Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston nie wiadomo jeszcze czy wyspie sie na 1/4 jak by Bozia dała , ale dobry Kot jest
2
Ney w lutym w 1/8 ligi mistrzów u siorki na melu? TOP
1
@HighestInTheRoom jajka ogólnie Mordka z tematu , jak bym chciał to bym zamawiał ale wiem że ceny kosmos są za zwykła meczowe oryginalna , ale dzięki za odp , mam dwie i na razie styka a jak wyjdzie jakaś kozak to się kupi
1
@HighestInTheRoom a to dziękuję bardzo , znajdę chinola i będzie jak oryginał za 10 $
0
Ale 10 z neyem to już bym sobie kupił, oryginalną z Barcelony sprowadzaną, nawet za 100 $ , nawet jak miał by iść tańczyć potem w Arabii batache to niech ma, ten synek marnotrawny, Barca mu wszystko da i wszystko będzie miał a potem do Arabów kozy paść. Spoko układ , sam bym tego lepiej nie wymyślił. Ma gość łeb do interere , uczta się bo Neymar wiecznie żyć nie będzie.
0
No to w końcu Lewy sobie po pyka jogę bonito z neymarem jak uda im się łapnąć razem na murawie jak zdrowie dopisze , a jak jeszcze ansu będzie już po L4 to Madryt cały w szoku będzie , ta trójca chyba też. Lepiej żeby Ney leciał do arabów na last dance , na pewno bardziej już mu się nie chce niż chce a lata lecą.
1
@VegetaPolska ucz się ucz jak myślą dziewczyny bo kobieta ja nie nazwę jak ma 20-21 lat , chciałeś dobrze a wyszło źle i nie wiesz czemu , ja też nie wiem ale takie są baby, może kiedyś to zrozumiesz
0
@VegetaPolska no różnica ale drugi raz Cię olała
1
@VegetaPolska olała Cię i znowu do niej podbiles?
2
@Culers Jacek klasyczny
0
@VegetaPolska a widzisz a tamten chociaż wykorzystał , lepiej się nie narzucaj , trafisz na swoją wymarzoną , ta jedyną
0
@agaFCB piwo to nie alkohol Agnieszko i jest oczywiście święto obchodzone od rana , pozdrawiam
1
@VegetaPolska a Ty nadal sam czy jest już jakaś sarenka u Twoim boku? Dziarka działa na dziurki?
1
@Kidd zimny Heineken i gladiator w tv a potem upojna noc z żonka , a dopiero potem jazz i odpoczywanko przed snem
1
@VegetaPolska xD
1
@esem91 ja rano lepsze zrobiłem
2
@MesQueUnClub96 myślisz że Ty masz tą kulturę czy powinieneś się nauczyć ? Tak jak mówił Zbigniew Stonoga oczywiście
0
@MesQueUnClub96 najgorszy jest wiatr
1
@barcelonaLM jasne mądre dowództwo , , moim zdaniem pokazali odwagę i na pewno nie było im lekko. Teraz każdy może sobie analizować i mówić a czy oni wtedy wiedzieli co my teraz , daj siebie w takiej sytuacji i co bys zrobił? Połowa La bamby by do Niemiec albo Francji waliło i by było git wtedy...nie będzie już takiego odważnego młodego pokolenia , mówi się że Polak sobie nie da. Dmuchać w kaszkę ale co raz mniej tych zadziorów i odważników. Ja tam się nie boje akurat ale gdyby nie powstanie to różnie mogło by się skończyć.
2
@Sulimo odszedł byś teraz od kompa i poszedł się strzelać? Łatwo jest oceniać....ja ich podziwiam za odwagę , inne czasy i inne życie . Mimo iż dużo ludzi zginęło pokazali że nie boją się umierać i nie będą ginąć na życzenie tylko po swojemu...Chwała im za to
4
@blazeq jednak szkoda tego wesołego Bambo co robił jako jedyny zamieszanie , i dwie nogi miał gotowe do strzału
0
@MesQueUnClub96 ile masz lat?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Daniel Powter - Bad Day Top czy Flop ? Ja lubie a wy?
1
@Mario96w czekam na wyrok xd
1
@Kozinho. też mu współczuje a Ty @MesQueUnClub96 ogarnij sie bo gorzej juz byc nie może
2
@MesQueUnClub96 wystarczy ze stary wie o czym mówie , Ty nie musisz wiedzieć
2
@Rust_Cohle weź tego swojego małego synalka ogarnij i wypuść go z piwnicy żeby świata troche poznał bo potem to sobie sam bez Ciebie nie poradzi a wiadomo wiecznie żyć nie będziesz , już głupoty gada a co bedzie potem
3
@MesQueUnClub96 życia nic a nic stary Cie nie nauczył
3
@MesQueUnClub96 cioteczna?