Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądam to wygrają pewnie
0
@JimMorrisonFCB czyli kalesony
1
@MesQueUnClub_87 przynajmniej wesoło na zakupach jak się o pomidory szarpią xD
0
Skarpety stopki czy za kostkę z frotte? A może czarne jak do pantofelek i na codzień śmigane?
1
@MesQueUnClub_87 to dobre szklanki tam u Ciebie na wiosce
2
12+12 w biedrze chłopyy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12 wstyd to chcieć mieć a nie potrafić zagadać bo jajek się nie ma w spodniach
2
Kiedyś to było , fajne czasy https://www.instagram.com/reel/C2mxj8TS4fw/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==
1
Ernesto się z nas śmieje , takich czasów dożyliśmy. Dziękuje i do usłyszenia. Dzisiaj nie pozdrawiam
1
Tiki taki od 1 minuty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mattems nie dużo a nawet ze mało przy tych cenach
0
@LionelM95 Panie a zasadził ktoś kiedyś Panu kopa w doope ?
0
tu raz se smigam w dresie a raz przywdziewam gajer , cisne życie jak cytryne
0
Ma-ia-hii, ma-ia-huu
0
jestem młody , nie głupi , obrotny i zdolny czego mam niby żałować ?
0
ale mam partie i pale blueberry
0
Panowie co tu zrobić żeby się nie narobić a zarobic? Każdy dobry pomysł leci zielone
0
No i gitara gra
4
Nie chce mi się tego oglądać , wyłączam strema i idę spać
0
@KidusFCB ładny
1
@kamyk_23 zrobił bym mu to co on temu psu , drut na szyje i na łańcuchu do słupa i niech siedzi grzecznie , tfu na takich
0
@Kazragore doceniam wyobraźnie i współczuje przeżyć w życiu skoro takie scenariusze się kreują w Twojej głowie , trzymam kciuki żeby się odmieniło kiedyś
1
@FCB_dimiC zależy od pogody
3
@Katalończyk 99 pomyslalem sobie ze hiszpanki jeszcze nie miałem a spróbować nie zaszkodzi
5
Miesiąc temu jak byłem w Barcelonie siedziałem sobie na laweczce pod sagrada i w pięknym blasku słońca popijalem zimne piwko ( puszeczka 0,33 żeby w oczy nie raziło turystów i miejscowych ) i koło mnie na murku usiadła sobie starsza pani z laseczka. Żona co jakiś czas zawracała gitarę żeby fotkę cyknąć ale katem oka zauważyłem ze ta Babcia coś grzebie ta swoją laseczka w ziemi nie daleko mnie , wygrzebała 2 euro i miała je cały czas na oku ale z racji wieku wiedziałem ze nie da rady je podnieść bo już by pewnie nie wstała xD wiec podniosłem je i jej podarowałem i oczywiście nie chciała ale mówię jej ze to jej zdobycz i jakoś namówiłem. Ona mi na to ze dobry człowiek jestem ale na Owsiaka nie da bo widzi ze ja Polak Cebulak i w środku miasta przed 12 piwo grzeje a ja jej mówię ze bardzo dobrze bo On i tak ma i będzie miał a ostatnich nie ma co dawac przecież. Całe szczęście mialem jeszcze 2 piwka w plecaku i z babcia wypiliśmy sobie brudzia i w zgodzie się rozstaliśmy.
1
@NeroTFP1 śmieszne ale słabe , Twoje zachowanie nie było lepsze niż jej opinia na temat WOŚP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro z reszta widzę ze nawet nie wiesz o czym bije ziomek