Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Anonimowy1997 to nikt inny oprócz Trenta w ang nie potrafi wrzucić dobrze czy piłki posłać ? xD dobre
0
@mekston nie ma szans , prędzej brama Uzbekistanu niż siuu 3
0
@Anonimowy1997 tylko Boras
0
Dobra teraz już nudno się zaczyna robić w texasie, czas na hydration break Panowie i Panie , salut i czekamy na drugie meczycho
0
@AmigoBlancos postawiles czy gdybasz ?
1
@Luciano99 samobójca z tego @D10SLEO
1
@Barwindg święte słowa i nie ma że znowu czerwony po prostu czerwony lecimy dalej bo zielony raz na ruski rok xD
0
@tadzik447 ta osoba przegrała z pogodą i raczej tam długo nie porobi z Tobą, jest zbyt słaba by funkcjonować latem , aj za gorąco na robotę
3
@allien18 raz ciach babkę w piach
0
@Kgorecki2500 zobacz tylko na naszą słynną ambasadę argentyńską i czy oni mają jakieś pretensje o godz meczowe? Grzecznie zwalniają się z roboty albo wgl do niej nie idą xD żart a nie którzy śpią w dzień a w nocy nie np jak mogą , ja jak mam następny dzień wolny a mecz o tej 3 to śmiało mogę nockę zarwać i sobie dobry meczyk obejrzeć w klimacie mistrzostw świata
0
@Kgorecki2500 tak myślałem , impreza raz na 4 lata ale gra ważniejsza. Szkoda bo powiem Ci że każdy mecz ma swój klimat , mimo dziwnych reprezentacji a w grę można sobie pograć od sierpnia ale ważne żeby nic na siłę i kto co woli :) to można powiedzieć że Ty bardziej taki gracz w gry niż kibic piłki nie ? xD
1
@Kgorecki2500 tak z ciekawości w czasie mistrzostw bardziej meczyk czy bardziej gram se w grę?
0
@mrboom pewnie tak ale emocje tez do końca będą bo zawsze ktoś tam ten punkcik czy 2 zdobędzie mimo wyniku
1
@DragonxNF tak to jest jak się bierze typy od @Kessie
1
Szkoda tego karnego ale @majki bój się bo z tyłu tłoczno się robi powoli
0
Mam pięć telefonów i słyszę 5 dzwonków @Popitek12 jestem w porządku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dobra zdrowie za tych co nie mogą i nie chcą , pobawmy się i każdy daje swoje miasto aby dotrwać do tego meczycha xD halo halo tu Londyn @Bocheno1 jestes?
2
@Comentateiro i powiedział to nam najstarszy z Niemców , świetnie ;)
1
@Popitek12 nie obraź się ale jeden jedyny którego uważam
Ronaldo to w Brazyli właśnie się urodził i grał tak że ten , drinka curacao sobie zrób i dwa kroki do tyłu
1
@Kgorecki2500 każdemu zawsze na coś brakowało i kombinował jak to zrobić żeby było dobrze i raz było dobrze a raz źle a jak było źle to też było dobrze, kiedyś to zrozumiesz
1
@Kgorecki2500 i nie panikuj przede wszystkim , dasz sobie radę
1
@Kgorecki2500 czekam i oznaczaj żebym nie przegapił i jc to tylko food bo w gry już jestem za stary jc
0
@Katalończyk 99 no raczej prosić to go nie trzeba do tańca wywijanca
1
@Frimpong Za wszystko na wszystko co będzie
1
@Kgorecki2500 3 miesiące obiecujesz te burgery a dalej ryż tylko widzę , nie ładnie
3
@LeszekFCB muszę bo zasypiam przy meczu a chciałbym jeszcze Brazylię z Maroko obejrzeć xd
2
@Kgorecki2500 burgery miały być przecież ! Kiedy fota?
3
Dobra jest trochę luźniej to @VegetaPolska opowiadaj co to się tam stanęło znowu i czemu nie godna i nie warta Ciebie kobieta dała sobie z Tobą siana i znowu myślałeś że zaliczysz a jednak się nie udało :( trudna sprawa jest i proszę o poważne komentarze Panowie i Panie
0
@Zoker też mogę się pobawić