0

@MesQueUnClub96 i @VegetaPolska z okazji na zbliżający się piątek 13 proszę was w imieniu rambli o debatę. Randki , triki , kobietki , norwescy napastnicy, tenis stołowy ,pracę domowe , wszystko co tam macie w kieszeni i w plecaku wyciągajcie na stół. Wolę was niż tych śmiesznych przedstawicieli naszego rządu obecnego lub przyszłego.

12

Kur..a ale cyrk na tvp 1 , nawet jak pisowca pytają a gada coś nie halo to mu mikrofon zabiera i udaje że wszystko ok , haha nie wierzę normalnie.

1

@KmN 7 lat temu wyjechałem z narzeczoną do Wwa a równocześnie kumpel do Londynu i ja do tej pory wynajmuje i spłacam komuś kredyt a kumpel kończy budowę domu. Ziomal miał właśnie taką misje żeby się wybudować bez kredytu i jest bardzo blisko tego planu ja natomiast jestem bardzo daleko , ciężko żyć w Polsce ale coś za coś. Nie pozdrawiam

3

@jacobFCB worek na śmieci na nią i działasz

47

Nie no do wyborów chyba nie wchodzę tutaj bo straciliście rozum jak te stare baby na targu i się przepychacie , kur...a co drugi post o polityce i te wasze przepychanki i każdy najmądrzejszy. 16.10 to tu taki cyrk będzie jakiego jeszcze nie było w historii La bamboleo.

0

Lecę dzisiaj do Paryża, może spotkam gdzieś Dembele przypadkiem , coś mu przekazać od La bamby? Bo mogę jak coś a od siebie też mu powiem , po hiszpańsku , żeby nie zrozumiał. Ps. Koszulka Barcy będzie wywoływać jakaś spine u żabojadów w stolicy czy raczej legit ?

1

@Holsik żebyś mógł zobaczyć ból dopy tych wszystkich prawilnych chorych na głowę wyznawców Jarosława. Ich wyborcy będą skakać z mostów jak PiS przegra , tak im mózgi wyprali. Ależ to będzie piękny widok i te paski czarne na tvp. Nie mogę się doczekać.

1

@okiemtypera_lucaxx95 kolego sytuacja z przed 12 lat gdzie jako 17/18 latek poznałem dwie bardzo ladne siostry 16 i 13 lat. Wbrew pozorom to ta 13 była bardziej kobieca i ogarnięta, sama podrywała wręcz ziomków i mnie również ale ja osobiście odrazu stwierdziłem że dla mnie to jest słabe i nie chce , kilku podbijało i mieli wyjebongo. Co najlepsze jej było jeszcze mało i podbijała dalej do naszych starszych ziomków lub starszych braci, cyrk jak sobie teraz to przypominam. Ps . Kurde w wieku 12/13 lat na prawde już była sztosem wśród małolatek i wraz z ziomalami byliśmy w mega w szoku jaki miała rocznik.

1

@okiemtypera_lucaxx95 np @Kessie albo @Pogba . Bamboleo wyrośnięte jest i można się przeliczyć niestety .

3

Ale przynajmniej Francuscy komentatorzy jak zawsze TOP. Śmiechy chichy co chwile :D

0

No to jak , ifluo i youtuberparty wszyscy lubicie -18 dziewczynki ? Żenada ....wiedziałem że ten zawód wcześniej czy później upadnie ale że w taki sposób to szok. Za jajca na drucie kolczastym i relacje do neta dla tych pseudo gwiazd. Niech sobie nawzajem subuja i polecają. Tfu

0

@Lionel_Messi10 będzie oleee niedługo u Seleny

0

@VegetaPolska z tym opedzlowaniem to nie szalej bo jeszcze daleka droga przed Tobą

2

@MesQueUnClub96 nie wpier...aj się między wódkę a zakąskę, dorośli są i poradzą sobie bez Ciebie

1

@MesQueUnClub96 on ma dziare na przedramieniu więc uważaj ,tak mu Piccolo posmakowało że sobie zrobił na pamiątkę

1

3

Jak ktoś lubi na tvp 1 Skyfall leci

2

@Kgorecki2500 no to zaraz najniższa krajowa wskoczy jeszcze wyżej i jakieś wczasy pod grusza i możesz uderzać śmiało, robota laleczka skoro szanujesz i nie masz wrażenia takiego

1

@MesQueUnClub_87 no to graj

1

Ale mnie boli zawód policjanta...kiedyś chciałem nawet nim być ale teraz jak widzę że są zwykłymi marionetkami w rękach władzy to krew mnie zalewa. Prawo w Polsce dotyczy wszystkich obywateli oprócz nich.

1

TVP info : 500 k Polaków wyszło bezpodstawnie z własnych domów i zachowują się agresywnie wobec naszych wyborców. Policja działa w miarę swoich możliwości i o ile będzie im się chciało to coś zrobią , radzimy nie wychodzić z domu. W tym momencie wszystkie jednostki specjalne chronią miejsce zamieszkania naszego wodza Pana Jarosława ale jak będzie wszystko ok to pojadą do lasu spać i też nie pomogą.

1

@MesQueUnClub_87 za stary jesteś , wyłącz tą konsole i żyj

1

@Joe_Pesci zdążę bo mam rower

4

Burberry hero , 4 Heinekeny i krewetki na kolacje od żonki na dzień chłopaka , skarb normalnie. Aż w szoku jestem Panowie , chyba coś będzie dzisiaj

6

@Comfortable_ a co widzisz w tym pytaniu zabawnego?

0

Beka beka skoczył czy nie?

1

@Kgorecki2500 smutne jest to że ktoś stawia wyżej politykę od rodziny , znajomych , kolegów z pracy czy zwykłych sąsiadów....śmieszy mnie strasznie że ludzie nie potrafią już normalnie rozmawiać na temat polityki i poglądów danej partii tylko wyzwiska , agresja i okrzyki to sposób na wyrażanie swoich poglądów. Z resztą biorą przykład z samej góry bo tam też urządzają sobie kabarety i stand upy przy każdej lepszej okazji to co się dziwić ciemnocie co nie potrafią korzystać z własnego mózgu.

4

Ten nasz piękny kraj jest tak podzielony przez tych złodziei co uprawiają politykę że nie wiadomo czy się śmiać czy już płakać. Jak by tak zrobić ustawkę wyborców PiSu vs reszta partii i dać im łopaty i siekiery to by się powybijali aż miło. Aż nie mogę się doczekać wieczoru 15.10 i informacji o tych zadymach i płaczu polskich wyznawców kłamstwa i złodziejstwa , ale będzie ból haha tfu na nich wszystkich i te ich obietnice. Umiesz liczyć , licz na siebie.

2

@VegetaPolska brawo , jednak coś tam się uczysz powoli

2

@VegetaPolska w planach wychowywanie cudzego dzieciaka czy raczej robienie swojego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?