1

@Roobo nie no smakować musi też a nie tylko kopać

3

@Forsyth zdecydowanie , piwko w Czechach a to samo w Polsce nie ma porównania

0

@Mixtape no Warka strong to ma chyba 6 albo 7 % alko i nawet w sumie tego nie czuć za bardzo ale jak na piwo to może trochę za dużo tych %

0

Pilsner Urquell tak czy nie Piwosze Bombowi ? Degeneratów nie pijących i nie jedzących mięsa nie pytam bo ich zdanie mnie nie interere , opinie tylko zbójów , budowlańców i AA biorę pod uwagę. Szybko bo 4 w kolejce jestem do kasy

4

@messiiiiik pytaj @Luciano99 , na pewno ma w swoich szeregach kogoś z wyspy Malekula

0

@Lama20 jak piszesz że wszyscy za ciebie będą robić wszystko i ja ci będę wymieniał to gdzie tu szacunek ? Bogaci też pracują ciężko ale jedni są burakami i zasłaniają się kasa a inni są normalni , ciebie wliczam do grupy pierwszej i nie chce mi się nawet z tobą dyskutować . Nie chce mieć styczność z takimi ludźmi co myślą że jak mam pieniążki to mogę albo zasługuje na wszystko bo im zapłacę to muszą to zrobić a z resztą nawet nie chce mi się tego tobie tłumaczyć i teraz naprawdę bez odbioru , szkoda mi czasu na takich bogaczy jak ty.

0

@Lama20 dobra lama widzę z ciebie , haha zarabiaj a ja ci napewno nie zmienię choćbyś płacił razy 2 albo 3 bo już widzę że szacunku to raczej nie masz i nie otrzymujesz od ludzi ciężko pracujących , taki jesteś zuch że wszyscy wszystko za ciebie zrobią a ty tylko zarabiasz i im płacisz łaskawie xD bez odbioru

0

@syngoku1 no nie ale większość ludzi jest kierowcami niż pracujących w IT albo zajmujących się modelami 3D , przecież jak każdy tak kosi kasę i woli zapłacić i nie brudzić sobie rąk to co robi w sytuacji gdzie jedzie na jakieś ważne spotkanie i łapię kapcia , czeka 2 godz na lawetę ? Przecież czas to pieniądz czy nie? Chyba że sobie spokojnie czeka i robi jakiś model 3D w tym czasie to ok

0

@usztafik Jasne że nie , zaoszczędziłeś kilka stówek napewno a miara bycia mężczyzny to niech sam sobie każdy wybiera jaka ma i co go cechuje lub kształtuje na faceta

0

@Lukiss nie jestem oburzony tylko trochę w szoku że dla nie których to normalna sprawa i ok , nie chce mi się kłócić bo i tak tego nie zmienię. Niech każdy robi co chce i jak uważa że nie musi tego umieć albo nie chce to luz a co do drugiego to kobieta jeżeli jest kierowcą to moim zdaniem powinna umieć wymienić koło ale kobiecie raczej większość pomoże jak zobaczy że to robi

0

@Lukiss złapiesz kapcia kilka razy i poczekasz sobie na pomoc drogową kilka godz to wtedy może zechcesz się nauczyć , nie moja sprawa a wyraziłem swoje zdanie. Żeby podnośnik i 5 śrub było takie oburzające to tego jeszcze nie grali ale po co sobie rączki brudzić.

1

@fooxtrot tak , trzeba wymieniać co jakiś czas , to nie wiesz ?

0

@syngoku1 ale co to ma do rzeczy? Ja uważam że każdy kto ma prawo jazdy powinien potrafić takie koło zmienić a Ty mi z Revitem wyjeżdżasz xD ok nie potrafię wykonywać modeli 3D i wstyd mi za to , jeszcze zapytaj czy potrafię leczyć zęby albo czy sam sobie zrobie gastroskopie xD bo to przecież takie podstawowe w życiu czynności jak modele 3D haha

0

@Lukiss nie potrafię ale myślę że kilka filmów na you tube że scenariuszem krok po kroku i taki procesor albo baterie wymieniam na mieko , i nie mówię Ci co masz umieć robić tylko się pytam czy to potrafisz ale chyba trafiłem idealnie bo widzę jakoś mocno oburzony jesteś

0

@SuagryzIPogryzl jak tyle spraw ogarniasz i potrafisz to koło w aucie też wymienisz nawet jak nie masz samochodu

0

@Krzychuu_77 jest bardzo dużo a młodzi ludzie w naszych czasach nie potrafią , boją się i nie chcą pracować fizycznie. Zobaczysz za kilka lat ja za stolarza , hydraulika czy elektryka będzie trzeba płacić krocie bo będzie kilku na rynku a młodzi będą siedzieć na tik toku.

0

@Krzychuu_77 nie koniecznie bym zrzucał winy tu na ojca albo tatę jak napisałeś bo jak ktoś chce się trochę nauczyć lub doszkolić to zrobi to i sam się nauczy a tak wgl jak się zrobi samemu mieszkanie to już wgl satysfakcja jest o wiele większa niż płacić majstrowi kasę i być zadowolonym bądź też nie

0

@Krzychuu_77 dokładnie ale pytanie czemu tego nie robią? Czas? Jak ma pieniążki zapłacić za robotę to może mieć tez czas sparwdzic jak to się robi i samemu zrobić , wygoda i lenistwo poprostu a nie czas

0

@SuagryzIPogryzl żadne wytłumaczenie bo ja nauczyłem się jak samochodu też nie miałem , pomoc ojcu czy koledze a przede wszystkim checi a zostaje na resztę życia

0

@Arden należę do Ochotniczej straży pożarnej i szacunek za bycie strażakiem reszta mnie nie rusza bo ja nauczę syna żeby nie prosił i nie płacił za takie błahe i proste sprawy a Tobie będzie to obojętne bo jeżeli będzie miał pieniążki to sobie zadzwoni, poczeka i zapłaci i cacy , jedzie dalej albo coś innego . Dalej nie rozumiesz ale ok , masz swoje zdanie i ja to szanuję. Chyba się nie dogadamy.

0

@Arden widzisz Ty wątpisz a ja jak bym wiedział że muszę wytrzymać to bym wytrzymał , o to mi chodzi że młodzi nie są tego nauczeni

0

@Arden racja ale chodzi mi o to że facet powinien to umieć a przynajmniej powinien chcieć się nauczyć tych czynności żeby było mu lżej w życiu , no i też że ludzie się nie chcą już uczyć w tych zawodach a widzą że jest ich coraz mniej i płacą coraz więcej . A dlaczego płacą coraz więcej? Bo ludzie którzy to robią dobrze o tym wiedzą że młodzi nie idą na hydraulika czy elektryka i ile krzykną tyle zapłacisz bo tak wolisz , proste

1

@Arden oczywiście że nie bo człowiek uczy się na błędach a napewno też uczy się gdy coś robi a nie nie robi, chwała mu za to , prawnik dobry zawód tak że na gorsze nie zamienił

1

@Homeopata8989 Sam siebie podsumowałeś , dziękuję i pozdrawiam.

3

@Homeopata8989 haha porównujesz zaprzęganie konia z wymianą koła xd jak jeździli tylko końmi to umieli to robić a teraz jak jeżdżą samochodami to też powinni to robić a niektórzy nie potrafią haha rozumiesz czy nie bardzo?

3

@Gosciuu gościu wolisz dzwonić po gościa żeby ci wymienił koło? Dla mnie gość nie jesteś , sorry memory

1

@Kengo Pewnie tak było ale mi też to zajęło 10 sekund także tego xD

0

@Kengo ale jak znasz się na kilku tematach to zarabiasz miesięcznie 20k a nie 3 k , brakuje właśnie takich osób na rynku a terminy i próba złapania fachowca to szczęście w tych czasach , wykończenie mieszkania na gotowo w Warszawie 30 m 2 to około 50 k a w 2 miechy dwóch czy trzech ogarniętych robi to i się śmieją jeszcze

2

No zależy w jakiej pracy ale moim zdaniem to facet powinien przynajmniej chcieć to umieć a nie dzwonić po fachowca który przyjedzie za dwa miesiące bo młodzi ludzie wolą pracować na you tubie niż w budowlance choćby nawet albo jako elektryk bądź hydraulik , robiłem w meblach to płacili mi po 50/100 zł za wymienienie żarówki bo mąż ma dwie lewe ręce albo czasu nie ma , wymieniałem ale śmiechu cały dzień było z takiego pacjenta

0

@Kengo jasne ale trzeba jeszcze mieć chęci do nauczenia się tego wszystkiego tak jak piszesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?