Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@maroon jasne i powystrzelac ich tam jeszcze , własnie pokazujesz swoje plytkie myslenie i przyzwalasz ludziom byc ponad prawem bo maja mundur na sobie? dziennikarze mieli prawo tam byc i mogli robic zdjecia w swietle prawa a funkcjonariusze czy to wojska czy policji nie mogą sobie sami wymyslac swojego prawa i samemu osądzac i karac , bo ma przy sobie bron to moze? fajnie jeszcze mogli ich aparaty sobiee wziac bo jednego zonka chciala taki nie ? zeby ciebie ktos tak kiedys spalował mimo iz nie zrobiles nic nie zgodnego z prawem
0
@maroon a jak nazwiesz zachowanie dziennikarzy ktorzy siedzą i dyskutuja o wymyslonej / przekreconej na swoja strone albo wgl niestworzonych rzeczach , wydarzeniach ? kilka set tysiecy ludzi ktorzy to ogladali uwierzyło im bo sa niby dziennikarzami i pewnie myslalo ze to sa zweryfikowane informacje a nie wyjete z dopy błaszczaka i wycałowane i dopieszczone przez krzysia i robercika Xd
2
@ini_barca
7
ale pieknie został zaorany stano i mazurek przez audyt , dziennikarze nie bronią dziennikarzy tylko walą baranka w ściane bo ktoś im narzuca albo placi za to co maja mówić , i komu tu wierzyc jak kazdy jest sprzedajny? samozaoranie klasa ale zaraz pojdzie post ze on ni wiedział i robercik tez nie wiedzial...cyrk
0
@maroon nie uważasz za odwagę czynu ostatniego w swoim życiu i to świadomie ?
1
@michal26 kiedyś jak miałem gorsze momenty to też takie myśli do mnie dochodziły ale zawsze po pierwsze dzwoniłem do przyjacieli i gadałem całą noc , aż się wygadałem i po drugie miałem z tyłu głowy swoją najukochańszą mamę dla której nigdy w życiu nie mógł bym czegoś takiego zrobić , rodzice mają ból podwójny przy takich sytuacjach.
0
@michal26 jeden kolega 17 latek ponad 10 lat temu powiesił się przez dziewczynę , podobno trzymał sznur i chciał się ratować ale słyszałem pogłoski że jak założysz na szyję to już kaplica i diabeł dusi , jeszcze jeden kolega balował do rana w 1 dzień świąt by na 2 znaleść go w stodole i łeb mi pęka bo minęło już kilka lat ale znałem chłopaków i bardzo ciężko jest mi to pojąć
1
@Marian_Pazdzioch nigdy w życiu nie nazwał bym to pechem bo cieszę się że ich poznałem , to byli wspaniali ludzie, uśmiechnięci, towarzyscy i wgl . Nie pokazywali tego na zewnątrz jak było i to mnie boli że te nasze uczucia się chowa w kieszeń a jak coś pęknie to już na dobre
1
Panowie co myślicie o samobójcach? Odważnik czy strach? W sensie że świadomie sobie odbierają życie i robią krzywdę rodzinie , znałem kilku kolegów co znaleźli przyjaciela w sznurku a też kilku postanowiło się tak bez powodu rozj..ac samochodem w lesie. Mam ponad 3 dychy lat a kolegów pochowałem w uj i tak się zastanawiam czego zabrakło. Ja sam nigdy w życiu bym nie posunął się do takiego kroku bo wiedział bym że bardzo dużo ludzi bym zranił, i w sumie nie wiem co musiał bym czuć żeby to zrobić ale jednak oni to czują . Nie chcą już żyć dalej i to robią , ciężko to pojąć wszystko.
1
@Rust_Cohle
1.1/ +2,5
2. 1/ +2,5
3. X / +2,5
4. 1/ +2,5
5.2/-2,5
6. 1/-2,5
7. 1/-2,5
8. 1/+2,5
9. 2/-2,5
10. 2/ -2,5
3
@Luciano99 na wino zawsze ale on już zapomniał na co zbiera i głupiego udaje że chce a nie wie na co
2
@FcPortoFan1999 dzięki a pomogę mu trochę , mi wystarczy do końca miesiąca napewno
1
@FcPortoFan1999 kojarzysz tego kolegę co co kilka dni daje posta i zbiera na leki ?
0
@FcPortoFan1999 oj różnie to bywa ale dzisiaj siadło aż miło
20
A co tam pochwalę się bo jest czym , chyba największy zielony wieczór odkąd gram , miałem 3 te same mecze o 21 i trochę spanikowałem i jeden zamknąłem wcześniej , nie potrzebnie bo 8 k do tyłu ale i tak pięknie weszło , stawiam kolejkę dla wszystkich ???? https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwRTlYMkZKQ0NTRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.7lQpJMjgmbdcq1bk0CSBXODm-hwRPFon8SL7YRIuMMo&source=SB , https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwRTlYMDRFTldRRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.YbVHmBTWhJNfuiSk9aS3JlMD11fklXZdW-x8UsJ5iCQ&source=SB , https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwRTlXWlBEUUNOMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.pmjNwwQ-IM6FQq0kBu0ssyfJR7KQZ2pr5W4Sm7X6JW4&source=SB , https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwRTlXWE5WTUNQRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.1D0ALyncyaYke0XbZc-bRsIz58J2lMdpS0wo9Z1m2SY&source=SB
0
@MesQueUnClub96 Tomasz - nie chciałas w dope to masz
0
@wojopancer zdecydowanie magia Ronaldinho , neymar zepsuł swoje komplikacje odejściem i nic tego nie zmieni
1
@Kgorecki2500 ale w apce czy do ręki ? Wgl wiesz jak działają takie napiwki online? Ja jak mam gotówkę to daje zawsze ale tylko do ręki , jakoś mnie te dorzuć napiwek do zamówienia nie przekonuje , nie wiem czy dostawca zobaczy na oczy te 3 zł czy 5
0
@Kgorecki2500 I ile tipa dałeś dostawcy?
2
@Bykunn Ok tylko myślę że jak się kogoś zaprasza to bardziej chodzi o obecność osób zaproszonych a nie aby zjeść dobry obiadek i jak przyjadą to sobie zjedzą sami a my popatrzymy czy ładnie jedzą :D takie jedzenie też jest bardzo nie przyjemne dla nie których osób ale masz rację , ile głów i rodzin tyle opini. Zamykam i pozdrawiam swoją teściową bo wiem że tak by się nie zachowała.
1
@Bykunn ja jak bym miał 5 min do domu rodzinnego czy teściów to bym nie dzwonił że będę za 3 min , w sensie że spóźnię się 8 min xD ale tak można też uprzedzić o spóźnieniu jak najbardziej
1
@MesQueUnClub_87 możliwe ze tak ale są tel i można zadzwonić z pytaniem za ile będziecie bo my tu umieramy z głodu i jeść się chce już xD dorośli ludzie a zachowanie dzieci , to po co wgl ich zapraszała jak zjedli bez nich ?
5
@karolszymek ewidentne wyjebongo na was ze strony teściowej bo nie potrafi wytrzymać przysłowiowych 15 min spóźnienia z powodu korków np. , podziękował bym grzecznie i przez następne pół roku odrzucał zapro na obiadek i niech sobie żrą kiedy im pasuje. Moja by ze 2 godz poczekała jak by bylo trzeba bo chyba obiad je się wspólnie jak jest takie zaproszenie.
0
@Rust_Cohle
1. 2/+2,5
2. 1/-2,5
3. 2/+2,5
4. 2/+2,5
5. 1/+2,5
6. 2/-2,5
7. 2/-2,5
8. X/-2,5
9. 2/+2,5
10. 1/-2,5
0
@Rust_Cohle
1. X /-2,5
2. X / -2,5
3. 2 /-2,5
4. 1/. +2,5
5. 2 / -2,5
6. 2/+2,5
7. X/ +2,5
8. 1/+2,5
9. 2/-2,5
10. 2/-2,5
3
@sergio5 Morata w szoku
1
@Rust_Cohle
1. 1/+2.5
2. x/-2.5
3. 2/-2.5
4. 1/-2.5
5. 1/+2.5
6. 2/-2.5
7. 1/+2.5
8. 1/+2.5
9. 1/+2.5
10. 2/+2.5
1
@Czerwo64
Pamiętam jak oglądałem pierwszy mecz barcy w tv z Wisłą Kraków i spodobała mi się gra Rivaldo który był moim idolem zanim nie przyszedł Roni a potem to już poszło , więc chyba 2008/ 7 , miałem jakieś 14 lat i tak naprawdę to było takie zauroczenie w tym zespole. Jeszcze z dwoma braćmi naparzaliśmy w fife mecze i każdy musiał mieć wybraną swoją drużynę do grania bez zmiany i ja pykalem barca a bracia realem i juve.
0
Gladiator leci na TVN7 jak by ktoś chciał sobie odświeżyć pyszny klasyk przed ewentualną 2 w kinie.
0
@Rust_Cohle 1. 2/+2,5
2. 1/+2,5
3. 1/-2,5
4. 2/-2,5
5. 2/-2,5
6. X/-2,5
7 1/-2,5
8. 2/+2,5
9. 2/+2,5
10. X/+2,5