście go nie Mai pewnie jest na przymiarce nowego garnituru do konferencji prasowej przy podpisaniu nowego kontraktu .
0
@Destroyer_of_Worlds taka ich wartość. Samo pozbycie się ich to duży plus . Zejdą z budżetu plac , pożytku z nich żadnego nie było i tak . A jak z czasem na przykładzie tiktokera się okazało to trol. Tak się kończy trzymanie na siłę takich zawodników.
0
@Marcelinho99 nie trzymać na siłe jak nie prezentujesz odpowuedniego poziomu . Pragnę zauważyć że to cześć pasozytow trzyma się kurczowo Barcelony, bo im wygodnie i dostatnio. A mają świadomość że gdzie indziej mieli by problem zarabiać 1/3 tego vo tutaj . W tym problem .
3
@pioz123 stary nikt Ci jej tu nie poda . Same szpece, ekonomicy, i scouci . Co by nie zrobić i tak będzie narzekanie że strony malkontentów. Trzymać amigosow do 40tki zarabiających po 12 i więcej mln € słaniajacych się na nogach od 60 minuty . Szkoda strzępić język.
0
@mateusz1989VeB póki co nic nie obniżył a tylko odroczył płatności. Taka tam odprawa na emeryturkę.
0
@MrShakira w sumie nie głupi pomysł.... przydał by się może w rezerwach i tam wpasował poziomem .... a tak bardziej poważnie ZADEN Z NIEGO MATERIAŁ NA ZMIENNIKA PRZY OBECNEJ KADRZE .
0
@jacobFCB pique odkłada w czasie tylko jak za bartomeu . Taka jego forma lokaty, bo by jeszcze na panny sie rozeszlo w międzyczasie...
1
@Pawel13sz może nie samymi liczbami bym się kierował. To czy strzeli 20,25 czy 55 nie jest tak istotne jak postawa w kluczowych momentach . To co robił Karim z Chelsea, psg itd .
1
@Kondziubarca szczypią 4litery bo nie wpadło nic z jego podpisu z Barcelona , oj szczypią. A mogło być tak pięknie...
3
@Lionel_Messi10 jeśli Xavi to zobaczy, poczuje , to bez zawahania posadzi go jeśli nie na ławce to na trybunach . Nie poto taka ekipa jest montowana by jakiś tryb zostawić felerny . Ani trener ani zarząd na to sobie nie miga pozwolić w obliczu tego że wszystko zostało postawione na 1 kartę.
0
@barteq co nie zmienia faktu że za darmo jest problem się ich pozbyć. Z pełną świadomością używam słowa POZBYC .
0
@dariooo posiedzi na trybunach albo w kiblu w szatni to zdanie szybko zmieni . I takie właśnie ambitne postacie były podpisywane ....
1
Oby się udało. Taki as a w Bournemouth wylonduje . To Ci pretendent do 1 składu no popatrz ...
0
@Luciano99 wychodzi na to że równie dobrze ja bym mógł tak mizerny poziom prezentować i siedzieć w Barcelonie latami . Ale to bym musiał z 30kg zrzucić i zgubić z 15cm wzrostu . Ale tik toki nagrywam też nie gorsze . Papa puć.
0
@barteq bo to takie kocury że ich nawet za darmo nikt nie chce hahah żal można mieć tylko do tych co ich podpisywali . Gdzie takiemu brajtłajtowi do Auby ? Gdzie takiemu pićowi do Kessiego ? Są to twory które o wiele za długo tutaj siedzą na pensjach 2, 3x wyższych niż zasługują. Więc im to na rękę... trzeba przyznać że ambitni strasznie ....
1
@Xxxbarca4ever ja bym ich w ogóle nie zaprosił na prezentację. Paru gości jak rzep na psim ogonie .
1
@TR3YWAY wydaje mi się że ona już trwa , tylko ma inne oblicze, mniej militarne . To co dzieje się w kuluarach to bardziej cywilizowana formą podziałów wpływów itd .
3
@mateusz1989VeB akurat ten gość zasługuje na taki sezon pożegnalny, zakończony całodzienna fiesta. Pozegania w stylu konferencji legend klubu to w realu madyt... Nie tutaj.
0
@alianta2 tak się zastanawiam czy rozwiązywać z nimi kontrakty i placic dodatkowe mln czy poprostu i ch nie zarejestrować w lm i wysłać na trybuny , bez obowiązku przylazenia na treningi nawet .
Widać jakie to orły skoro nikt ich nie chce , a myślę że Barcelona dala by im odejść za symboliczne 1 euro .
2
@RikiPuig612 taki z niego materiał na zawodnika Barcelony , jak ze mnie pretendent do mistrza pół ciężkiej w UFC .
0
@Firestone ju od 2 lat tu jest na siłę przetrzymywany . Z trybun mu przyjdzie oglądać mecze, albo sprzed telewizora. Znajdzie się gro znawców, które napisze "za takie piniondze to bym mógł " ... Ale to świadczy tylko o mentalu jednego i drugich .
5
@shaun teraz zdałem sobie sprawę jak mizernie to wygląda jeśli chodzi o Barcelonę w tej kwestii . W realu cr7, benzyna i Raul mają sami więcej chyba niż cała barcelona razem wzięta.
0
@Mario96w dziadzio ? Przeskoczył bym cię 3x drogi użytkowniku.
0
@koziar tego typu odżywki bez treści merytorycznej zostaw dla siebie
0
Shakira zrób to błagam!! Osiedl się w stanach z dziećmi, wtedy szabrownik też się tam przeniesie i będzie żerował w jakimś Miami .
Człowiek którego szanowałem w tym zespole , ale wraz z tym jak zrodził się w nim biznesmen wyszło na jaw jak niszczył ten klub od środka. Sportowo ? Na ten moment są dziesiątki lepszych SO. Chłop się zatracił już jakiś czas temu.
0
Podlizuje się jak kujon w podstawówce
1
@AlexDark00 zeszły sezon też zaczal dobrze a potem to już mizeria z ziemniakami .