Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska miałem kota 8 lat i jak musiałem uspać to też płakałem , dlatego pytam na forum gdzie jest wiekszość facetów jak to odbieracie
1
@MesQueUnClub_87 tak ale nie jeden sie tego wstydzi , a moim zdaniem prawdziwy facet nie powinien sie bać łez szczęscia bądź smutku
0
chłopaki nie płaczą czy płaczą? Opinie ? Uwagi ?
0
@AFA90 mi to nawet jak by zapłacili za obejrzenie tego filmu to bym grzecznie odmówił
4
@Medium przy Anicie juz nie taki chojrak jak na boisku , prędzej z bara ją weźmie jak klapsa da :D
0
Łukasz dzisiaj jak po swoje z juesej. O to chodzi , brawo
1
@MesQueUnClub96 weź no usuń w końcu , spokój będzie
1
Czarny Polak , Leon Zawodowiec , to jest gość
1
@Kgorecki2500 jasne zabronionego a znasz przysłowie daj człowieka a paragraf się znajdzie ? Zresztą każdy jeden co liznie trochę prawa robi z tych wszystkich policjantów głupków jak się patrzy...takim ludziom chcesz powierzać swoje biezpieczenstwo? Twój wybór
1
@Survier dobra dobra nie broń już tak policji , chyba że policja przyjechała na La bambe....kurvv..biorą baranów co prawa nie znają , pisać nie potrafią a wy ich jeszcze bronicie. Najlepiej posiedzieć w lesie albo pod domem Kaczyńskiego 8 h i do domu albo radarem na łuku drogi połapać , mandatów nawypisywac i służba państwowa gitara , brak słów
0
@Kgorecki2500 ostatnimi czasy chyba narażają czyjes życie żeby oni byli bezpieczni...choćby dlatego ludzie nie mają szacunku do policji , szkoda gadać , kiedyś myślałem o takiej pracy ale cieszę się że w to nie poszedłem bo wstyd i żenada jak patrzę z boku na tą służbę państwowa
0
@Bartula ok , nie było tematu egzaminu ale tak czy inaczej ta strzałka jest mało ważnym czynnikiem w życiu kierowcy , chodzi mi o to że nic tak Cię nie nauczy jak sytuacja przeżyta , adrenalina albo zachowanie w skrajnych sytuacjach jakich jest miliony codziennie na drodze a testy przed komputerem tego Cię nie nauczą niestety , koniec . Dzięki
0
@Bartulamowisz o kodeksach i wymieniasz strzałkę warunkowa a moim zdaniem trzeba być debilem żeby na strzalce oblać egzamin bo co Ci szkodzi się zatrzymać i ustąpić pierwszeństwa nawet nikomu? Widzę że jesteś młodym kierowcą i wiedz że taka strzałka nie jest ważna nawet w 5% ważnych rzeczy kierowcy....ale rób te testy może jednak coś pomogą.
0
@mateusz33 luzik , swoje majty sprawdź na początek
1
@Bartula sugerujesz że kierowca robiący testy będzie lepszym kierowcą od kierowcy jeżdżącego dzień w dzień bez testów?
0
@Kgorecki2500 no tak ale kierowcą albo się jest albo się bywa jak tz niedzielni , jeżeli jest tak jak @Barwindg pisze i ktoś ma prawko a może nie powinien go mieć bo nie zna podstawowych zasad to to już nie jest śmieszne i może stwarzać zagrożenie dla innych kierowców , nawet jeżeli nie zna głupiego znaku...prawko i auto to nie zabawka
2
@Kgorecki2500 praktyka a nie testy zrobią z Ciebie kierowcę , nic tak Cię nie nauczy jak jazda i myślenie za innych w normalnych i ekstremalnych warunkach
12
Wpada Felix , bierze 10 na plecak , madryciaki -20 pkt w lidze a kotlety w połowie tabeli , finał ligi mistrzów z city ale pepko znowu namieszał i Barca koronka a nawet jak króla nie będzie to by było legancko. Krystiano mówi oficjalnie w całej Arabii że joao Felixo nie jest Portugalczykiem tylko podrabiancem z Argentyny. Róbcie screeny..mordeczki moje ukochane.
4
@BordowyPtak dobra wyjadę o 5:50 żebyś pospal dłużej
14
Idę spać bo o 5:40 do roboty moim pięknym rumakiem ( z dziurawym tłumikiem) a UJ nie robię niech wnerwia somsiada co myśli że ja debil i nie wiem że mi zazdrości, nawet żony choć za idealna to nie jest ( hehe xD ) ja to bym odrazu debilowi powiedział ale jak nie potrafi to niech cierpi auu idę chyba zaraz odpalę nawet żeby go obudzić
0
@SZYCHA0005 no to mi wytłumacz, człowiek 30 letni i pracujący w normalnych warunkach , dzień dobry mówił a idzie i dziki Wschód robi w Poznaniu, co na to psycholog? Ktoś po prostu musiał zauważyć zmianę w jego życiu i nie zareagował , moim zdaniem tego nie da się ukryć
1
@MesQueUnClub_87 znam i wiem na czym ta choroba polega , problem w tym że wielu ludzi podciąga i wykorzystuje depresję pod swoje głupie a nawet chore czyny bo powie że ma depresję....ten co ma to nie mówi że ma depresję
1
@JordiAlbion martwi mnie tylko moda na depresję wśród małolatów, nie radzą sobie totalnie z obecnym światem a wystarczy zabrać tel i gotowy będzie wskoczyć pod pociąg...wiem jak ciężka to jest choroba ale nie można każdego problemu podciągać pod depresję bo tak to nie działa
0
@Faro znałem kilku samobójców i wiem że bardzo dobrze udawali emocje ale rodzina i najbliżsi muszą widzieć że coś jest nie tak , nie wierze że jak gość ma myśli jakie ma to normalnie się zachowuje...na pewno nie jest sobą i to ktoś powinien zauważyć
1
Brak przyjaciół czy brak zrozumienia i miłości wśród rodziny powoduje depresję i te chore akcje ''odważnych'' samobójców ? Rocznik 93 i naprawdę nie rozumiem bo potrafię wypłakać się ziomkowi gdy jest źle a i do mamusi zadzwonię i pogadam jak z najlepszą przyjaciółką....po co to odrazu skakać z wieżowca albo strzelać w knajpie jak w cs. Będzie coraz gorzej , uważajcie na siebie ramble.
1
@gumaz na szczęście nikt mi ważny tego nie zrobił , zawsze jestem sobą i ludzie mi bliscy mówią że ta prawda i szczerością przyciągam ludzi , ogólnie jestem pozytywny na co dzień chyba że ktoś mnie wkurvv..i ale wiem że tyle ile dasz od siebie to do Ciebie wraca
0
@Rust_Cohle dobra bez ankiety a Ty ile ?
1
@barcelonaLM racja
2
Wycieczka grozy dla przedszkolaków w Łebie. Puścili byscie swoje dzieci na takie atrakcje? Nauczycielki nie widzą nic złego a że młody @MesQueUnClub96 będzie sikał co noc to problem @Rust_Cohle przecież.
5
Ale Ankę tańcząca w Arabii bachate to bym zobaczył