5

zostałem Wujem , siostra rodzona urodziła chłopczyka. Ide po piwko na orlen a uj kupie po te 8 zł niech jarek ma na waciki.

1

@wpwelement co Ty taki straszny w nocnych godz? Weź przykład z dembele i luzu troche miej chłopaku. Barcelona , Paryż to jest życie , jak w Madrycie? xD

5

@Luciano99 jestem własnie z Lechem i sie nudzimy a @wpwelement chętnie bym poznał , jak by zbrakło tam wam harnasia to piszcie śmiało

0

@Medium czy wiecej to nie wiem ale od małego podobały mi sie brunetki i mam swoją ale taka blondyna z niebieskimi oczami 10/10 od razu rzuca sie w oczy i tez ma swój mega urok xD

1

@Luciano99 prosta sprawa , kto wybrzydza ten nie rusza

1

@macio_944 nie mieszaj w to rodziców , Twoja wina

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brunetki czy blondynki Panowie ? takie 10/10 która ma pierwszeństwo?

0

@MesQueUnClub_87 wiem, czytałem ale tez wiele sie nie zgrywa....miałem kiedys ziomka od piaskownicy i zginą w wypadku a kilka lat wcześniej umarła przez chorobe ciotka która była blizniaczką mojej mamuski , jako małolaci obiecalismy sobie ze co by sie nie działo i jak byśmy nie zgineli to jakos to przekażemy ziomkom żyjącym co i jak tam jest....kurde snił mi sie od smierci x razy i za każdym razem płakał i mówił że nie może mi powiedziec a najdziwniejsze jest to że snow czesto sie nie pamieta a ja zawsze pamietałem kropka w kropke...pojechałem do ciotki na grób i mowie słuchaj ciocia sprawa jest...kolega do domu nie może trafic i Mordo tydz póżniej sen ze uczta u niego , impra a ja sie pytam co Ty tu robisz a on mi mówi że kelnerka Basia ( ciocia moja ) dowód mu dała jego i adres znalazł do domu...do konca zycia to zapamientam , mozesz mi wierzyc lub nie ale to mnie przekonało do wiary ze cos tam jednak jest , nie chodze do koscioła ale modle sie raz na jakis czas sam dla siebie

0

@MesQueUnClub96 tylko nie martw sie jutro przez cały dzień , wyznacz sobie na to godzinę i daj sobie spokój i ciesz sie zyciem i wakajkami , la bamba to nie wszystko

0

@MesQueUnClub_87 kiedyś może nie wierzyłem ale po kilku sytuacjach w moim życiu i kilku snach takich na prawdę dosadnych co zapamietam do smierci to wierzę ze coś po smierci jest

1

@MesQueUnClub96 widzisz jednak sie nie udało

1

@MesQueUnClub96 aha a szon dostaje 200 a ja mam pusty wór , szanuj sie chłopaku troche

1

@TheNekro94 to dobrze korzystaj z zycia skoro masz nadzieje ze nic Cie wiecej nie spotka

2

@MesQueUnClub96 to jest dobry gość , pisze ze beka z niego a on mi herba w zamian , szanujmy sie trochę kurvv..a

1

@TheNekro94 a co byś chciał albo bedziesz robił jak kopniesz w kalendarz?

1

@MesQueUnClub_87 w Boga wierze i sie tego nie wstydzę a w kosmos sie nie wybieram osobiscie a Ty byś poleciał ?

1

@macio_944 ostatnio mam takie wrażenie ze masz racje xD

1

@MesQueUnClub96 beka to z Ciebie a Leonidasa zostaw w spokoju , niech sobie tam kopie spokojnie piłeczkę w miami

0

dobra nocna zmiana o czym gadamy ? Mecz Leo , polityka , inflacja , brak dzieci czy jakies problemy albo melo solówek , hetero , homo nie wiadomo czy barbie ? albo ile zarabiamy też git temat, zawsze mało ile by nie było

0

@Pawci023x chciałbyś taką barbie ? bo ja bym nie chciał

3

@Kibic1998 jako 10/12 latek jezdziło sie ursusem 30 po rżysku , tak jak mówisz od rana do nocy i cały czarny od kurzu , gimby nie znajo co to żniwa

1

@Transu96 ja Ciebie też jakoś nie kojarzę

0

przepraszam za wczoraj la bombowce...troche popiłem , jc dzisiaj mam więcej towaru w lodówie

0

Chyba mało przeżyliście Pany , Mekambape i Barbie na scenie , a jak nie nie ma f1 i żużlu to nie gadamy z frajera..i , oppenhermera spoko film , nie ogladalem . Za to kocham forum , mogę powiedzieć co chcę i róbcie z tym co chcecie.

0

może inaczej , pochowaliście swoich przyjaciół , takich braci od małolata ? przeszło 10 lat a dalej boli kurde...

0

@Kazragore wiadomo nie chcemy tu i wgl w polsce i na świecie płaczków z powodu kawy czy pogody , wyżej pisałem ze też płakałem za swoim zwierzakiem gdzie był ze mną 8 lat i nawet nie byłem świadomy że aż tak sie do niego przyzwyczaiłem , kochałem, niby zwierzę a też bardzo ważne w życiu codziennym i jak go nie ma to już pustka, ale w tym całym wątku i tak chodzi mi o coś innego , każdy facet ma swoją racje , męstwo , prawdę , dumę . Ja np nie płaczę przy swojej Żonie żeby tego nie widziała , wolę ziomkowi z piaskownicy...nie chce żeby zobaczyła mnie w takim stanie ( parę razy widziała i było mi z tym bardzo źle ) np. zawsze mi powtarza ze czuje sie przy mnie bardzo bezpiecznie i to jest mega fajne mimo iż czasami sytuacje sa takie że sam sie boje ale tego nie pokazuje .

1

@Esteban_ ja też i mam osoby którym mogę smiało wszystko powiedzieć ale mam czasami takie momenty ze nie chce sie wygadywać tylko po prostu wypić piwo , posłuchać smutnej muzyki , popłakać żeby nikt nie widział i za parę min wziąść sie w garść...dziwne to czy nie?

3

@Esteban_ o to mi chodzi właśnie , jaki silny byś nie był i nie okazywał emocji to wszytko sie tak zbiera ze w koncu musisz wybuchnąć

2

@KrwawiaceoczyVEB u Ciebie to akurat krwawią a nie się pocą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?