1

@FCB_dimiC słownik Morda , ale dzieki za uwagę i jak najbardziej jestem piany w tym o to momencie :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wstydzicie się czy wyjebongo na nutki ala wrażliwe / zdradliwe / nie śmiałe / smutne / wspominajki / wszystko itp. Takie ze sam se słuchasz i wiesz ocb i nic więcej nie potrzebujesz.

3

Komentarz usunięty

1

Fajnie @Kessie podrzuca Dodiego na lekcje z rana , aż sam by się z nim przejechał. https://www.instagram.com/reel/C0PVJLPIgPp/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

1

@hayek to zamawiaj :D

1

@hayek sprawdz najpierw lodowe , moze sobie lepszego maka zrobisz sam xD

8

Kanapeczki w nocy z wszystkim co jest w lodówie? Moje ulubiene czyli TOP

1

@PatrychoO dobre dobre a ojciec to dumny był jak paw ze synek razem z nim na celi czaj będzie parzył xD

1

@Nazio_87 szkoda chłopa bo jeszcze trochę jednak myślenia miał jak robił tak jak mówisz

1

@LukaszFan lepiej znajdź sobie inne zabawy

1

@PatrychoO dobry był odcinek jak wchodzi typek do celi i wita wuja , szwagra , brata i ojca :D tam maja lepiej jak nie jeden na chałupie co za 500 + tylko żyje , ogólnie beka a znam przypadki ze bezdomni robią drobne przestępstwa żeby zimę przesiedzieć bo jest jak urlopik i to wszystko za nasza kasę

0

@Popitek12 a no i @RomanHoffer ma najładniejszą doktor kobietę

1

0

Spoko , wytrzymałości jak najdluzej i żeby kalorie się zgadzały

0

@Cochise bywać nie znaczy być , czasami sie usmiechasz pewnie

1

@Ojciec5tkidzieci ciekawe jak Ci ta piątka zjedzie do chałupy czy odmówisz , a wódy nie lubię i nie potrzebuje do szczęścia

0

@13th od 3 do 24.12

1

Każdy święty chodzi uśmiechnięty ;)

0

@Destroyer_of_Worlds szacun , i nie chce się takiego zimnego browarka po pracy walnąć?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pany robicie przerwę z piciem na adwedt ?

3

@MesQueUnClub_87 chleb z cukrem i kilkoma kroplami wody z kranu

22

@RomanHoffer To teraz wizyta prywatna u @VegetaPolska i będzie Twoja

0

haha ale dobry program rozrywkowy :D

0

@AlvaroHanso alvaro od patoli wyzywa , haha dobre. Ty dziecko nawet nie wiesz co to znaczy patola

1

@Kidd brawo , dokładnie o to chodzi

1

Donatelllo z biedry 12 zł , czteropak henka rowniez 12 , sosik czosnkowy +- 5 Zeta i sosik sriracha dyszke. Meczyk naszej reprezentacji -bezcenny. Zapinamy pasy i jedziemy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barcasub no ja nie wiem , zawsze jakoś tak pokusi i człowiek glupieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?