0

Nie oglądam to wygrają pewnie

0

@JimMorrisonFCB czyli kalesony

1

@MesQueUnClub_87 przynajmniej wesoło na zakupach jak się o pomidory szarpią xD

0

Skarpety stopki czy za kostkę z frotte? A może czarne jak do pantofelek i na codzień śmigane?

1

@MesQueUnClub_87 to dobre szklanki tam u Ciebie na wiosce

2

12+12 w biedrze chłopyy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Popitek12 wstyd to chcieć mieć a nie potrafić zagadać bo jajek się nie ma w spodniach

2

1

Ernesto się z nas śmieje , takich czasów dożyliśmy. Dziękuje i do usłyszenia. Dzisiaj nie pozdrawiam

1

Tiki taki od 1 minuty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mattems nie dużo a nawet ze mało przy tych cenach

0

@LionelM95 Panie a zasadził ktoś kiedyś Panu kopa w doope ?

0

tu raz se smigam w dresie a raz przywdziewam gajer , cisne życie jak cytryne

0

Ma-ia-hii, ma-ia-huu

0

jestem młody , nie głupi , obrotny i zdolny czego mam niby żałować ?

0

ale mam partie i pale blueberry

0

Panowie co tu zrobić żeby się nie narobić a zarobic? Każdy dobry pomysł leci zielone

0

No i gitara gra

4

Nie chce mi się tego oglądać , wyłączam strema i idę spać

0

@KidusFCB ładny

1

@kamyk_23 zrobił bym mu to co on temu psu , drut na szyje i na łańcuchu do słupa i niech siedzi grzecznie , tfu na takich

0

@Kazragore doceniam wyobraźnie i współczuje przeżyć w życiu skoro takie scenariusze się kreują w Twojej głowie , trzymam kciuki żeby się odmieniło kiedyś

1

@FCB_dimiC zależy od pogody

3

@Katalończyk 99 pomyslalem sobie ze hiszpanki jeszcze nie miałem a spróbować nie zaszkodzi

5

Miesiąc temu jak byłem w Barcelonie siedziałem sobie na laweczce pod sagrada i w pięknym blasku słońca popijalem zimne piwko ( puszeczka 0,33 żeby w oczy nie raziło turystów i miejscowych ) i koło mnie na murku usiadła sobie starsza pani z laseczka. Żona co jakiś czas zawracała gitarę żeby fotkę cyknąć ale katem oka zauważyłem ze ta Babcia coś grzebie ta swoją laseczka w ziemi nie daleko mnie , wygrzebała 2 euro i miała je cały czas na oku ale z racji wieku wiedziałem ze nie da rady je podnieść bo już by pewnie nie wstała xD wiec podniosłem je i jej podarowałem i oczywiście nie chciała ale mówię jej ze to jej zdobycz i jakoś namówiłem. Ona mi na to ze dobry człowiek jestem ale na Owsiaka nie da bo widzi ze ja Polak Cebulak i w środku miasta przed 12 piwo grzeje a ja jej mówię ze bardzo dobrze bo On i tak ma i będzie miał a ostatnich nie ma co dawac przecież. Całe szczęście mialem jeszcze 2 piwka w plecaku i z babcia wypiliśmy sobie brudzia i w zgodzie się rozstaliśmy.

1

@NeroTFP1 śmieszne ale słabe , Twoje zachowanie nie było lepsze niż jej opinia na temat WOŚP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro z reszta widzę ze nawet nie wiesz o czym bije ziomek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?