LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Conradxc a potem wyszesl na Śłoweńskie pastwiska zapytac o zdanie pasące się tam kozy ... kozko kozko ... zamecz 2x jesli jestes przeciwko Superlidze
0
@DaPidejpi wincyj pomocników wincyyyyj !!
3
@martin3131 kim Wy sie przejmujecie w ogóle? Co ten gość osiągnął ze tak każdego krytykuje ? Jesli chodzi o prowadzenie jakiegokolwiek kolektywu to ten typ moze naszemu obecnemu selekcjonerowi ewentualnie wode w bidonie nosić.
4
Gerard Romero to mistrz świata..... świata rolek papieru toaletowego . Belkocze ze Auguero jak już to po copa American a tu pyk oficjalną i prezentacja.
0
Hahahaha nie wytrzymam. Hipokrytka skończony. Napewno elementem fundamentalnym, tradycją Europejskiej piłki są turbany na głowach ich właścicieli. Hahaha Karało Strasburger by się nie powstydził takiego żarciku.
1
Pitu pitu laj siła baba mak.... skupić na kadrze to się może załatwiając teraz kwestie drużynowe. Dobra memfisek do juve cis . Laporta to nie bartololomełu zeby 3x podbijać zarobki jakiegoś średniaka.
0
Zostaw ta 9 gościu i się pakuj . Wstyd by w Barcelonie 9 byla tak żałosna.
3
A ja jestem rozczarowany ze mielismy gorszy bilans z każdym z bezpośrednich rywali do tytułu mistrza kraju. Jestem rozczarowany blamazem 2meczu z psg w lidze mistrzów.
0
@Rewolucja123 lada dzień zawita ... Pan Eric Garcia . Tak tak tak .... zaraz ruszy lawina ze w city niechciany .... za to Pique w MU byl pierwszoplanowa postacią....
0
Nigdy nie zrozumiem toku myślenia Tebasa . Ten człowiek sra do własnego gniazda .
1
@barcelonaLM paaaatooooolooooogiaaa
To środowisko nie przestanie mnie zadziwiać nigdy . A raczej utwierdzać w przekonaniu ze tam gromadzą się osobniki które powinny być kastrowane by uniemożliwić się temu rozpladnianie . Czarne dresy, czarne bluzy i dawaj 20tu na 2 ...
0
On się jeszcze zastanawia ?? Wybuchłem śmiechem. Może do Espanyolu sie nadaje ale nie tu.
0
@Rust_Cohle dlatego nie oglądam żadnym kompilacji ? Dlaczego ? Bo to wyrwane z rzeczywistości momenty, tak jak by wyrwać jakiś fragment z kontekstu rozmowy . Możesz mi wierzyć albo i nie ale nawet q przypadku tych 2 gości dało by się skleić fajne kompilację w Barcelonie i realu.
4
@Ratamahatta nie mieszaj proszę przyszłości i Messiego . Leo to legenda tej drużyny... ale sezon, moze 2 to żadna przyszłość. Do listy tych do pozbycia siw przesunął bym Roberto , Trincao ( myslalem ze Dulofofoleleuuu to jeździec bez glowy ) ale ten to też jest król linii bocznej lub końcowej.
1
@DonMatteo901 a ch.... idę tu na piwo
0
Jedyne pozytywne aspekty tego sezonu to Pedri, Ilaix, postawa De Jonga i to ze Messi poki co ciągnął ten wóz drewna.
0
@kingorbit to dlaczego sie do tego tak namiętnie odnosisz porównując wypowiadających się do Football managera ? Przeciez to kluczowa kwestia klubu !! Tak jest do wyj .... i tyle . Barcelona to nie Valencia ze tu puchar krola wystarcza a jak pokazuje historia w innych klubach nawet to nie pomagało utrzymac się na posadzie .
0
Hahahaha real jakimś składem eksperymentalnym NA WYJEŹDZIE prowadzi z Granada a tutaj 1 garnitur u siebie przegrał. Wstyd.
4
I bardzo dobrze. Koniec tej pustej pragmatycznej gadki . Ostatni mecz ostatnia szansa ostatnia nadzieja .... uffff skończyło się. Mając gorszy bilans zewszystkimi z topu, nie wygrywając z żadnym z bezpośrednich rywali tytuł mistrza ? Chyba w ekstraklasie nie w La Liga. Liczyć tylko na potknięcia rywali i ich słabość by zdobyć tytuł? Słabe. Do zobaczenia wraz z początkiem nowej ligi .
0
Panowie kogo warto tu śledzić na stronce jesli chodzi o wieści transferowe ? Jako że barcainfo odsunal sie w cień chcial bym je śledzić z czystej ciekawości i bez napinki u kogoś innego !!!
5
Wszystkie strony czyli : Atletico i madryt.
1
Jestesmy uratowani !!!!
0
A ja do Atletico Madryt za Suareza .... Obstawiam że będą grali razem ... w Barcelonie .
2
Juz tu byk taki który miał przyćmić Modrica i Rakitica ...
3
@tristan87 chyba dla masochistow ... zenada w czystej postaci
1
@kkbarca bo jak w zyciu tak i w sporcie nie chodzi o to by zawijać kitę pod siebie przy pierwszej okazji, niepowodzeniu i widmnie porażki.
To ze bayernek tak się zachowa wiedzialem od razu . To ze włosi potrafią tylko glosno klapać dziobami to też.
5
Hahahaha bronić to oni bronią własnych interesów a nie piłki noznej. Oj pali się grunt pod nogami.
1
Podoba mi się to jaki ma sposób bycia Laparta. Jakie ma podejście do piłkarzy, sztabu szkoleniowego . Nie jest kukłą oklaskujaca z loży VIP tylko jednym z nich .
24
Dzięki okładce Mundo Deportivo przypomniałem sobie ze w Barcelonie jest Pijanic .
0
@Maciek98 wlasnie taka na was wystarczy...