Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem ok dw ocb pzdr
3
kurde ale się naskakałem tych pajacyków , aż nogi bolą trochę ale jak ktoś by wpadł w net w ten strumyk by je wymoczyć to już nawet nie bolą. Polecam i jlb ocb tjmmnw i chwdp
0
1
@BorzyKrzys jak perła to tylko Chmielowa
0
@BulaKG roczniki 2005 wprowadzają swoje plany biznesowe i spełniają się zawodowo , brawo i rodzice pewnie dumni jak pawie że wychowali bez stresowo . Ciekawe ile tam na zebrali za ten prawilny taniec.
0
Na eleven 2 program o naszym adresie iniescie. Do piwka wpada elegancko, wspomnienia wracają.
0
@Ojciec_Dyrektor dokladnie , jeszcze oficera pamietam ze calego obejrzalem i tez nawet spoko byl
1
@olejtm ale dobra i pachnąca
2
@olejtm któż bez Ciebie w życiu sobie radę da
1
@Eklerek nie ojojoj tylko właśnie jedzą sobie rybkę jak normalni ludzie i zachowują się normalnie a że trafiło to do ludzi i mają z tego kasę to nie widzę żadnego problemu , chodzi w masce żeby pod kamerę nie dostawał więcej żarcia a nie żeby fajno na filmiku było a zachowania tego twojego idola to tak jak mówisz , ciarki żenady bo jego normalne ludzkie zachowania to można na palcach jednej ręki policzyć. A niektórzy ludzie traktują go jak Boga. A napewno dla sporej liczby jest idolem co jest osobiście dla mnie chore. Tyle ode mnie.
1
@Eklerek sorry ale wolę oglądać gości normalnych co sobie żrą kebaby ale nie tylko bo i rybka wleci czasami albo schabowy a nie czarnego z dredami co szczęka do swoich fanów i zachowuje się jak niektórzy chorzy z przymusu a nie dla frajdy i dla kasy.
1
@Popitek12 byłem raz na hiphopkemp w hradec i z funkcjonowaniem było ciężko więc trochę racji masz ale muszę to jeszcze zweryfikować bo więcej racji nie masz jak masz
2
@FiscaelBarca smieciarzom tez sie daje , jak cos trzeba zabrac ekstra czego nie musza np.
1
@PatrychoO podobno wszyscy goście to osoby powyżej 2 m wzrostu…a karly nie miały zaproszenia.
0
@Kgorecki2500 sie robi po 30 kloca kroków dziennie z buta w robocie to nie wiem czym tu się chwalić
2
@jacobFCB no tak dlatego 70 % Polaków ten serial rozumie i lubi a 13 posterunek nie jedna osoba siedziała i nie czaiła żartów Czarka , o to mi się rozchodzi ale też uważam że 13 był wybitny i zawsze oglądałem z bananem na ustach . Mógłbym to porównać do świata według bundych , nie dla każdego jest to humor.
1
@jacobFCB moim zdaniem całkowity inny humor seriali , swiat według kiepskich gitowa jak i 13 posterunek ale uważam ze 13 już musiał trafić w typowych odbiorców czarnego humoru trochę bo jaja robili tam z wszystkiego i wszystkich.
5
@Kessie 9.3.3 + 9.3.6 = jebac tych co za plecami sieją ferment!!!
0
@Roobo ok spokój mój albo Twój w domku przy rodzinie jak najbardziej rozumiem ale prezesa największej partii w Polsce na antenie gdzie ogląda to pewnie połowa albo 2/3 polski? On wiedział więcej niż My wszyscy przed tv
0
@insp1re i właśnie wytłumacz mi czemu ten wyborca nie chciał się za bardzo przyznać ? Pójść zagłosować na kogoś i się nie przyznawać albo wstydzić na kogo? Wtf?
1
@insp1re Chyba że w komisji będzie siedział Ronald Araujo to wtedy cały plan leci w gruzy
0
@FcPortoFan1999 celowa zagrywka i nic tu nie śmierdzi
0
Tak na chłodno , myślę że kaczor ze swoją ekipą i ich spokojem przy exit polu trochę tego batyra wkopał w tą narrację o fałszowaniu wyborów bo tak naprawdę nikt się tego nie spodziewał po 21 a jednak on był spokojny i wiedział że jednak Lechia wraca do ekstraklasy. Mnie ich ten spokój mega zdziwił a was? Jakie były pierwsze odczucia przy tej śmiesznej i krótkiej kadencji rafala ? Czy aby na pewno wiedzieliście że rano będzie państwo z silnym batyrem na czele czy jednak z tym co je tenczowe Prince Polo i czeka żeby nas sprzedać na zachód ?
0
Dla peszka seta to do gardła a nie do bramy , 90% la bamby by to trafiło.
0
@RobiS @ShawnC dziena , @Transu96 uważaj żebyś do nich nie dołączył bo różnie bywa na tej bambie
0
Kolegi gdzie bezpłatnie obejrzę wszystkie części Harrego Pottera ?
0
@Nazio_87 wszystkie klimy są robione na jedno kopyto tak że patrz na cenę przede wszystkim
0
@VegetaPolska urwa cała familia na tej samej produkcji i się awanturujesz jeszcze? Uważaj żebyś nie został zjeba…y ze jeszcze przez Ciebie brat i ojciec bedą mieli przejebane na robocie. Jak tak czytam tu czasami to na prawdę przestaje powoli wierzyć w ludzi. Taki problem jak Twój to ja jednego wieczoru wyjaśniałem i za dwa dni przypominałem wszystkim o tym temacie i było git i beka na koniec. Albo zmień robotę albo się postaw bo słabo się to czyta i słabo to wygląda z boku.
0
@ornung widzę że wszystkim to do okola to ok, ebac i robcta co chceta . Jak ktoś nie wie o jaki film chodzi to niech sobie obejrzy i wtedy da znać.
0
Szósty zmysł leci na tv4 od 17 i ma w lewym górnym rogu 12+ . Poważnie ?