Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misterio spoko ale barca wtedy jeszcze potrafiła w miarę sprzedawać a no i ibra wymieniony za eto na jeden sezon z dopłatą albo czyhrynski to interesy życia i nic nie dające produkty w sukcesach tamtej drużyny ale pewnie będziesz się kłócić że wydał , no tak wydał bo klub mu pozwolił ale niech pokaże kunszt trenerski jak klub mówi wydaj mniej i graj tym co masz pepko rozumiesz?
0
@Chimera właśnie dobry trener to taki który z tych 10 słabych zawodników zrobi 7/8 wybitnych którzy grają tam gdzie mają grać a nie wszędzie i nigdzie
0
@Antimadridista_WR w Barcelonie na początku kariery też za bardzo nie mial do wydania przecież , czyli uważasz że guardiola bez kasy = ten hag albo inny moys tak?
2
Chciałbym zobaczyć Pepa w takim Juventusie na kilka sezonów i ciekawe co by z nimi wykręcił , serie A zanika w Europie a i Juventus kiedyś jakaś marka w miarę znacząca , dzisiaj średniak włoski. I te piękne grazie z mimiką i wdziękiem Pepa było by bezcenne.
2
@Giwera pozdro dla tych co pamietaja
2
Czasy się zmieniły, chłopaki wyluzowali
Teraz chill, chill, wolą se zapalić.
Ojjj oj oj ale nuta sie wylosowala piękna , rk noc 2011,
aj wspomnienia odrazu wracaja do bazy
0
@AmigoBlancos spoko na pewno w większości u nas te sytuacje to się przyśniły albo jakieś wyczarowane żeby można było robić bekę na całego ale nie czekaj czy aby na pewno? Idź czekać na ten film na swojej stronie klubu i będzie wszystko cacy
0
Niepojęte to jest , ja bym zastanawiał się nad bojkotem następnym razem bo ruchaja nas bez mydła co raz to mocniej , ile można ją się pytam? Kurwa Zbyszek czy tam Zbigniew z naszej b klasy by to lepiej posedziowal
6
Kurwa cyrk , porównać faul na kounde i faul na vinim i to w erze varu i na dodatek to my mamy sędziów w kieszeni opłaconych , odechciewa się to wszystko oglądać
2
sędziowie jak wychodza do nas na mecz to chyba wala teksty typu łokieć , pięta nie ma gola
0
@KamQiX spalony lewego coś ci mowi z 50 min? urwa znowu pieta , powaznie?
2
niesamowity jest ten sedzia , @VegetaPolska lepiej by ten mecz pogwizdał sobie
0
@lucca87 sam płacisz czy pracodawca twój płaci ?
1
@Jakchcesz dzięki za pocieszenie , odrazu mi się lepiej zrobiło
0
Jak miło , ZUS znów poszedł do góry i już prawie 2800 trzeba zapłacić mimo iż tak emeryturki nie będę miał, jeszcze trochę i najniższa krajowa będę im płacić. Co za kraj
0
@ACMaldini3 tak jest w większości lig ale psg grało z drużyną z topu i zlało ich konkretnie , ciekawy mecz tak czy inaczej
6
Miałem dzisiaj wieczorem sobie włączyć real i pokibicować valencii ale coś mi apka canal + wywalała co kilka minut , dzięki temu spędziłem świetny wieczór oglądając futbol na poziomie europejskim z jedną ekscytującą końcówką nawet , psg vs Marsylia na przemian z juve vs Lazio. Ktoś czuwa nade mna widocznie żebym nie oglądał takiego gowna.
2
Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego
Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego , Ziom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@escarabajo no jasne , zobaczymy na koniec sezonu pzdr ;)
14
@Luciano99
Chcę całować Twoje usta,
Dłoń Twa chuda a nie tłusta,
Wąska w pasie jak langusta,
Czy to miłość, czy rozpusta?
0
@escarabajo tak na powaznie to troche takich pilkarskich gwiazd w wieku nastoletnim juz przezylem i nie wroze mu kariery choc by nawet takiego nedveda ale na Twoja prosbe zachowam spokoj do najblizszego meczu i weryfikacji w jak ze silnej ligue 1
0
@escarabajo trzeba obserwowac
0
@escarabajo to sobie chlopak nie pogral za duzo wiecej jak u nas
0
ktoś może coś wie jak tam dro sobie radzi w psg?
0
Wielki El Capitano z baniaka. Los przezorny jak u Zenka
0
@tomek8756 ale szok że w styczniu zimno i pogoda na minusie , odwołajmy wszystko wszystkim i zostańmy w domkach pod kocykami bo zagrożenie dla wszystkich bo -15 , brrrr zimno
1
@karci0 jedzenie o 12 w nocy ? Kichy w śnie nic a nic nie odpoczną
1
Tu 5 albo 6 do 1 powinno być do przerwy , co marnują na potęgę to ich ale wierzę że Hansi da sowity opierdol w szatni i się poprawia po przerwie
0
To nie jest dzień Rekina niestety