LukaszJ
Dołączył/a: maj 2013
Wodzislaw Śląski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sortello zgadzam się co do tego ze narobim smrodu i sam wielokrotnie to podkreslalem jak sam fakt ze stracil w moich oczach....
Różnica między nami jest taka ze ty przekręcasz perfidnie jego nazwisko i ponosi cie cos ułańska fantazja . Przydalo by się tez zwrócić uwagę na to z czego szydzisz ... ze sprzedaży koszulek z nazwiskiem Messiego. 70% z nich to te z 10 !! Bez Leo wartość marketingowa Barcelony by spadła i to bardzo. Prawa telewizyjne, reklamy . Juz widze jak Rakuten i Beko sie pala do nowego kontraktu z Busquetsem Dembele i Lengletem na pierwszym froncie ... hahahaha .
8
@Sortello Wyjdz i zamknij za soba drzwi .
1
Se queda
16
Alkoholu nie przepijesz
Roboty nie przerobisz
La rambli nie zadowolisz .
0
@kubafcb102 jak by toba ktos chodnik wycierał i Twoje dzieci na to musiały patrzec przerażone to bys zmienił zdanie . Punt widzenia zmienia się zależnie od punktu ... w jego przypadku lezenia. @Bykunn chlopaki ogarnęli temat jak należy. Spokoj , decyzyjnosc, zdecydowanie . Tak zachowali się jak należy. Praca na ulicy daleka jest od tego czego uczą na szkole . Nie w tym sensie ze panuje eldorado dowolności... nikt poprostu sie nie zastanawia w dynamicznej sytuacji czy złapać za palec czy najpierw skropić swiecona wodą. Procedury to jedno... dynamiczna sytuacja to drugie.
Polecam samemu kiedys podjąć czynności jako cywili chociazby w ramach postawy obywatelskiej , ujęcia. Nie menela 60cio kilogramowego który stracił kontakt z otoczeniem juz o 7 nad ranem po 3 winach ... a wobec dorosłego zdrowego ruchliwego mężczyzny.
Pozdrawiam z tego miejsca wszystkie Alfy i omegi. Ja nim napewno nie jestem .
1
@FC1899Barca sam jestem Policjantem . Ku%×@ nie przy dziecku !!!!!!!
1
@Hubso świetne piłki posyłał do Pique Lengleta Umtitiego .... kręcił takie kółka sam ze sobą jak w turbo kozaku .
4
"Wybitni" znawcy ... skauci się znaleźli i odwieczni krytycy. Czytać Was sie nie da. Na Paulinho tez bylo narzekanie.... Wajnaldum nie Thiago nie ... za co wy chcecie kupować? Chyba za papierki z monopoly.
1
@Criss18Barca lepszy taki niz cwaniaczek wytatuowany. Pod tym kątem na niego nie patrzyłem z uwagi na to ze jestem hetero.
0
@MXFCB tak tak ...
"Kochani kibice Barcelony. Z przykrością muszę Was poinformować że Antonella przepadła na zakupach w Mediolanie. Theo i Matheo mieli obstrukcje wiec nie bylo z kim dzieci zostawic. Kaczynski przysłał mi testy na COVID . Zara bede na treningu.
Visca Barca Visca Catalunia."
3
@BarcaInfo na poukładanego goscia wyglada ten Garcia .
0
@VamosGirl kto to jest na miłość boska ?
0
@Patrykl145 Jesli bedziesz mial swoja pociechę to zrozumiesz.
Moja mała wczoraj miala zakończenie przygody w zlobku a dzis zaczyna przedszkole .
1
@Yanek Jasko za rok to może się okazać ze city bedzie gralo zamiast w Premier L to w jakiejś arabskiej prowincji turnieje piłki plażowej. Wole sie trzymac tego co tu i teraz . Masz swoja racje w tym wszystkim , rzecz w tym ze rok to bardzo dużo. Po drodze i u nas moze sie duzo pozmieniać.
3
Ciekawe czy my tutaj na La Rambli bysmy nazbierali chociaz na trampki dla Matheo . Hmmm
Dobra ... robimy zrzutę:
19 1050 1605 1000 0091 1060 .....
Bede Was informował na bieżąco ile mamy :)
10
Cos te city puchnie . Chyba byli przekonani ze sie zarząd zesra ze strachu przed Messim .
0
" A w lidze mistrzufff grosz ? "
1
To bedzie dluzsza zabawa niz ta z Neymarem. Katar wysłał walizkę z dolarami do siedziby La Liga i tyle a tu bedzie wojna . Przynajmniej zdaze Was wszystkich lepiej poznać;P
1
@DJ1992 To bardziej dotknęło niz telefon Koemana do amigosa od jerby. Zadowolony nie jest napewno bo nie tyle z sama Barcelona bedzie sie przepychał co z La Liga.
3
Dziekuje. Do widzenia. Kłaniam się nisko . Przepraszam. Z kim dzis ide na rozgrzewkę?
1
Teraz dopiero zdaje sobie sprawę z tego co czuli kibice BVB przy zamieszaniu z odejściem do nas Dembele.
0
@Yolo1994 bo sie Amigos nauczyli doić ten klub do bólu. Ktos im dawał ku temu ciche przyzwolenie. Może mam mylne wrazenie ale chyba nie jest tak fenomenalny ze nikt za niego nie chce zapłacić nawet takiej sumy to raz , a dwa ... tak jak amigos doją ten klub tak i inne kluby przyglądają się z zaciekawieniem temu co sie wydarzy. Rozsądnym by bylo wyciągnąć wnioski i oddać go za sumę o której wspomniałeś... ale we wlodarzach próżno tego rozsądku szukac.
0
@kampe tak tak w ciszy jak po Juventusie Romie Liverpoolu i teraz Bayernie . Masz racje tutaj cisza tylko pomoze . Pies wyliże swoje rany .
0
@kiper09 Cou juz w tym roku bedzie z nia biegał
4
@gaq Słuchaj jako ze jestem 34 letnim dzieciakiem to ponawiam... tak stracił w moich oczach . Dlaczego ? To moja subiektywna opinia i MOJE wrazenie . Nie tak wyobrażałem sobie pore by pożegnać się ( poki co wszystko na to wskazuje ) kapitana, legendę, ostoje tego klubu . Owszem ma prawo do prowadzenia swojego życia, ale jako ze jest tak rozpoznawalna, medialna osoba która utożsamiała się tyle lat z tymi barwami klubowymi, całował herb i wznosił puchary wypadalo by wyjsc naprzeciw tym którzy latami go uwielbiali ... niejednokrotnie będą to ludzie którzy w wieku 5ciu lat wpatrywali się w niego jak w obrazek gdy 17to czy 18to latek zdobywał hat tricka w gran derby ! Tak ja jako ten gowniarz ... juz wtedy patrzylem z niedowiezaniem na tego gosia mówiąc sobie " Matko Boska kto to jest ??!! " i od tego samego goscia nie tyle oczekiwał bym wyjaśnień ( za chwile obudza sie Ci ktorzy będą do mnie sie rzucać ze nie mam nic do oczekiwania ) , co poprostu najzwyczajniej w świecie TAK WYPADA . Prawda ?
1
@Xxxbarca4ever Ten gość nie ma żadnych jaj chlopie, daj spokój. Schowal sie w norze jak tchórz i to któryś juz raz.
1
@blaugrana158 Ponieważ teraz wszystko się kręci wokół tego Pana który nosi koszulkę z nr 10. Pora zamknac ten temat i przyjdzie czas to poukładać moze i bez niego .
0
@Malina1994 Jak powstawaja i bedzie sie im chcialo tak sie będą zjeżdżać.
12
W reprezentacji tez sie nie chcialo grac jak się zalał łzami. Nic na sile . Powodzenia . Niszczy obraz wszystkiego tego co tutaj osiągnął i stworzył. Stworzył to wraz z całym sztabem ludzi ... nigdy sam .
Jako kapitan to się może nadaje ale do okręgówki drzec ryja na liniowego.
1
@OnlyCules brat lata juz smiga 2.7 tdi . Bez zarzutu ale nie kupił go od turka tylko od osoby prywatnej w kraju. Jak na gabaryty tego auta z tym silnikiem nawet ekonomiczna jazda .