2

@maroon jasne i powystrzelac ich tam jeszcze , własnie pokazujesz swoje plytkie myslenie i przyzwalasz ludziom byc ponad prawem bo maja mundur na sobie? dziennikarze mieli prawo tam byc i mogli robic zdjecia w swietle prawa a funkcjonariusze czy to wojska czy policji nie mogą sobie sami wymyslac swojego prawa i samemu osądzac i karac , bo ma przy sobie bron to moze? fajnie jeszcze mogli ich aparaty sobiee wziac bo jednego zonka chciala taki nie ? zeby ciebie ktos tak kiedys spalował mimo iz nie zrobiles nic nie zgodnego z prawem

0

@maroon a jak nazwiesz zachowanie dziennikarzy ktorzy siedzą i dyskutuja o wymyslonej / przekreconej na swoja strone albo wgl niestworzonych rzeczach , wydarzeniach ? kilka set tysiecy ludzi ktorzy to ogladali uwierzyło im bo sa niby dziennikarzami i pewnie myslalo ze to sa zweryfikowane informacje a nie wyjete z dopy błaszczaka i wycałowane i dopieszczone przez krzysia i robercika Xd

2

7

ale pieknie został zaorany stano i mazurek przez audyt , dziennikarze nie bronią dziennikarzy tylko walą baranka w ściane bo ktoś im narzuca albo placi za to co maja mówić , i komu tu wierzyc jak kazdy jest sprzedajny? samozaoranie klasa ale zaraz pojdzie post ze on ni wiedział i robercik tez nie wiedzial...cyrk

0

@maroon nie uważasz za odwagę czynu ostatniego w swoim życiu i to świadomie ?

1

@michal26 kiedyś jak miałem gorsze momenty to też takie myśli do mnie dochodziły ale zawsze po pierwsze dzwoniłem do przyjacieli i gadałem całą noc , aż się wygadałem i po drugie miałem z tyłu głowy swoją najukochańszą mamę dla której nigdy w życiu nie mógł bym czegoś takiego zrobić , rodzice mają ból podwójny przy takich sytuacjach.

0

@michal26 jeden kolega 17 latek ponad 10 lat temu powiesił się przez dziewczynę , podobno trzymał sznur i chciał się ratować ale słyszałem pogłoski że jak założysz na szyję to już kaplica i diabeł dusi , jeszcze jeden kolega balował do rana w 1 dzień świąt by na 2 znaleść go w stodole i łeb mi pęka bo minęło już kilka lat ale znałem chłopaków i bardzo ciężko jest mi to pojąć

1

@Marian_Pazdzioch nigdy w życiu nie nazwał bym to pechem bo cieszę się że ich poznałem , to byli wspaniali ludzie, uśmiechnięci, towarzyscy i wgl . Nie pokazywali tego na zewnątrz jak było i to mnie boli że te nasze uczucia się chowa w kieszeń a jak coś pęknie to już na dobre

1

Panowie co myślicie o samobójcach? Odważnik czy strach? W sensie że świadomie sobie odbierają życie i robią krzywdę rodzinie , znałem kilku kolegów co znaleźli przyjaciela w sznurku a też kilku postanowiło się tak bez powodu rozj..ac samochodem w lesie. Mam ponad 3 dychy lat a kolegów pochowałem w uj i tak się zastanawiam czego zabrakło. Ja sam nigdy w życiu bym nie posunął się do takiego kroku bo wiedział bym że bardzo dużo ludzi bym zranił, i w sumie nie wiem co musiał bym czuć żeby to zrobić ale jednak oni to czują . Nie chcą już żyć dalej i to robią , ciężko to pojąć wszystko.

1

@Rust_Cohle
1.1/ +2,5
2. 1/ +2,5
3. X / +2,5
4. 1/ +2,5
5.2/-2,5
6. 1/-2,5
7. 1/-2,5
8. 1/+2,5
9. 2/-2,5
10. 2/ -2,5

3

@Luciano99 na wino zawsze ale on już zapomniał na co zbiera i głupiego udaje że chce a nie wie na co

2

@FcPortoFan1999 dzięki a pomogę mu trochę , mi wystarczy do końca miesiąca napewno

1

@FcPortoFan1999 kojarzysz tego kolegę co co kilka dni daje posta i zbiera na leki ?

0

@FcPortoFan1999 oj różnie to bywa ale dzisiaj siadło aż miło

0

@MesQueUnClub96 Tomasz - nie chciałas w dope to masz

0

@wojopancer zdecydowanie magia Ronaldinho , neymar zepsuł swoje komplikacje odejściem i nic tego nie zmieni

1

@Kgorecki2500 ale w apce czy do ręki ? Wgl wiesz jak działają takie napiwki online? Ja jak mam gotówkę to daje zawsze ale tylko do ręki , jakoś mnie te dorzuć napiwek do zamówienia nie przekonuje , nie wiem czy dostawca zobaczy na oczy te 3 zł czy 5

0

@Kgorecki2500 I ile tipa dałeś dostawcy?

2

@Bykunn Ok tylko myślę że jak się kogoś zaprasza to bardziej chodzi o obecność osób zaproszonych a nie aby zjeść dobry obiadek i jak przyjadą to sobie zjedzą sami a my popatrzymy czy ładnie jedzą :D takie jedzenie też jest bardzo nie przyjemne dla nie których osób ale masz rację , ile głów i rodzin tyle opini. Zamykam i pozdrawiam swoją teściową bo wiem że tak by się nie zachowała.

1

@Bykunn ja jak bym miał 5 min do domu rodzinnego czy teściów to bym nie dzwonił że będę za 3 min , w sensie że spóźnię się 8 min xD ale tak można też uprzedzić o spóźnieniu jak najbardziej

1

@MesQueUnClub_87 możliwe ze tak ale są tel i można zadzwonić z pytaniem za ile będziecie bo my tu umieramy z głodu i jeść się chce już xD dorośli ludzie a zachowanie dzieci , to po co wgl ich zapraszała jak zjedli bez nich ?

5

@karolszymek ewidentne wyjebongo na was ze strony teściowej bo nie potrafi wytrzymać przysłowiowych 15 min spóźnienia z powodu korków np. , podziękował bym grzecznie i przez następne pół roku odrzucał zapro na obiadek i niech sobie żrą kiedy im pasuje. Moja by ze 2 godz poczekała jak by bylo trzeba bo chyba obiad je się wspólnie jak jest takie zaproszenie.

0

@Rust_Cohle
1. 2/+2,5
2. 1/-2,5
3. 2/+2,5
4. 2/+2,5
5. 1/+2,5
6. 2/-2,5
7. 2/-2,5
8. X/-2,5
9. 2/+2,5
10. 1/-2,5

0

@Rust_Cohle
1. X /-2,5
2. X / -2,5
3. 2 /-2,5
4. 1/. +2,5
5. 2 / -2,5
6. 2/+2,5
7. X/ +2,5
8. 1/+2,5
9. 2/-2,5
10. 2/-2,5

3

@sergio5 Morata w szoku

1

@Rust_Cohle
1. 1/+2.5
2. x/-2.5
3. 2/-2.5
4. 1/-2.5
5. 1/+2.5
6. 2/-2.5
7. 1/+2.5
8. 1/+2.5
9. 1/+2.5
10. 2/+2.5

1

@Czerwo64
Pamiętam jak oglądałem pierwszy mecz barcy w tv z Wisłą Kraków i spodobała mi się gra Rivaldo który był moim idolem zanim nie przyszedł Roni a potem to już poszło , więc chyba 2008/ 7 , miałem jakieś 14 lat i tak naprawdę to było takie zauroczenie w tym zespole. Jeszcze z dwoma braćmi naparzaliśmy w fife mecze i każdy musiał mieć wybraną swoją drużynę do grania bez zmiany i ja pykalem barca a bracia realem i juve.

0

Gladiator leci na TVN7 jak by ktoś chciał sobie odświeżyć pyszny klasyk przed ewentualną 2 w kinie.

0

@Rust_Cohle 1. 2/+2,5
2. 1/+2,5
3. 1/-2,5
4. 2/-2,5
5. 2/-2,5
6. X/-2,5
7 1/-2,5
8. 2/+2,5
9. 2/+2,5
10. X/+2,5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?